Monk Posted July 4, 2007 Report Posted July 4, 2007 Ahoj, rád bych znal Váš názor. Zdají se mi moc pěkné a ta cena je velmi slušná. http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...em=130129966367
kubson Posted July 4, 2007 Report Posted July 4, 2007 vypadají v pohodě, akorát upozorním že prodejce nemá žádné hodnocení jako prodejce a taky nezapomeň na možné dph při dovozu...
Monk Posted July 4, 2007 Author Report Posted July 4, 2007 vypadají v pohodě, akorát upozorním že prodejce nemá žádné hodnocení jako prodejce a taky nezapomeň na možné dph při dovozu... s tim dph pocitam...to, ze nema seller feedback jsem taky koukal...no jeste popremyslim...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now