Jump to content

Recommended Posts

Posted

Zdravim vsechny,

jsem tady na foru novy. Chtel jsem se optat na Vas nazor na Citizen Nighthawk Titanium BJ7020-55E. Stoji za to si je poridit misto ocelovych. Nemate nahodou nejaky dobry tip kde je koupit za dobrou cenu. Uz moc nejsou k dostani.

 

Diky predem.

Posted
Zdravim vsechny,

jsem tady na foru novy. Chtel jsem se optat na Vas nazor na Citizen Nighthawk Titanium BJ7020-55E. Stoji za to si je poridit misto ocelovych. Nemate nahodou nejaky dobry tip kde je koupit za dobrou cenu. Uz moc nejsou k dostani.

 

Diky predem.

 

 

Radim kup si rovnou Pilota ma saphirovy sklo coz je u tak velkyho skla nutny a narizuje se pres nemeckej vysilac s www.newatch.com jsem je koupil za cca 12,500 ... (cena u nas 26,000) Hodinky dosly behem 24 hodin z madridu platba dobirkou.

Posted
Radim kup si rovnou Pilota ma saphirovy sklo coz je u tak velkyho skla nutny a narizuje se pres nemeckej vysilac s www.newatch.com jsem je koupil za cca 12,500 ... (cena u nas 26,000) Hodinky dosly behem 24 hodin z madridu platba dobirkou.

 

Diky za radu. Ale ja jsem posledni dobou strasne lakomej. Tak asi 35 let. Pilota navic nechci.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...