meir Posted July 7, 2007 Report Posted July 7, 2007 Zdravim vsechny, jsem tady na foru novy. Chtel jsem se optat na Vas nazor na Citizen Nighthawk Titanium BJ7020-55E. Stoji za to si je poridit misto ocelovych. Nemate nahodou nejaky dobry tip kde je koupit za dobrou cenu. Uz moc nejsou k dostani. Diky predem.
Messiah Posted July 8, 2007 Report Posted July 8, 2007 Zdravim vsechny, jsem tady na foru novy. Chtel jsem se optat na Vas nazor na Citizen Nighthawk Titanium BJ7020-55E. Stoji za to si je poridit misto ocelovych. Nemate nahodou nejaky dobry tip kde je koupit za dobrou cenu. Uz moc nejsou k dostani. Diky predem. Radim kup si rovnou Pilota ma saphirovy sklo coz je u tak velkyho skla nutny a narizuje se pres nemeckej vysilac s www.newatch.com jsem je koupil za cca 12,500 ... (cena u nas 26,000) Hodinky dosly behem 24 hodin z madridu platba dobirkou.
meir Posted July 8, 2007 Author Report Posted July 8, 2007 Radim kup si rovnou Pilota ma saphirovy sklo coz je u tak velkyho skla nutny a narizuje se pres nemeckej vysilac s www.newatch.com jsem je koupil za cca 12,500 ... (cena u nas 26,000) Hodinky dosly behem 24 hodin z madridu platba dobirkou. Diky za radu. Ale ja jsem posledni dobou strasne lakomej. Tak asi 35 let. Pilota navic nechci.
meir Posted July 10, 2007 Author Report Posted July 10, 2007 Tak jsem nakonec koupil ty ocelovy za USD 140 plus shippng z Ebay.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now