Guest Snow Posted July 9, 2007 Report Posted July 9, 2007 Chtěl bych vás požádat o tip na kvalitní překladač, ovšem o až tak kvalitní jako používá YPO nemám zájem, prosím jen seriozně. Díky.
emka Posted July 9, 2007 Report Posted July 9, 2007 Jako kvalitni prekladac funguji napriklad ja, nicmene jsem taky podstatne drazsi
mechano Posted July 9, 2007 Report Posted July 9, 2007 Hele , tak já bych potřeboval přeložit asi osmdesát metráků briket. Na kolik by to vyšlo ?
Ondraj Posted July 9, 2007 Report Posted July 9, 2007 Hele , tak já bych potřeboval přeložit asi osmdesát metráků briket. Na kolik by to vyšlo ? Hele co nást tu na chromagu je. Každý hodí pár kousků a máš to
afrikab Posted July 9, 2007 Report Posted July 9, 2007 Hele co nást tu na chromagu je. Každý hodí pár kousků a máš to Hehe, tady jsou vsichni moc drazi.
afrikab Posted July 9, 2007 Report Posted July 9, 2007 Ale k tematu, ja pouzivam na prekladani PC Translator.
Rudina Posted July 9, 2007 Report Posted July 9, 2007 Chtěl bych vás požádat o tip na kvalitní překladač, ovšem o až tak kvalitní jako používá YPO nemám zájem, prosím jen seriozně. Díky. zkus tohle http://eurotrans.a4.cz/
Guest YPO Posted July 9, 2007 Report Posted July 9, 2007 Chtěl bych vás požádat o tip na kvalitní překladač, ovšem o až tak kvalitní jako používá YPO nemám zájem, prosím jen seriozně. Díky. he he ..... možná by jsi se divil ,ale je to velice seriozní překladač s velkou reklamou
farářskej Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 Jako clovek, kterej se celejch dvanact let zivil vyhradne prekladanim knizek (i kdyz - zivil, no...) a sem tam si jeste neco strihne, muzu zodpovedne prohlasit, ze neco takovyho jako kvalitni prekladac neexistuje, neexistovalo a nikdy existovat nebude. Vodpust...
Guest Snow Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 Jako clovek, kterej se celejch dvanact let zivil vyhradne prekladanim knizek (i kdyz - zivil, no...) a sem tam si jeste neco strihne, muzu zodpovedne prohlasit, ze neco takovyho jako kvalitni prekladac neexistuje, neexistovalo a nikdy existovat nebude. Vodpust... A nevěděl by jsi o nějkém méně kvalitním, i když jako překladatel ho nepotřebuješ ?
body3 Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 Já hledal tak dlouho slušnej překladač až jsem si raději našel přítelkyni která umí Německy a Anglicky. No a s mojí Ruštinou a Gruzínštinou se už nějak domluvíme
mechano Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 Já hledal tak dlouho slušnej překladač až jsem si raději našel přítelkyni která umí Německy a Anglicky. No a s mojí Ruštinou a Gruzínštinou se už nějak domluvíme No a jestli je to ještě ke všemu ona na tom obrázku , tak to nemá vůbec chybu.
body3 Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 No a jestli je to ještě ke všemu ona na tom obrázku , tak to nemá vůbec chybu. Na obrázku je modelka Němcová a s tou se znám jen tak napůl, já ji znám , ona mě né
New Milis Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 (edited) Na obrázku je modelka Němcová a s tou se znám jen tak napůl, já ji znám , ona mě né Já používám PC Translator, pro kontrolu. Píšu to rovnou anglicky a pak si od něj nechám udělat kontrolní překlad, jen abych tam neměl pravopisný chyby, nechyběla písmenka a tak. Jinak používat PC překladač k překládání je asi dost ošidné.. Teď koukám, že jsem reagoval na modelku, no tak to jsem se překlep. Ale možná, že bych při osobním setkání i reagoval - kdyby na mě promluvila, tak bych utek. Edited July 11, 2007 by New Milis
body3 Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 Teď koukám, že jsem reagoval na modelku, no tak to jsem se překlep. Ale možná, že bych při osobním setkání i reagoval - kdyby mě oslovila, tak bych utek. Utek ?!? Spíš bys běžel napřed abys odestlal
body3 Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 To já jsem taky plachej. A hodně !!! Ale tohle už by bylo překročení hranice mezi plachostí a blbostí
body3 Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 Já jsem tak plachej, že když jsem s nějakou babou, tak mám pořád nastražený uši ... jestli náhodou nejde její manžel
netvor Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 Já jsem tak plachej, že když jsem s nějakou babou, tak mám pořád nastražený uši ... jestli náhodou nejde její manžel [/quote ide ti chlape...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now