Pepino65 Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 Zajímavý strojek, bál bych se, že si utrhnu hodinky a zbyde jen výškoměr.
Mike. Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 Kdyby uz pod tim nebyl ten digitalni vyskomer, tak vypadaji docela k svetu.
Pepino65 Posted July 12, 2007 Author Report Posted July 12, 2007 nemas nejaky detail?rozmery?cena? Specifikace Zeppelinu s výškoměrem Jinak tady byla i řeč o Junkersu, opravdu využívá strojky od Poljotu (ne u všech modelů), jsou v nabídce stejné firmy jako Zeppelin.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now