Jump to content

Pepino65

Member_50
 • Content Count

  586
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Pepino65

 • Rank
  Závislák
 • Birthday 11/08/1965

Contact Methods

 • ICQ
  323656396

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Sokolov

Recent Profile Visitors

6,660 profile views
 1. Já mám dokumentní montblanc v pelikanu, píše v něm skvěle, zato v montblancu mi doku inkoust zasychal, takže bych si z toho hlavu nedělal, jestli diamine poslouží, tak proč ne, stejně je třeba konvertor čas od času propláchnout.
 2. Samozřejmě, že můžeš, ale lepší je dávat originál.
 3. Skalisi, Čínani nemají "B". I Bratislava je v činštině Polatislava :-D
 4. Tak to já Kohouta nezažil. Za mě tam bylo pověstné nukleární hovado pplk. Kapolka. Mezi grady jsem se dostal až v r. 1989, měsíc po svatbě, takže vlastně taková malá svatební cesta.
 5. Je mi to líto, mám to kousek, ale přes týden jsem v Praze, doma jsem vždycky jen na skok.
 6. září 1985 - září 1987 - Kynšperk nad Ohří - dělostřelci, nejdřív jako řidič topografického UAZu, jako suprák obsluha posádkového dálnopisu (to byla dobrá odměna na vojenský důchod). Půlka gum - nenapravitelný bolševici, zbytek ochlastové. Mužstvo bylo z jedné třetiny z Valdic, Rýnovic, Horního Slavkova, z plzeňských Borů, někteří jeli na vojnu poprvé vlakem a slezli z hor. Opravdu zajímavá směska soudruhů všeho druhu.
 7. Kluci díky za tipy, až to vyzkouším, dám vědět.
 8. Máte někdo zkušenosti s příjmem digitálu v Praze v době analogové tmy v notebooku? Stačí pokojové antény nebo musí být alespoň zesilovač? Jestli máte s-t-box USB, doporučte mi něco. Díky. P.S.: Na to málo, jak se na TV dívám, to nemusí být žádná drahá potvora.
 9. V podstatě mám jen hroty F a EF, každé F ale píše jinak, takže je to těžké, síla stopy je různá, konečně, ono záleží i na papíru. Když čmárám do nějakých tabulek, které mají velmi úzké řádky, není nad EF.
 10. No nejsou tak úplně ALL, ale jinak jsou fine: ROMAIN JEROME Titanic-DNA Five-Black Tourbillon
 11. Lolohhu, ty se prostě málo myješ. Až si ty ruce umyješ víckrát, tak ten inkoust zmizí. No, ale s těma nohama nevím. Zkus si ty skvrny vyzmizíkovat.
 12. Nemůžu se nepřipojit k přáním a k podpoře. Vydrž.
 13. Jojo, Aria Giovanni to s vejci umí, to vaření vajec byla jenom rychlovka.
 14. Už si ho srazil slušně, je to v platině, takže bych asi byl pro.
×
×
 • Create New...