Pepino65 Odesláno 11. července 2007 Nahlásit Odesláno 11. července 2007 Zajímavý strojek, bál bych se, že si utrhnu hodinky a zbyde jen výškoměr.
Mike. Odesláno 11. července 2007 Nahlásit Odesláno 11. července 2007 Kdyby uz pod tim nebyl ten digitalni vyskomer, tak vypadaji docela k svetu.
ego alter Odesláno 12. července 2007 Nahlásit Odesláno 12. července 2007 nemas nejaky detail?rozmery?cena?
Pepino65 Odesláno 12. července 2007 Autor Nahlásit Odesláno 12. července 2007 nemas nejaky detail?rozmery?cena? Specifikace Zeppelinu s výškoměrem Jinak tady byla i řeč o Junkersu, opravdu využívá strojky od Poljotu (ne u všech modelů), jsou v nabídce stejné firmy jako Zeppelin.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se