Guest RaGe Posted July 12, 2007 Report Posted July 12, 2007 Mám prosbu, chtěl bych na Aukru koupit hodinky, ale protože jsem tam nově přihlášený a ještě mi nepřišel potvrzovací kód. Mohl by mi tady prosím někdo pomoct s nákupem ??? Nejlépe z Prahy.
koblih69 Posted July 12, 2007 Report Posted July 12, 2007 Pokud je to ještě aktuální tak jsem taky k dispozici, ale jen v případě, že nechciš ty, které mám vyhlídnuté :-)), Místo není problém dá se to poslat kamkoliv přímo.
Guest RaGe Posted July 12, 2007 Report Posted July 12, 2007 to Koblih69: Díky moc za nabídku !!!! Filipes už mi pomáhá !
Guest RaGe Posted July 12, 2007 Report Posted July 12, 2007 A co to tam je tak zajímavého? Neboj, nebylo to nic světoborného, ale mně se moc líbily ty Poljoty http://www.aukro.cz/show_item.php?item=214...9B+odesl%C3%A1n
Godin Posted July 12, 2007 Report Posted July 12, 2007 Tak přestaňte tajnůstkařit a kápni božskou jaký tikající poklad jsi získal.
Guest RaGe Posted July 12, 2007 Report Posted July 12, 2007 Tak přestaňte tajnůstkařit a kápni božskou jaký tikající poklad jsi získal. Není to nic světoborného, ale jsem tady nováček a tak mě dokáže nadchnout i maličkost !!! http://www.aukro.cz/show_item.php?item=214...9B+odesl%C3%A1n
koblih69 Posted July 12, 2007 Report Posted July 12, 2007 Taky jsem je měl ve sledování, ale nakonec jsem odolal, Mám podobné, s takovým zláštním pruhovaným ciferníkem, Taky z Aukra. Hodně jsem si je oblíbil... spolehlivý, přesný... Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Guest RaGe Posted July 12, 2007 Report Posted July 12, 2007 Taky jsem je měl ve sledování, ale nakonec jsem odolal, Mám podobné, s takovým zláštním pruhovaným ciferníkem, Taky z Aukra. Hodně jsem si je oblíbil... spolehlivý, přesný... Ty jsou taky moc krásný !!!! Už se těším, až budu moct sám na Aukro.
Guest RaGe Posted July 12, 2007 Report Posted July 12, 2007 to Koblih69 : To sklíčko sis nechal vyměnit, nebo bylo v takovém stavu ?
roberto_2 Posted March 22, 2012 Report Posted March 22, 2012 Taky jsem je měl ve sledování, ale nakonec jsem odolal, Mám podobné, s takovým zláštním pruhovaným ciferníkem, Taky z Aukra. Hodně jsem si je oblíbil... spolehlivý, přesný...
xXx8xXx Posted March 22, 2012 Report Posted March 22, 2012 (edited) Za taketo vytahovanie starych veci s odpovedou: a pod, by sa malo trestat .. Edited March 22, 2012 by xXx8xXx
Honza.manta Posted March 22, 2012 Report Posted March 22, 2012 Dle mého je mistr roberto2 zralý na jeden slušivý
Tommy_PP Posted March 22, 2012 Report Posted March 22, 2012 On ten Ban uz ma chvalabohu. Dle mého je mistr roberto2 zralý na jeden slušivý
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now