gas Posted July 14, 2007 Report Posted July 14, 2007 máte někdo zkušenosti s touto značkou ? kamarád se zhlédl v tomto modelu ETA 7750 s COSC mě za tu cenu přijde jako velmi lákavá nabídka
Guest RaGe Posted July 14, 2007 Report Posted July 14, 2007 Mně se moc líbí, nemáš prosím tě nějaký odkaz a cenu ?
gas Posted July 14, 2007 Author Report Posted July 14, 2007 http://www.discountwatchstore.com/store-pr...9_18651789.html tady, 1646 USD
Guest RaGe Posted July 14, 2007 Report Posted July 14, 2007 Asi by se mi víc líbily s ocelovým tahem, ale jinak nemají chybu !!!
Guest RaGe Posted July 14, 2007 Report Posted July 14, 2007 Jo,jo,tyhle jsou můj šálek kávy Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Guest Snow Posted July 14, 2007 Report Posted July 14, 2007 máte někdo zkušenosti s touto značkou ?kamarád se zhlédl v tomto modelu ETA 7750 s COSC mě za tu cenu přijde jako velmi lákavá nabídka Mám, bohaté, bude velice spokojen, dobrá volba, snad bych jen doporučil s ocelí a ne s pryží
Duke650 Posted July 14, 2007 Report Posted July 14, 2007 Hlavně ať si je prohlédne v reálu, ten tvar pouzdra (nazval bych to kuželovitý) nemusí každému vyhovovat - osobně jsem od nich v roce 2006 cuknul právě pro to komické pouzdro. Jinak žádná výtka vůči značce, strojku, renomé nebo tak..
gas Posted July 15, 2007 Author Report Posted July 15, 2007 Snow: kde jsi je kupoval ? a pokud to není tajné, tak kolik to vyšlo ? já ho nutím do železa, má obavu z celkové hmotnosti a masivnosti tahu, ale myslím, že zbytečné, díky
gas Posted July 15, 2007 Author Report Posted July 15, 2007 duke: kuželovité ? myslíš jako, že sklo má menší průměr než dýnko ?
sheepeck Posted July 15, 2007 Report Posted July 15, 2007 (edited) Presne tak. Jejich zadni strana ma vetsi prumer nez predni. http://www.watcharama.com/md003.htm tady se pise, ze zmineny tvar jim byl dan proto, aby se dosahlo pozadovane vodoodolnosti. Edited July 15, 2007 by sheepeck
Rimsy Posted July 15, 2007 Report Posted July 15, 2007 (edited) Jestli se do toho muzu vmisit, me se na obrazku libi, ale bral bych zakladni verzi bez chronografu. Jen ten pasek se mi zda nejaky tenky, je treba nejak velikostne srovnatelny s Fortis B42? Edited July 15, 2007 by Rimsy
sauce Posted July 15, 2007 Report Posted July 15, 2007 (edited) Tvar toho pouzdra mě od nich nakonec taky odradil. Tah je příliš tenký a je uchycen až u dolní části pouzdra: Edited July 15, 2007 by sauce
sauce Posted July 15, 2007 Report Posted July 15, 2007 No já je naživo viděl a zklamalo mě to, ale je to samozřejmě můj osobní názor...
gas Posted July 15, 2007 Author Report Posted July 15, 2007 No já je naživo viděl a zklamalo mě to, ale je to samozřejmě můj osobní názor... no to mu raději doporučím, ať si je vyzkouší live, protože na fotkách mě to nijak zlé nepřijde, dokonce se mě celkem "líbí" ač chronograph moc nemusím hlavně značka Mido mě přijde sympatická, na nic si nehraje a dělá slušné hodinky za rozumné peníze
sauce Posted July 15, 2007 Report Posted July 15, 2007 Přesně tak, před nákupem doporučuji pokud možno vždy hodinky zkusit na ruce!
Guest Snow Posted July 15, 2007 Report Posted July 15, 2007 (edited) Snow: kde jsi je kupoval ? a pokud to není tajné, tak kolik to vyšlo ? já ho nutím do železa, má obavu z celkové hmotnosti a masivnosti tahu, ale myslím, že zbytečné, díky Kupoval jsem je v Detailsu na Václaváku o koně. Nebál bych se říct, že to byly mé nejlepší hodinky, masivnost tahu je o.k. divím se reakcím, že je tah štíhlý to opravdu ne. Líbilo se mi celkové zpracování, které je na úrovni, co týče pouzdra, to jsem vůbec neřešil, protože jsem chtěl masivní hodinky s mohutným pouzdrem, nicméně se domnívám, že zkouška bude nutností, protože pusuzování designu je strašně subjektivní, takže se nemusí vůbec líbit, jsou poměrně osobité, cena byla okolo 50.000,- S. Edited July 15, 2007 by Snow
Onisan Posted July 15, 2007 Report Posted July 15, 2007 Mido je skvělá firma. není tak profláknutá tak nenarazíš na faky, srojek, pouzdro, prostě vše je OK. Diskutovaný model, alespoň dle mého, vypadá v reálu skvěle!!!
PigyCZ Posted July 15, 2007 Report Posted July 15, 2007 "koukam"! , všimli jste si jak je řešená minutová stupnice ?!? JAKO RULETA ! zajímavý detajl !
Guest Snow Posted July 15, 2007 Report Posted July 15, 2007 "koukam"! , všimli jste si jak je řešená minutová stupnice ?!? JAKO RULETA ! zajímavý detajl ! Minutová stupnice má evokovat římské Colosseum
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now