Jump to content

Recommended Posts

Posted

Jedny, s ktrými jsem si hrál jako malý kluk. Právě se vrátily z ozdravného pobytu u Mechana (tímto opět děkuji!)

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

Posted

Minimálně 30 let bez jakékoli údržby, vypadlé sklíčko, prasklé pero a ložiskový kámen + prasklina na ciferníku (bez opravy). Cena velmi přijatelná :).

Věk, bohužel, netuším.

Posted (edited)
Jedny, s ktrými jsem si hrál jako malý kluk. Právě se vrátily z ozdravného pobytu u Mechana (tímto opět děkuji!)

Teď teprve oceňuji, že mi nikdy nebyly půjčeny žádné kapesní hodinky na hraní. I když jsem je moc chtěl. Vyhnul jsem se starostem, jak je teď zrenovovat :D

Edited by VS
  • 1 month later...
Posted

Troufám si tvrdit, že jsme včera v dědově pozustalosti našli úplně ty samé. Nejsou však v příliš uspokojivém stavu.

Moc by mě zajímalo, kolik stála takováto renovace. Hledal jsem rovněž z jakého jsou roku.... a nenašel nikde nic bližšího....

Posted
Troufám si tvrdit, že jsme včera v dědově pozustalosti našli úplně ty samé. Nejsou však v příliš uspokojivém stavu.

Moc by mě zajímalo, kolik stála takováto renovace. Hledal jsem rovněž z jakého jsou roku.... a nenašel nikde nic bližšího....

 

 

Já chci taky pozůstalost (trošku rouhačské, já vím) a v ní najít Doxy.... Škoda že jsme neměli v rodině nikdy žádné statkáře, sedláky, továrníky, obchodníky a podobnou buržoazní svoloč :cool02:

Posted
Já chci taky pozůstalost (trošku rouhačské, já vím) a v ní najít Doxy.... Škoda že jsme neměli v rodině nikdy žádné statkáře, sedláky, továrníky, obchodníky a podobnou buržoazní svoloč :cool02:

Noo , mohl bys se pokusit dědit po mně. :lol:

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted
Noo , mohl bys se pokusit dědit po mně. :lol:

 

 

Ajta krajta!!! tak tomu říkám pořádná "lajna" :D Mimochodem...nemohl bych něco kapesního zdědit teď hned (úplanou formou), nebo musím počkat, až umřeš? B) V září se chystám na svatbu a ocenil bych, kdyby mi něco takového decentně líbivého tikalo v kapse.

Posted
Ajta krajta!!! tak tomu říkám pořádná "lajna" :D Mimochodem...nemohl bych něco kapesního zdědit teď hned (úplanou formou), nebo musím počkat, až umřeš? B) V září se chystám na svatbu a ocenil bych, kdyby mi něco takového decentně líbivého tikalo v kapse.

No to bys musel mít hodně vyztuženou kapsu, mají asi 70 mm a jsou dost těžký. Připadají mi spíš (krajani prominou) humpolácké.

Posted
No to bys musel mít hodně vyztuženou kapsu, mají asi 70 mm a jsou dost těžký. Připadají mi spíš (krajani prominou) humpolácké.

 

 

No...tak to bych je a) nechal doma a vzal si nějaké menší B) dal je na krk na obrovský stříbrný řetěz a tvrdil bych, že jsem se v rámci těžkého pominutí smyslů dal na hip-hop :D (Tak či onak by to byly moje první velké cibule ve sbírce, mám zatím jen malé kousky)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...