Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Jedny, s ktrými jsem si hrál jako malý kluk. Právě se vrátily z ozdravného pobytu u Mechana (tímto opět děkuji!)

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

Odesláno

Minimálně 30 let bez jakékoli údržby, vypadlé sklíčko, prasklé pero a ložiskový kámen + prasklina na ciferníku (bez opravy). Cena velmi přijatelná :).

Věk, bohužel, netuším.

Odesláno (upraveno)
Jedny, s ktrými jsem si hrál jako malý kluk. Právě se vrátily z ozdravného pobytu u Mechana (tímto opět děkuji!)

Teď teprve oceňuji, že mi nikdy nebyly půjčeny žádné kapesní hodinky na hraní. I když jsem je moc chtěl. Vyhnul jsem se starostem, jak je teď zrenovovat :D

Upraveno uživatelem VS
  • po měsíci...
Odesláno

Troufám si tvrdit, že jsme včera v dědově pozustalosti našli úplně ty samé. Nejsou však v příliš uspokojivém stavu.

Moc by mě zajímalo, kolik stála takováto renovace. Hledal jsem rovněž z jakého jsou roku.... a nenašel nikde nic bližšího....

Odesláno
Troufám si tvrdit, že jsme včera v dědově pozustalosti našli úplně ty samé. Nejsou však v příliš uspokojivém stavu.

Moc by mě zajímalo, kolik stála takováto renovace. Hledal jsem rovněž z jakého jsou roku.... a nenašel nikde nic bližšího....

 

 

Já chci taky pozůstalost (trošku rouhačské, já vím) a v ní najít Doxy.... Škoda že jsme neměli v rodině nikdy žádné statkáře, sedláky, továrníky, obchodníky a podobnou buržoazní svoloč :cool02:

Odesláno
Noo , mohl bys se pokusit dědit po mně. :lol:

 

 

Ajta krajta!!! tak tomu říkám pořádná "lajna" :D Mimochodem...nemohl bych něco kapesního zdědit teď hned (úplanou formou), nebo musím počkat, až umřeš? B) V září se chystám na svatbu a ocenil bych, kdyby mi něco takového decentně líbivého tikalo v kapse.

Odesláno
Ajta krajta!!! tak tomu říkám pořádná "lajna" :D Mimochodem...nemohl bych něco kapesního zdědit teď hned (úplanou formou), nebo musím počkat, až umřeš? B) V září se chystám na svatbu a ocenil bych, kdyby mi něco takového decentně líbivého tikalo v kapse.

No to bys musel mít hodně vyztuženou kapsu, mají asi 70 mm a jsou dost těžký. Připadají mi spíš (krajani prominou) humpolácké.

Odesláno
No to bys musel mít hodně vyztuženou kapsu, mají asi 70 mm a jsou dost těžký. Připadají mi spíš (krajani prominou) humpolácké.

 

 

No...tak to bych je a) nechal doma a vzal si nějaké menší B) dal je na krk na obrovský stříbrný řetěz a tvrdil bych, že jsem se v rámci těžkého pominutí smyslů dal na hip-hop :D (Tak či onak by to byly moje první velké cibule ve sbírce, mám zatím jen malé kousky)

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...