rentier Posted July 20, 2007 Report Posted July 20, 2007 Gentlemani, mám možnost sehnat myslím dost výhodně refilly do inkoustových tiskáren. Ceny sdělím podle typu, ale vychází to cca na třetinu až čtvrtinu originální náplně. Kvalita bezproblémová, sám jsem byl mile překvapen. Kdyby někdo potřeboval doklad, i to se dá zařídit. Možno aj s obsluhou! Měl by někdo zájem? Nejsu žádné překupník a kšeftař, primární zájem je být tady taky trochu užitečný, ne jen nadšený čtenář...
eagle Posted July 20, 2007 Report Posted July 20, 2007 Gentlemani, mám možnost sehnat myslím dost výhodně refilly do inkoustových tiskáren. Ceny sdělím podle typu, ale vychází to cca na třetinu až čtvrtinu originální náplně. Kvalita bezproblémová, sám jsem byl mile překvapen. Kdyby někdo potřeboval doklad, i to se dá zařídit. Možno aj s obsluhou! Měl by někdo zájem? Nejsu žádné překupník a kšeftař, primární zájem je být tady taky trochu užitečný, ne jen nadšený čtenář... Ja mam vyborne skusenosti s refillom inktec. Cena je 10x nizsia ako original, nedochadza ku farebnemu posunu, najstarsie fotky tlacene inktecom mam stare 3 roky, zatial bez farebneho posunu alebo blednutia... Inktec bol oceneny aj nemeckym PC magazinom ako jeden z najkvalitnejsich refillov.
Monk Posted July 20, 2007 Report Posted July 20, 2007 Gentlemani, mám možnost sehnat myslím dost výhodně refilly do inkoustových tiskáren. Ceny sdělím podle typu, ale vychází to cca na třetinu až čtvrtinu originální náplně. Kvalita bezproblémová, sám jsem byl mile překvapen. Kdyby někdo potřeboval doklad, i to se dá zařídit. Možno aj s obsluhou! Měl by někdo zájem? Nejsu žádné překupník a kšeftař, primární zájem je být tady taky trochu užitečný, ne jen nadšený čtenář... podle me levny tisk a inkoust nejde dohromady, zvlast ne pomoci podomacku/cinsku refilovanych cartrigi:-)
Foundryman Posted July 20, 2007 Report Posted July 20, 2007 Rentiere, přijď 3.8. na pivo (viz sraz Chronomag v Brně), já bych asi zájem měl, můžeme to probrat.
rentier Posted July 21, 2007 Author Report Posted July 21, 2007 Rentiere, přijď 3.8. na pivo (viz sraz Chronomag v Brně), já bych asi zájem měl, můžeme to probrat. Omlouvám se, těžce nestíhám, ceny dodám v pondělí. O srazu vím, žel bude asi kolidovat s dovolenkou:(
rentier Posted July 24, 2007 Author Report Posted July 24, 2007 Omlouvám se, ale nějak se to zadrhlo, takže bude asi nejlepší celé vlákno smazat...
Guest RaGe Posted July 24, 2007 Report Posted July 24, 2007 Škoda Dělám v tom oboru už pár let a těšil jsem se na nové informace
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now