Jump to content

Recommended Posts

Posted

No toto su moje prve kusky na začiatok.Ulovky v Egypte.Vcelku som tomu aj prepadol.Dufam že moje dalšie už budu cennejšie.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

potrebujes zistit aku si urobil chybu ako ja pred rokom ked som kupil breitlingy for bentley za 5000 kde som po mesiaci urval srobovaciu korunku :)

Posted (edited)

Na "TO" je škoda každé koruny. :giljotiini:

 

Hodinky do 10.000 : Vyzkoušej tlačítko dole - Prohledej téma. :)

Edited by vor
Posted

Já měl na začiatok Fortis ------ Rolexy mě nenapadly (byl jsem zbytečně při zemi) ach jo :lol:

Posted

Třeba to Jarolsa vzal jako test, který design se mu bude více líbít. Ja to onehda udelal u "inspirací" Panerai. Dlouho se mi libily, ale na ruce me nepresvedcily.

Posted
No toto su moje prve kusky na začiatok.Ulovky v Egypte.Vcelku som tomu aj prepadol.Dufam že moje dalšie už budu cennejšie.

Dobrý,na první phled fake,pokud je tak koupíš,horší je to s podvrhy jakoby hodinek ze Swiss,Germany,...

Posted
No toto su moje prve kusky na začiatok.Ulovky v Egypte.Vcelku som tomu aj prepadol.Dufam že moje dalšie už budu cennejšie.

 

Ježíšku na křížku, celý hodinářský svět s tím bojuje a ty je podporuješ !!§!! Snad se do budoucna polepšíš" :chair:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...