-
Příspěvky
25 106 -
Registrace
-
Přítomen
-
Vítězné dny
6
Typ obsahu
Fórum
Kalendář
Blogy
Vše od uživatele African
-
Paráda, děkuji
-
Ne a jsem si jist že v naší zemi už nikdy nikoho....
-
Já si zakázal zprávy, novinky, veškeré informace ohledně domácí politiky a do Žumpy se budu chodit jenom bavit, protože přesně jak píšeš...už začíná jít o zdravý
-
Nevíte jestli to z Go Parkingu Praha frčí na letiště jako vždycky bez problémů když tam mají rozdělanou tu křižovatku a všude kolony? Příští týden se letíme ohřát, když tady hlásí ochlazení , tak dělám plán....
-
Tak se našli, nejlepší když je člověk tak dobře schová, že už je sám pak ani nenajde Omegy jsem jednou hledal týden a nakonec našel v kastlíku u auta
-
Tak jsme Rakousko zakončili juknutím na Spinnerin hnedle vedle Shafbergu a ve zkratce, lehký odskok ze školního režimu byl prostě perfektní V St. Wolfgang po třetí a pokaždé těžce na pohodu... doporučuji všemi deseti No a teď v ČR koukám na kousek zpráv a asi se zrovna přesunu do žumpy anebo spíš vyperu hadry a zítra jedu zpátky A zapomněl jsem to nejdůležitější, živý a zdravý
-
No vidíš to, takový mám taky a teď právě přemýšlím kde je vlastně mám
-
Kluk je na pohodu, oba máme konec konců největší bobany z manželky, kdyby se nedej bože něco stalo Dneska tam přilétlo do soutěsky několik šutrů odněkud ze zhora, rány jako z děla, tak jsme se přilepili na skálu a příjemný to tedy nebylo... první velmi nepříjemná zkušenost kluka ve skalách a bral to jako velký zážitek. Nějaký rakušák mi na konci říkal, že tam vcelku často vodí klienty a ještě se s takovým množstvím šutrů nesetkal...no prostě paráda, užíváme si to
-
Pokračování dnes v soutěsce Postalmklam, kterou doporučuji když teploty dosahují 34C Jsi tady normálně připadám jak v Africe a mám tohle počasí strašně rád...ale... naštěstí pouze vrchní partie asi půl hodiny na slunci a bohatě stačilo aby jsme se a klukem motali oba jak mouchy Náročný, ale fajnový....
-
Když klapne počasí, tak to prostě nemá chybu tahle famózní lokalita Dneska luxusní lezení, koupání, papání, no prostě všechno very nice
-
Veget a neuvěřitelné počasí v St. Wolfgang Zítra jdeme lézt s juniorem, nebo spíš se nechat opéct zaživa... umíme si to ale objednat
-
Ale musíš být drsným krajem odkojen Kamarád po 25 letech skončil u policie, už to nedával. Od ulice k vyšetřování, a říká horší jak za komára, ten se bojí šéfa, šéf dalšího šéfa, ten nejvyššího šéfa, který jim půlku spisů házel zpět k přepracování podle ksichtu..... a jako hodně se toho mete pod koberec, hodně... hlavně aby se kriminalita držela v co nejnižších číslech
-
Přesně, taky se mě tam líbí, ale je pravda že ta lokalita je jedna z dražších. Stačí přejet loďkou na druhou stranu a už si úplně na jiných cenách My teď přes Booking sami s klukem Pánská jízda a pěkný apartmán s parkováním v centru 4 noci za 14, ty hotely jak píšeš chtějí hrozný prašule.... Ale místo kouzelný.
-
Dnes úplně běžná nálepka pro každého kdo nesouhlasí s léty zaběhlými praktikami A že jsem si dovolil napsat cikán? To už mám pak asi nejspíš blíže k SPD než k Motoristům řekl bych Nechme to plavat, ale ještě můžu s klidným srdcem podotknout že spisovně Romy už úspěšně z pohraničí exportujeme i do vnitrozemí, takže tak do tří let Good Luck všem kteří neví jak to na divokém západě chodí
-
Ještě se prý zeptají řidiče Uberu co tam stojí jak vypadá situace Jsme si je nějak rozmazlili ty ženské
-
Díky za rady Pojedou trolejbusem na Veleslavín a pak metrem na Černý Most....asi nejmenší zlo pro mě když přijedu od HK... ježdění po Praze mě poslední dobou nějak nebere
-
U letiště Václava Havla prý mega kolony co tam staví tu křižovatku, nevíte na jakou stanici poslat manželku co přiletí přes MHD nebo UBER, aby se tomu vyhla a já ji tam autem mohl na klid vyzvednout? Dopočují nějáké Nádraží Veleslavín...děkuji za každý postřeh.
-
Uklidí a za měsíc to tam je zase bez jakéhokoliv potrestání účastníků, kteří tam ten bordel dělají, to byla pointa debaty. Pak sem poukazal na místní cikánský zamotanec typu neziskovka, spolek, sdružení, čert se v tom vyznej, kteří na tom všem parazitují, hlavně aby tekly penízky od města a z dotací.... dvakrát jsem zopakoval že neházím všechny neziskovky do stejného pytle...a ty na mě narukuješ s neziskovou starající se o nemohoucí rodiče
-
Párkrát jsem to zkusil a většinou Booking Génius lepší nebo cena podobná, ale samozřejmě že čas od času nějaké ubytování může mít akci Mě vyhovuje rychlost a možnost zrušení do poslední chvíle, protože nikdy nevím co bude. V St. Wolfgang jsem měl zamluvený hotelový pokoj, nejednou se za stejný peníz objevil velký apartmán s balkónem přímo u jezera, tak jsem to zrušil, vzal lepší a čauec. Navíc to mám pěkně zorganizované v jedné aplikaci, třeba letos 4 státy s 9 ubytováními , mít to někde rozházené po e-mailech, tak to nedám. Všechno má své výhody
-
Aha Tak já mám třeba moc rád region Solné komory v Horních Rakousích, které je kousek za hranicemi. Hlavně oblast Mondsee, Wolfgang see a celé to klidné, pohodové okolí. Milión věcí co dělat, dvacet minut od Salzburgu. Já tam jedu příští týden s klukem lézt, budeme v městečku St. Wolfgang a určitě doporučuji zařizovat s velkým předstihem. Zamluvil jsem to 14 dní zpátky, defakto mimo sezóna a už to bylo pěkně rozebrané.
-
Velmi povedený snímek A dát komplet závěrečné titulky
-
Já to vždycky dělám přes Booking, a na pohodu. Recenze vychází dobře, lokalita, nejlepší cena přes mobil, možnost zrušení zdarma a beru Napřímo to za lepší peníze nedáš....
-
Je to matoucí a tak to má být Kámoš mi taky říkal a víš že v tom jsou i školy a tak dále....a je klid.
