Přejít na obsah

Miluju tohle video


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO
ale neboj sa, moje zlatinko...ved aj ja som v podstate kulturny barbar...ja napriklad nepoznam to...ehm...ako si to pisal YPO????

no ehm ... vlezte mi na záda a vyříkejte si to u vypouštění vany :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fismoly a pičikáta jsou fajn, ale toto má také něco do sebe. A ještě v podání maďarské superstar.

http://www.youtube.com/watch?v=erVf5Or4YcM...ted&search=

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
tak aj tyyyyy??? aaach joooo...mam to ja ale smolu...to sa tu nenajde nik, komu sa to paci???? buhuhuuuu :crying_anim02:

Lenko nebuď smutná .... on se někdo najde .... chce to jenom čas ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak aj tyyyyy??? aaach joooo...mam to ja ale smolu...to sa tu nenajde nik, komu sa to paci???? buhuhuuuu :crying_anim02:

 

No jo, já si nemůžu pomoct, jakákoli opera v dámském podání ve mně evokuje představu pištící matróny s kredenciózní postavou. Holt dávná frustrace ze "vzdělávacích" koncertů :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak aj tyyyyy??? aaach joooo...mam to ja ale smolu...to sa tu nenajde nik, komu sa to paci???? buhuhuuuu :crying_anim02:

 

No slzy v očích mám, ale za to můžou opary na rohovce :suicide_anim:

 

Přinutili jste mě přestavět komplet domácí aparaturu, obvzláště příspěvek o Rotelech a BW :-) s tím pohnul. Jsem si řekl, že pokud tomu nepomůže převodník od Linnu, krabky od Audiolaboru a překopaný Avalony tak jsem.... , někde udělal chybu.

 

Psíky jsem tím sice zapudil ven, což není marný, ale asi to není očekávaná reakce.

 

Jenže když slyším Ninu Simone zpívat Here comes the Sun tak to se mnou cvičí i po tisícišestý. A jak. Nebo Björk třeba živák z Royal Opera House, obvzláště druhá část, to jsem sjížděl, když nejmladší dcerka blbě usínala. Jsme po nocích poslouchali Björk a prokládali to červeným trpaslíkem .-)

Upřímě asi nejsem nestranný, přeci jen ty roky co jsem chodil za manželkou na konzervatoř a pozoroval, jak to tam funguje v pěvecký/zpěvácký části, zanechaly jistou stopu.

 

Zítra zkusím zbytek rodiny, třeba jsem už opravdu mimo.

 

pearls_cusk_napalm.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3dny...tak ak si dal na znacku B&W a s Rottel, tak to mas asi aj ty rozmaznane uska. A veru toto je nalepsia kombinacia, lebo B&W s Marantzom ma moc nenadchly...znelo mi to velmi plechovo, co ja nemam rada...ale toto...ma to vsetko, basy, vysky aj priestor....na tom sa inak pocuvaju opery. To bolo naozaj tri dni skusania a rozhodovania sa...to som tam doniesla svoje CD a sme skusali...spolu s mojim svagrom, ktory je tiez hudobnik...takze mame doma naozaj to najlepsie. :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3dny...tak ak si dal na znacku B&W a s Rottel, tak to mas asi aj ty rozmaznane uska. A veru toto je nalepsia kombinacia, lebo B&W s Marantzom ma moc nenadchly...znelo mi to velmi plechovo, co ja nemam rada...ale toto...ma to vsetko, basy, vysky aj priestor....na tom sa inak pocuvaju opery. To bolo naozaj tri dni skusania a rozhodovania sa...to som tam doniesla svoje CD a sme skusali...spolu s mojim svagrom, ktory je tiez hudobnik...takze mame doma naozaj to najlepsie. :)

 

Nejlepší v jaké cenové kategorii?

Z B&W a Rotel poskládáš i aparaturu za (relativně) pár korun, takže je to dost široký pojem, že máte doma "to najlapsie" :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem samozrejmne chtel napsat :) pro nas a podle nas (ee Lenky) v nasi cenove katogorii myslim nejlepsi a vyvazena sestava.

PS: Neboj Nautilusy nemame :-). K tem vedly kabely tlusty jak zahradni hadice. My mame jen 6ku stribro. Ale nestezujem ee nestezuje si.

PPS: ze ja za ty love nekoupil naky hodiny :-)))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem samozrejmne chtel napsat :) pro nas a podle nas (ee Lenky) v nasi cenove katogorii myslim nejlepsi a vyvazena sestava.

PS: Neboj Nautilusy nemame :-). K tem vedly kabely tlusty jak zahradni hadice. My mame jen 6ku stribro. Ale nestezujem ee nestezuje si.

PPS: ze ja za ty love nekoupil naky hodiny :-)))).

 

 

Hm...tak je fakt, ze za ty love by boli veru aj uz hm...velmi, velmi slusne hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...