Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno (upraveno)

Netušíte, jakou hodnotu mají tyto Primky? Mám k nim i originální krabičku a hodinky nebyly nikdy nošeny, tudíž jsou v perfektním stavu (totéž platí o originálním koženém řemínku). Díky

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Upraveno uživatelem TomasPulda
Odesláno

Jak pro koho.

Pro někoho žádnou, pro někoho možná velkou. Asi by ses tedy měl ptát třeba takto: Jak najít někoho, pro koho mají velkou hodnotu.

Odpověď: Těžko říct :)

Odesláno

I to je težký. Navíc je celkem nešťastný ptát se na ceny něčeho lidí, kteří se o to sami zajímají. Takoví lidé logicky nemají žádný zájem sami sobě nastavovat nějaké ceny. To by přece byli hloupí a až by pak sami něco sháněli, tak by na to doplatili.

 

Mrkni se na aukro do ukončených aukcí, tam se primek prodávají mraky. Jistě najdeš něco podobného.

Odesláno

Možná jsem se špatně vyjádřil. Nemám v úmyslu je prodat. Spíš mě zajímalo, za jakou cenu se běžně tak přibližně prodávají, abych věděl, co to vlastně doma mám :-)

Vždy je to záležitost nabídka x poptávka ,nějakou tisícovku to bude.

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...