Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno (upraveno)

A to jsem si myslel, ze už o hodinkách něco vím! viz. details:?Movement: quartz. To by mě zajímalo, kde je ta baterka :-)

Upraveno uživatelem Ruiz.aw
Odesláno

Jsem hrdým majitelem Orient, takže je s klidným svědomím doporučím. Dokonce si troufám tvrdit, že ty A nejsou pro O soupeř... Ale je pravdou, že bych počkal, vybíral a pak se rozhodoval. A pak zase vybíral a rozhodoval a pak až koupíš, tak najednou po nějaké době zjistíš, že zase pokukuješ a přitom už jedny na ruce nosíš, pořád se ti líbí a přesto... :lol2:

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...