Návštěvník maxipesfik Odesláno 12. září 2015 Nahlásit Odesláno 12. září 2015 Od Armani spíše tohle http://www.armani.com/us/emporioarmani/swiss-made-watches_cod50164973ao.html Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Xenomorfus Odesláno 12. září 2015 Nahlásit Odesláno 12. září 2015 Od Armani spíše tohle... Swiss made nebo Made in Italy? sem se v tom ztratil...
Ruiz.aw Odesláno 12. září 2015 Nahlásit Odesláno 12. září 2015 (upraveno) A to jsem si myslel, ze už o hodinkách něco vím! viz. details:?Movement: quartz. To by mě zajímalo, kde je ta baterka :-) Upraveno 12. září 2015 uživatelem Ruiz.aw
gerber Odesláno 13. září 2015 Nahlásit Odesláno 13. září 2015 Jsem hrdým majitelem Orient, takže je s klidným svědomím doporučím. Dokonce si troufám tvrdit, že ty A nejsou pro O soupeř... Ale je pravdou, že bych počkal, vybíral a pak se rozhodoval. A pak zase vybíral a rozhodoval a pak až koupíš, tak najednou po nějaké době zjistíš, že zase pokukuješ a přitom už jedny na ruce nosíš, pořád se ti líbí a přesto...
wizard-ov Odesláno 14. září 2015 Nahlásit Odesláno 14. září 2015 Ber Orient - dostaneš k ním ještě meteostanici a to se vyplatí !
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se