Přejít na obsah

Seiko Legenda - Želvy


People

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, Vit napsal:

těžko hodnotit, vidím toto:

 

image.png.7548abf242e2e6a6ab5e725fc321dbbb.png

nevim, nevzalo mi to tu fotku ani podruhe. Každopádně stejné hodinky i řemen, takže postačí jedna fotka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

(Jiří Sedlák) Jojo z199 ze zdejší inzerce, někdo tady hlásil že želv není nikdy dost a je to pravda😁, mám třetí a chtěl jsem na každých jiný tah tenhle s obyč trhací sponou, plechovými koncovkami a zúžením z 22 na 16mm je super pohodlný a lehký u mne v pohodě, ale pro někoho s chlupatou rukou bude možná trošku jauvajs! 

(Pepino777) Barva dobrá 👍 zatím taky baví 🍻

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli má plné články tak nebude, zatím byl nesnesitelný jenom tah na SNK357. Na starých pětkách i na SNXS docela v pohodě, pokud je skládaný tah dobře udělaný, stačí pár týdnů a spáry se zanesou špínou a už netahá. 😁 A že já jsem jak šimpanz a už jsem se skládaných tahů něco nanosil. Jenom na těch SNK357 mají ty články, hlavně ty vyndávací velkou vůli a ty chlupy pod ně lezou samy. Taky ten tah má skoro dvojnásobnou tloušťku proti těm starším, je prostě hroznej a ten jsem už nedal a šly na kůži.

A ten z199 je na tom jak co se týče váhy, je dostatečně těžkej, aby dělal želvám protiváhu?

Upraveno uživatelem Jiří Sedlák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Strocek napsal:

Nato je na želvy špatenka (IMHO). Když je máš víc na volno, tak ti lítaj na ruce, když je máš na fest, tak mě to škrtí, takže když né tah, jakože ten preferuju nejvíc, tak na léto gumu. 

Okey vyzkousim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, lucid napsal:

Na kůži se taky dají 🙂 

Turtle.jpg

Sice preferuji tah, ale možná v létě vyzkouším změnu na kůži. I když to je k nim nezvyklé, nevypadá to vůbec špatně 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...