Jump to content

lucid

Member_50
 • Posts

  4,155
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

8,778 profile views

lucid's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Stále aktuální. Případné nabídky a návrhy když tak prostřednictvím SZ!
 2. Je mi potěšením založit hodnotící vlákno u člena, který zde již několik let je a pravděpodobně již zrealizoval i řadu obchodů… Za mne vše v nejlepším pořádku: výborná a rychlá domluva, zaslání obratem, a to včetně bonusu, který potěšil. Děkuji a samozřejmě doporučuji!
 3. Prodám limitku LE Captain Willard z Pražského hodinářství, číslo 36/50. Rozměry pouzdra: 43,6 mm průměr, 46 mm výška a 13,5mm výška včetně skla, což je masívní safír, tloušťka 2,5 mm s vnitřní antireflexní vrstvou. Pouzdro je vyrobeno z bronzu typu CuSn8 s podílem cínu 7.5 % až 8.5 %: postupem času pěkně patinuje: v současné době již mají podobně medovou barvu jako je řemen kůže. Dýnko je pak vyrobeno z titanu Grade 5. Stroj Seiko 4R35 s ručním nátahem a hackingem, 2x luneta (keramika přiložena) + 2 další pásky. Nasazeny jsou na koženém řemeni, který nebyl měněn, takže pouzdro je zcela nedotčené. Hodinky jsou NENOŠENÉ, takže stav nových! Vhodné samozřejmě i jako dárek. Součástí je velká bedna + certifikáty. Cena 18.000,-Kč včetně zaslání do Zásilkovny (nebo vyzvednutí v Kroměříži). Sleva pro ten dnešní den 17.000,-Kč Děkuji za prostor!
 4. Přes nesmělé dotazy stále aktuální. Úprava cena na 21.000,-Kč.
 5. Díky za popichnutí, nějaký čas jsem je na ruce neměl, tak je budu muset zase vytáhnout
 6. Původní Samuraje - SNM009
 7. Co je na tom špatně? Kromě tedy přestřelené ceny?
 8. Tak pokud si podobnou částkou ocení pár dalších primek v krabičce, pak má samozřejmě sbírku za milióny.
 9. Šmelinář kikbar je veselá kopa, za 790 se neprodaly, tak snížil na 490. Nechce někdo "Luxusní Seiko s bočním natahováním !!!"?
×
×
 • Create New...