Jump to content

lucid

Member_50
 • Posts

  4,168
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

8,934 profile views

lucid's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Rovněž si dovolím nesouhlasit, Juru jsem používal víc než deset let v práci a doma: klasická káva OK, ale zejména Cappuccino v práci byla sázka do loterie, jednou ze stejné várky mléka a kávy našlehalo perfektní pěnu, po druhé nic, baby neustále čistily, posílalo se na servis, roky stále stejné, před rokem mi došla trpělivost, pořídil jsem do práce Nivonu a ze strany ženských klid a rajská pohoda. O pár pohybů složitější úprava, ale ty se bohatě vyplatí. De facto stejná firma, nicméně za mne Nivona o stupeň výš.
 2. lucid

  Zase ta Monstra

  Pokud si tu trubičku (collar) neztratil, pak je vše OK, zadej si na youtube např. Seiko Pin Collar Bracelet a určitě dostaneš pár videí jak se s tím popasovat...
 3. Bazoš: https://obleceni.bazos.cz/inzerat/158886387/seiko-prospex-padi.php
 4. Podle mne Tě s čestným prohlášením pošlou někam. A zas tak individuální to není. Obrátil bych se s tímto dotazem přímo na celnici, třeba prostřednictvím vyclívací pošty - sklad.praha120@cpost.cz, protože toto reklamace v podstatě není. Při klasické reklamaci a zaslání zboží zpět sepíšeš při odeslání s poštou protokol, který pak slouží jako doklad pro celnici, když se zboží vrací zpět, a na základě toho pak nic neplatíš.
 5. lucid

  SEIKO 5

  No, z hledisku designu taková vykrádačka starých Trek Monster. Jinak to Seiko asi dnes už ani neumí
 6. Já mám shroud ocelový a OK, a to je myslím nijak nešetřím.
 7. Pořád sháním za rozumnou cenu, což není nabídka na Trhu knih, o které vím. Děkuji!
 8. Koupil bych nějaká chrona se strojkem 7A28. Za případné nabídky prostřednictvím SZ děkuji.
 9. Všechno v nejlepší pořádku. Děkuji a samozřejmě doporučuji!
 10. Nech si je, to vypadá na fejk fejku. Původní Aseikon byla low-end hodinářská firma z Hong Kongu, založená na počátku 70. let, která sice názvem parazitovala na značce Seiko, ale ve své době byla díky nízké ceně dost populární (stejně jako např. Orientex). Do hodinek dávala primárně laciné automaty, nejprve japonské, pak švýcarské, německé (na počátku osmdesátých let např. vytvořila i společný projekt s východoněmeckou Ruhlou) nebo ruské (Raketa, Poljot). Takže tyto jsou fejk Aseikonu, který je zase fejkem Seika.
×
×
 • Create New...