Jump to content

lucid

Member_50
 • Content Count

  4,104
 • Joined

About lucid

 • Rank
  + -

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

8,500 profile views
 1. Pořád lepší napodobenina než kdyby to byl fejk.
 2. Stále aktuální! Pokud píšu, že nabídky prostřednictvím SZ, myslím tím soukromou zprávu. Prosím ale, aby mi auto nabízel pouze ten, kdo to s prodejem myslí vážně, je jeho majitelem nebo má prodej plně pod kontrolou. Nerad bych synka opakovaně zklamal. Děkuji!
 3. Ahoj, sháním nějaké auto pro synka, tak do 50 tisíc. Řidičák si dělal před pár roky, ale pak pravidelně nejezdil. Spíše menší a do městského provozu, ať se trochu vyjezdí. Žádné další speciální nároky nejsou, jen přání, aby bylo v solidním stavu, protože si na něm nic neopraví a nějaký zásadní servis se mi financovat nechce. Prostě auto pro mladýho, ve kterém se ještě dá jezdit a do kterého nebude muset příliš investovat, protože má hluboko do kapsy a spíše než z pravidelného příjmu žije z milodarů rodičů. Optimálně střední Morava. Případné nabídky když tak prostřednictvím SZ! Moc děkuji
 4. lucid

  SEIKO 5

  Chlapi, prosím Vás, neblbněte! Bottle cap nejsou žádný výstřelek, pouze mírně vystupují z řady šedé a nezáživné pětkové produkce Seika posledních pár let. Ten, kdo hodinky nenosí a nerozumím jim, tak maximálně zavnímá, pokud budete mít na ruce Diesel s 60 mm ciferníkem, těchto si ani nevšimne.
 5. lucid

  Zase ta Monstra

  Pokud Land monstra, pak tyto SNM035
 6. lucid

  Zase ta Monstra

  Po čase zase plnotučná monstra. Do toho dnešního počasí optimální
 7. Ochota, vstřícnost, vše naprosto rychle a bez problémů. Děkuji a samozřejmě doporučuji.
 8. Nicméně ale třeba takový altruismus sociální konstrukt není.
 9. Sry, nebylo to spíše 26? Pokud by Ti to spočítalo na 36, pak by si byl už extrémně obézní. Jinak BMI je jen statistický průměr, který se nedá aplikovat na aktivního sportovce, protože nedokáže rozlišit mezi tím, zda je váha dána vysokým podílem tuků nebo svalů. Pokud se přeměříš metrem přes pupek, budeš v limitu (tzn. v pase do 94 cm) a zároveň máš vysoký BMI, pak gratulace, nebudou to tuky, ale svaly, pokud ale máš více než 94 cm a vysoký BMI, pak už to o svalech nemusí být. Jinak držím palce, ať jsou oba rodiče co nejdříve OK.
 10. lucid

  Vintage seiko

  Chumpus měl kdysi podobných věcí plnou kabelku
 11. lucid

  SEIKO 5

  Neboj, to přijde
 12. lucid

  SEIKO 5

  Hele, to záleží na vkusu každého, já mám raději vše původní.
 13. Ty vogo, a říkáš odsud? Smutný
 14. Sice by to chtělo lepší foto, ale téměř s jistotou se o indický šmejd bude jednat.
 15. Píše, že je to nová výroba, netvrdí, že je to originál.
×
×
 • Create New...