Jump to content

lucid

Member_50
 • Content Count

  4,035
 • Joined

 • Days Won

  1

About lucid

 • Rank
  + -

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

8,363 profile views
 1. Předběžně se hlásím, číslo je mi jedno.
 2. Njn, hned bych koupil, ale pan Dejan mne nemá rád nebo co, protože si mne dal na black list, takže si od něj nemůžu koupit nic
 3. Kapsle Illy prodávají např. v Datartu, zda jsou to ty samé ale netuším. Tak sry, to bude něco jiného.
 4. Koupil bych k narozeninám pro známého tyto hodinky. Samozřejmě komplet a čím lepší stav, tím lépe. Cenu, prosím, nabídněte, neptejte se mě, kolik bych za ně dal. Děkuji za nabídky!
 5. Půst není hladovka. Do určité váhy člověk zhubne bez větších problémů, pak se ale zasekne jako by se "roztok nasytil". Pokud chce s váhou níž, pak už to chce zapojit alespoň krátkodobé, ale pravidelné cvičení a bohužel i změnit jídelníček: a v něm maximálně omezit sacharidy, což je samozřejmě nejen pečivo, ale i např. těstoviny, rýže či brambory. V tučným naopak žádný cukry nejsou, z tlustého se netloustne Pokud se jedná o chlast, pak pivo je bohužel sacharidová bomba. Paradoxně nejlépe z alkoholu vychází čisté destiláty jako je slivovice, vodka, whisky či nedoslazovaný rum, případně suché víno, samozřejmě optimálně pouze panák tvrdého či dvě deci vína a jen párkrát do týdne.
 6. No, věřím, že podobných "blbců" se bohužel najde dost. Ne každý má toto fórum pročtený. Prodává je i na bazoši. Na aukru se tváří jako slušný prodejce a přitom stejný šmejd jako každý prodejce fejků. A jak přiznal v komunikaci, velice dobře ví, že prodává fíky.
 7. Ahoj Davide, velká gratulace, jak k dárečkům, tak hlavně k narozeninám. Ať Ti to tiká!
 8. Já rovněž, uvidime jak zareaguje.
 9. Je to přesně rok co jsem zkusil přerušovaný půst (a zůstal u něj celou tu dobu). Kvůli neuspokojivé kompenzaci diabetu mi hrozilo, že si budu muset píchat inzulín, což se mi vůbec nelíbilo. Diabetes se standardně považuje za nevyléčitelné onemocnění (mám ho zjištěný cca 17 let). Tento týden jsem byl u lékaře a glykovaný hemoglobin, tzn. tzv. dlouhodobý cukr, který je ukazatelem diabetu, jsem měl 38,40 mmol/mol. Zdravý dospělý člověk má hodnotu pod 39 mmol/mol. Podle lékařských záznamů jsem před rokem vážil 99 kg, nyní je to 77 kg, takže radost.
 10. No, jsem nováček, zkouším se orientovat
 11. To je ta, co je vidět v odlesku na foto č. 2?
 12. To je nějak v rozporu s podmínkami např. pošty jako celního deklaranta: ... V případě, že je z průvodních dokladů k zásilce patrno, že poštovné je součástí ceny skutečně placené (např. výraz „postage included“ .... viz bod. 11. Už jsem dlouho nic neobjednával, ale dříve s "included" neměli vůbec žádný problém.
 13. Musel by si tam mít, že je to včetně poštovného, to že by poštovné bylo např. "free" by Ti nepomohlo. Kolik to je u DHL, nevim, berou jakousi průměrnou částku.
 14. Rozhodně bych vynechal i vše co obsahuje umělá sladidla, např. právě aspartam.
 15. Pokud není uvedeno že cena je včetně poštovného, pak ano.
×
×
 • Create New...