Jump to content

lucid

Member_50
 • Posts

  4,134
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

8,652 profile views

lucid's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Bez chyby! Perfektní komunikace i domluva, rychlé dodání. Díky moc!
 2. Opět proběhlo pár dotazů, ale stále volné. Čekají v krabici třeba jako dárek na Vánoce
 3. Jj, nechápu proč někdo může kupovat předražená Seika, když Rolexky jsou za lidovku.
 4. lucid

  Ebay

  No, tak si spočítej daň + platbu za službu celního deklaranta v ČR, pokud by si to nechtěl proclít sám. Jen celní odbavení zásilek např. u Pošty, která je nejlevnější, je 200,-Kč. K tomu samozřejmě musíš připočíst tu daň a předtím dodat poště všechny doklady atd...
 5. lucid

  Ebay

  Sry, ale v té ceně 67 dolarů máš cenu za zboží + poštovné + daň, což je podstatný rozdíl od toho co jsi psal původně. Pokud máš známého, který je v USA a pojede na Vánoce domů, můžeš požádat aby si to nechal poslat a přivezl Ti to. Nebo kontaktuj prodejce a poptej se ho na slevu na poštovném. Nicméně já bych toto neřešil, poštovné není 67 dolarů, jak uvádíš.
 6. lucid

  Ebay

  Sry, já pod tím odkazem vidím 29,88. Je to z USA, takže to není nijak neobvyklé.
 7. Jj, právě, odkaz na ten shop jsem ale nedával záměrně, aby ty, kteří to neznají, to ze "studijních" důvodů nelákalo.
 8. Jj, což je poznat na zvýšené prodejní nabídce prstenů předcházející generace Pro jejich majitele by ale měl být přístup ke všem datům zdarma. Nově placené členství by mělo být až po půl roce od zakoupení a mělo by poskytovat přístup ke všem datům v aplikaci a na účtu, takže si myslím, že bude existovat i základní, neplacená verze s omezením funkcí.
 9. Předpokládám, že dát do inzerátu pouze jednu fotku, a pokud možno z dálky, byl záměr. I vzhledem k tomu, že prodejce neposlal upřesňující údaje, si myslím, že se jedná o padělek.
 10. lucid

  SEIKO 5

  Zmagnetizované hodinky se většinou dají poznat podle toho, že se fest předbíhají (nebo naopak zpomalují), a to proto, že zmagnetizovaný vlásek se většinou dotýká sám o sebe, čímž se zrychlí kyvy setrvačky, a tím i chod hodinek. Na vině je podle mne u těchto Seiko strojků i rotor, který je poměrně lehký, takže při běžném nošení není schopen hodinky natáhnout stejně účinně jako např. strojky od Ety nebo i Orientu.
 11. lucid

  SEIKO 5

  Hele já bych se vykašlal se na nějaké laborování z odmagnetizováním, kdyby to bylo v tom, dělají problém furt. Podle mne se mohlo jednat jen o slabý nátah, a to, že se zastavily po půlnoci, kdy se překlápí day/date, má právě logiku, protože na to překlopení hodinky vydají hodně energie a je možné, že jim jen došel dech. Seiko 5 jsou, bez urážky, hodinky pro dělnický profese, protože ten strojek si chrochtá pří manuální práci, zatímco v kanclu se jen fláká, a to i přesto, že máš hodinky na ruce celý den. Předpokládám, že v práci lopatou neházíš…
 12. Stále volné, nenošené, vhodné samozřejmě i jako dárek.
 13. Ty vogo, proč kinetic? To jsou oranžová Land monstra. Máš to i na posledním snímku. Automat, strojek 7S35.
×
×
 • Create New...