Přejít na obsah

Seiko Legenda - Želvy


People

Doporučené příspěvky

..tak jsem pořídil taky PADIny, jen nechápu proč, když jsem je kupoval u AD hodinky 365, tak jsou v japonštině(kanji)/angličtina?🤔 Mám to vnímat jako výhodu?

Jinak ve srovnání je mi přijde tento nový model SRPE99k1 protí původní SRPA21K1, že má tmavší modrou. Jinak klasika, nesedí pořádně luneta proti indexům a ručičky taky nejsou pořádně vyrovnané, že v 6h. je hodinová ručička mírně vlevo a né v ose, tak to bude asi originál🫣😂..

20240830_111800.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Jiří Sedlák napsal:

Kanji ber jednoznačně jako plus. Luneta je v pohodě, já na ni vidím prd. Ručky ti přesadí v rámci záruky zdarma. Takže všechno vlastně dobrý. 😁

..asi jo, jen mi je divný, kde to vzali, u nás vždy byla angl./němčina. Lunetu jsem srovnal, je tam malá vůle, než cvakne😃 Na ručky asi kašlu, mají to většinou všechny želvy, jen někde je to více vidět.🫣😂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Jiří Sedlák napsal:

No teď se to objevuje, v Helveti teď mají SNXS v K verzi s kanji a já mám o rok starší J verzi a kanji nemám. Asi zjistili, že to bereme jako plus, tak už nám je tam cpou, když jiný nemaj.

..je to možné,  měl jsem strach aby to nebyl fejk. Díky za osvětu😇..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Strocek napsal:

Nevim co bych s nima dělal, mě stačí jedny :default_wink:. Ten gumák úplně vlevo, to je ten na ty slabý stěžejky nebo tam jdou (v pohodě)  ty tlustý stěžejky 

..je to ta vafle od Frýdla a dáš tam max. 2mm silný stěžejky, které jsem dokupoval. Součástí té gumy jsou ještě slabší. Jinak ty orig. 2,5 mm tam nedáš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj myslel sem si to. Já tyhle wafle gumáky mám dva. Dobře se nosí, ale mám je na Seiko fíldech, zkoušel sem tam právě narvat tu želváckou a to tam nešlo, škoda. Nosí se se fakt pěkně. Někde (nevím už kde) jsem viděl na eshopu, nějakej značkovej, že to vyloženě měli tyhle wafle gumáky na ty tlustý stěžejky, ale byly ty gumáky docela drahý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Ředitel napsal:

..je to ta vafle od Frýdla a dáš tam max. 2mm silný stěžejky, které jsem dokupoval. Součástí té gumy jsou ještě slabší. Jinak ty orig. 2,5 mm tam nedáš..

 

Před hodinou, Strocek napsal:

jj myslel sem si to. Já tyhle wafle gumáky mám dva. Dobře se nosí, ale mám je na Seiko fíldech, zkoušel sem tam právě narvat tu želváckou a to tam nešlo, škoda. Nosí se se fakt pěkně. Někde (nevím už kde) jsem viděl na eshopu, nějakej značkovej, že to vyloženě měli tyhle wafle gumáky na ty tlustý stěžejky, ale byly ty gumáky docela drahý. 

 

před 25 minutami, Jiří Sedlák napsal:

Já mám jeden starší na 2,5mm stěžejky. Nový prodává Unclestraps.

Myslím, že řešením jsou tyto stěžejky:
https://www.strapshop.cz/stezejky-pro-seiko-hodinky/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Jerryl napsal:

Krasavice,

co to prosím máš za tah? Podle bočnic je to asi něco lepšího.

Ahoj, je to nejaka geckota, kupena tu na fore. Je super a hodinky s nou posobia velmi premiovo. Na origo tahu mi vadi potapacska extenzia, ktora ma tlaci pri noseni.

20240911_163012~2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...