Jump to content
Sign in to follow this  
poldík

Casio G-Shock GW 9400

Recommended Posts

Zdravím, dlouho jsem se rozhodoval jaká Casia a padla volba na tyto G-Shock Rangeman tak pár fotek přidávam absolutně bezůdržbové. :clap:

post-36275-0-90799000-1447350213_thumb.jpg

post-36275-0-00100400-1447350227_thumb.jpg

post-36275-0-38925800-1447350285_thumb.jpg

Také pěkné shocky :-)

Já teď mám zálusk na Casio G-Shock GXW-56-1BJF :-)

Ale nikde je nemaj a nebo když jo, tak vycházejí draze. 

Budu muset ještě čekat než se něco objeví :-(

ani mít nebudou :) seženeš už jen na Ebay a to za cca $299 k tomu si připočti dph při proclení ;)

Vím o tom, ale tajně doufám, že se jich bude někdo zbavovat :-) 

Neříkám, že nejsem se svýma GW-4000 spokojen, ale změna je život :-)

Zdravím, dlouho jsem se rozhodoval jaká Casia a padla volba na tyto G-Shock Rangeman tak pár fotek přidávam absolutně bezůdržbové. :clap:

Jsou fakt moc pěkný, silně o nich uvažuju, ale mám strach, že jsou na ruce moc velké. Nevím jestli nepůjdu do starších risemanů.

já jsem si přesně tímhle kolečkem tady na fóru prošel...projel jsem celé téma kocourů, nahypoval jsem se a koupil je. Ale prvotní kouzlo vyprchalo - stále hledám :)

ja som ich akurat kupil vo vojenskej zelenej a nejako sa ich neviem nabazit :)

post-41155-0-36072600-1471605826_thumb.jpg

Mám Kocoura +- půl roku a nemůžu říct nic špatného. Na svůj robustní dojem jsou pohodlné a lehké. Nosím je na ZULU strapu, který je imho ještě více na pohodu. Skalní budou křičet hadrrrrrr fuuuuj, ale já na ten "hadr" nedám dopustit. Jinak snesou zacházení doslova brutální a opravdu je nešetřím. Předpověď počasí odhaduji sám, podle křivky na hodinkách. Je to tak opravdu přesnější a na treku super fičura :)

Škoda, že možnosti jak vytůnit kocoury jsou tak omezené :wallbash:

Dobře jsi udělal. Za pár dní budeš předpovídat počasí jak Zákopčaník :smile_anim:  O běhání ani muk.....

Mám Kocoura +- půl roku a nemůžu říct nic špatného. Na svůj robustní dojem jsou pohodlné a lehké. Nosím je na ZULU strapu, který je imho ještě více na pohodu. Skalní budou křičet hadrrrrrr fuuuuj, ale já na ten "hadr" nedám dopustit. Jinak snesou zacházení doslova brutální a opravdu je nešetřím. Předpověď počasí odhaduji sám, podle křivky na hodinkách. Je to tak opravdu přesnější a na treku super fičura :)

Škoda, že možnosti jak vytůnit kocoury jsou tak omezené :wallbash:

Jedine, že pôjdeš po rovine. Akonáhle sú na túre kopce, tak sa to krivka tlaku rozhadze...

Predajca mi hovoril, ze mal zakaznika, ktory prisiel vratit rangemany lebo ich presiel Touaregom. Puzdro prasklo, ale hodinky isli dalej. Tomu sa hovori dobra reklama!:)