Jump to content

sava

Member_50
 • Posts

  126
 • Joined

 • Last visited

About sava

 • Birthday 05/21/1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Zenith, IWC, JLC

Recent Profile Visitors

5,397 profile views

sava's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Jelikož by se asi našlo i něco ke koupi, tak 235K. Za míň už si je raději nechám;-)
 2. Hoj, prodám svoje IWC Antoine De Saint Exupery, 29/250 Limitka v bílém zlatě. Referenční číslo: IW320102. - ukazatel rezervy chodu - komplet balení, manuál, původ ČR 2008 - TOP stav - průměr hodinek 44 mm, váha 171 gramů Aktuálně nejlevnější na chrono24 v Arabských Emirátech za 250tis. V ČR pak přes 290tis. Má představa je 250 000,- Kč.
 3. Tak tyhle jsou peckovní... Gratulace k super nákupu PS: to bylo k těm red primeram:-)
 4. Super hodinky! Dlouho jsme po nich pokutovat a nakonec pořídil jiné Zenithky, ale tyhle jsou prostě klasika. Užijí si je!!
 5. Mě se líbí... jsou fakt pěkný:)S.
 6. Škoda, že jsme byl mimo Brno. Vypadá to na luxusní akci. Tak příště!S.
 7. 1. old black 2. sibirnaya 3. skalis (ja si nejsem uplne jistej, ale budu se snazit prijit) 4. macher - asi se mi to povede 5. Jane (juhuuu, konecne patecni termin) 6. stopa99(ak mi do toho nic nepride) 7. here ( asi taky ) 8. mrakodrap (budu se snažit) Škrtám se, blbě jsme se kouk do diáře a o týden se sekl. V tomhle týdnu jsem na horách..
 8. 1. old black 2. sibirnaya 3. skalis (ja si nejsem uplne jistej, ale budu se snazit prijit) 4. macher - asi se mi to povede 5. Jane (juhuuu, konecne patecni termin) 6. stopa99(ak mi do toho nic nepride) 7. here ( asi taky ) 8. Sava(zrovna tento pátek vyzera ok!)
 9. Hoja, já se taky zapomněl odhlásit. Nedám to. Ale jsme pro ten větší sraz někdy jindy. Zkuste navhnout termín dostatečně dopředu. Za mě ideálně třeba to úterý, bo konce týdne nebývám moc v Brně. S.
 10. 1. Topkan 2. Martini 3. skalis (snad) 4.Trnak(50%) 5.Sava (50% Potvrdím v Po. zda budu v Brně)
 11. Gotberg, Pálava 2009 výběr z bobulí. Mohu vřele doporučit jako dezertní víno... S.
 12. Ahoj vespolek. Zkusím připojit svůj názor. Investiční zlato je dobrý nápad, pokud chcete v dlouhém časovém horizontu udržet již získaný majetek. Rozhodně to není cesta jak zhodnocovat peníze. Spread (rozdíl nákupní a prodejní ceny) je velký, pokud se bavíme o větším množství, musíte počítat s poplatkem za uložení zlata (není uplně rozumné mít ho doma v šuplíku) a dnešní cena zlata je historicky nejvyšší. Shrnuto a podtrženo, nemyslím si, že za současné ceny a s náklady s jakými se zlato nakupuje/prodává je nákup zlata dobrý investiční nápad pro běžného člověka (je to ale rozhodně jedna s možností, jak udržet hodnotu již získaného majetku v delším časovém horizontu). S.
×
×
 • Create New...