Jump to content

sava

Member_50
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

About sava

 • Rank
  Učedník
 • Birthday 05/21/1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Kitesurfing, Kiteboarding, Hodinky, práce:)
 1. Tak tyhle jsou peckovní... Gratulace k super nákupu PS: to bylo k těm red primeram:-)
 2. Super hodinky! Dlouho jsme po nich pokutovat a nakonec pořídil jiné Zenithky, ale tyhle jsou prostě klasika. Užijí si je!!
 3. Mě se líbí... jsou fakt pěkný:)S.
 4. Škoda, že jsme byl mimo Brno. Vypadá to na luxusní akci. Tak příště!S.
 5. 1. old black 2. sibirnaya 3. skalis (ja si nejsem uplne jistej, ale budu se snazit prijit) 4. macher - asi se mi to povede 5. Jane (juhuuu, konecne patecni termin) 6. stopa99(ak mi do toho nic nepride) 7. here ( asi taky ) 8. mrakodrap (budu se snažit) Škrtám se, blbě jsme se kouk do diáře a o týden se sekl. V tomhle týdnu jsem na horách..
 6. 1. old black 2. sibirnaya 3. skalis (ja si nejsem uplne jistej, ale budu se snazit prijit) 4. macher - asi se mi to povede 5. Jane (juhuuu, konecne patecni termin) 6. stopa99(ak mi do toho nic nepride) 7. here ( asi taky ) 8. Sava(zrovna tento pátek vyzera ok!)
 7. Hoja, já se taky zapomněl odhlásit. Nedám to. Ale jsme pro ten větší sraz někdy jindy. Zkuste navhnout termín dostatečně dopředu. Za mě ideálně třeba to úterý, bo konce týdne nebývám moc v Brně. S.
 8. 1. Topkan 2. Martini 3. skalis (snad) 4.Trnak(50%) 5.Sava (50% Potvrdím v Po. zda budu v Brně)
 9. Gotberg, Pálava 2009 výběr z bobulí. Mohu vřele doporučit jako dezertní víno... S.
 10. Ahoj vespolek. Zkusím připojit svůj názor. Investiční zlato je dobrý nápad, pokud chcete v dlouhém časovém horizontu udržet již získaný majetek. Rozhodně to není cesta jak zhodnocovat peníze. Spread (rozdíl nákupní a prodejní ceny) je velký, pokud se bavíme o větším množství, musíte počítat s poplatkem za uložení zlata (není uplně rozumné mít ho doma v šuplíku) a dnešní cena zlata je historicky nejvyšší. Shrnuto a podtrženo, nemyslím si, že za současné ceny a s náklady s jakými se zlato nakupuje/prodává je nákup zlata dobrý investiční nápad pro běžného člověka (je to ale rozhodně jedna s možností, jak udržet hodnotu již získaného majetku v delším časovém horizontu). S.
 11. hoj, budete tam vsichni od 18? Prijedu taky na hodku az 2, tak at neni pak brzo nebo pozde.S.
 12. sava

  Znáte tyhle Zenith?

  No já bych si je v životě nekoupil:) Je to děsná divočina...
 13. sava

  Znáte tyhle Zenith?

  Hoja, znáte tyhle Zenithky? Pokud na ně někde narazíte, pošlete pls aji cenu. Já je našel, ale zatím bez ceny. Kamošovi jsem slíbil, že mu řeknu, jestli je 5,5 good price.
 14. Zenith. Kochám se pohledem na strojek každý den. A navíc perfektně tikají
×
×
 • Create New...