Jump to content

Freelander

Member_50
 • Posts

  207
 • Joined

 • Last visited

About Freelander

 • Birthday 04/04/1968

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Kroměříž

Recent Profile Visitors

3,284 profile views

Freelander's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. https://support.apple.com/cs-cz/HT202667 tady je to docela srozumitelne.Kdysi jsem podle toho jel a povedlo se.O nic jsem nepřišel
 2. Pánové,musel jsem změnit krmivo a zbyly mě 4 pytle.Kdyby měl někdo zájem,nakoukněte prosím do sekce Ostatní-prodej.Díky.
 3. Z důvodů změny krmiva mi zbyly 4 pytle granulí. Dal bych je za poloviční cenu 500+poštovný. 1pytel-12kg.I jednotlivě.
 4. Chlapi,je to wdt opravdu takový přínos? Vždyť přece ty hrudky taktak drží pohromadě a tampováním se z toho stane jedna "hrouda" Dělal jsem to tak i tak ale u mě žádný rozdíl.
 5. Myslím si, že to byla komedie já už budu hodný dědečku a nebyla to Janžurová ale vránová.
 6. Prodám iPhone7.Telefon má 80%kapacity bat.Naprasklý roh.Na displeji vlásečnice.Bez nabíječky,bo apple tvrdí,že už ji stejně všichni doma mají.Cena 2000,- V ceně je poštovné po čr.Plně funkční.Krabička+černý kryt.Preferoval bych osobní předáníIMG_8288.HEIC
 7. dneska jsem si dal řeč s Nespressogirl v Olympii a ta mi při ochutnávce sdělila,že když si koupím 400 kapslí tak mám mašinku zdarma Je to sice jen essenza mini ale do garáže bude snad fajn.
 8. na stránkách výrobce je ale čeští prodejci nemají
 9. vypadá to hodně dobře.Jen na 13 mini zatím není.Ani ta pitaka
 10. nemáte někdo zkušenost s těmato variantama?Pitaka AirCase a Pitaka MagEZ Case 2 .Mám rád minimalistický řešení,tak mě zajímá,jestli ta 2 působí stejně minim.Díky
 11. Dneska mi přišlo To mezzo jak jsme se bavili. 70 + 30 název Adore. Je krásně tmavá hořce čokoládová, jsem spokojený. Ale tygr ne a ne. Precizní sítko nemám.
 12. To bude potisk.Kluci jak ty tygříky děláte. Mě se to prostě na Silvii nedaří.Není někdo z okolí Kroměříže,kdo by mi řekl,co dělám blbě?
 13. Já si to užívám. V chuti ani kvalitě není vůbec žádný rozdíl. A dávat za kilo 900 nebo 500 je sakra rozdíl.
×
×
 • Create New...