Jump to content

Freelander

Member_50
 • Content Count

  192
 • Joined

 • Last visited

About Freelander

 • Rank
  Učedník
 • Birthday 04/04/1968

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Kroměříž

Recent Profile Visitors

3,171 profile views
 1. To zni rozumne. Já na to pohlížel příliš buransky
 2. Mě by zajímalo, proč si jako stát, musíme o podporu říkat nebo žádat. Podpora by snad měla být dobrovolná a spontánnní. Nepodpoříš, vím, co od tebe do budoucna můžu čekat. Taková téměř vynucená podpora mně přijde směšná.
 3. Pánové,nejen že mi zrušili mé oblíbené"oblíbené kontakty" ale po nastavení těch odporných zkratek to začalo vyžadovat ještě potvrzení,že chci opravdu pokračovat.Zezačátku to nedělalo vůbec a ani teď to nevyžaduje pokaždé.Nicméně je to opruz.Dá se to potvrzování nějak vyrušit?Kliknu na kontakt,automaticky to dávám k hlavě a než mi dojde,že to chce potvrdit tak zapomenu proč jsem chtěl volat.
 4. Pánové,kdyby se někomu uvolnilo místo v Tidal family,nebo family zakládal,dejte mi prosím vědět.Monitoruji vlákno na AV manii už několik měsíců ale štěstí jsem neměl.
 5. vyřešeno pomocí zkratek ale je to hnusný
 6. Já dal taky na rady a před rokem koupil Hondu HRX 537 HY. Je skvělá,relativně tichá a Je to dříč.Ale já ne. Taky mi tu radili,že na 3000metrů je lepší traktůrek a to už jsem bohužel neposlechl.Takže ji dám do prodeje,kdyby měl někdo zájem.
 7. Pánové,nemáte někdo volné místo v rodinném Tidalu?
 8. Hlavní je začít.Cena super ale s Lidlem nemám dobrou zkušenost i když se to týkalo něčeho jiného. Já šel tenkrát i po váze,protože jsem to musel tahat daleko k vodě.Ten můj vážil pod 9 kg.Tenkrát patřil mezi nejlehčí na trhu.
 9. Já měl výbornou zkušenost s touhle značkou paddle-boardy Jsou to zapálení kluci,kteří je přímo vyrábí a je s nima výborná komunikace.
 10. máte prosím zkušenost s tímhle rumem?cubaney-centenario Preferuji spíš lehce doslazované . Chci si udělat radost.
 11. Už jsem měl vybranou Teslu duplex T2 ale nikde ji už nemají
 12. Dovolte abych se také přiživil na vašich vědomostech.Sháním pro rodiče STB ale mají nahrávací úchylku,takže 2tunery.Mělo by to být asi jednodušší,tzn žádné enigma nebo tak něco.Ten Technisat se mi líbí ale má 2tuner jenom na satelit.Díky za rady.
×
×
 • Create New...