Jump to content

xbraj19

Member_50
 • Posts

  2,585
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ano

Recent Profile Visitors

10,655 profile views

xbraj19's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. A máš i zkušenost přímo s tím stropním chlazením?
 2. Něco mi to připomíná , akorát ty bonbóny mají ostřejší hrany než ta lumi
 3. Prodám ze své sbírky vintážní 62GS. Jedná se první GS s automatickým strojkem a to rovnou jeden z prvních kusů, který má ještě na dýnků zlatého lvíčka a strojek s označením Chronometer, což jim švýcaři následně zakázali používat, protože by hodinky museli zasílat do švajcu k oficiální certifikaci. Tento kus je zrovna z období kdy končila ta samá reference s ciferníkem Seikomatic Chronometer a začal s používat ciferník označený GS. Reference: 6245-9000 Datum výroby: Listopad 1965 Pouzdro: Stainless steel, průměr 36,5mm, dýnko se zlatým lvem Dimensions: 36mm diameter; 11mm thickness Sklo: Plexi box shaped Strojek: 6245A Chronometer - 35jewels, rychloposun data a hacking Hodinky jsou v krásném původním stavu (viz foto) a běží příkladně, když jsem je měřil začátkem února, tak dělaly -1,8s/den. Je třeba akorát dávat pozor při nastavování korunkou, protože je drobná a přechody mezi pozicema korunky se hůř poznává (jsou to prostě 60let staré hodinky) Cena: 36 000 Kč + pošta nebo předání v Praze
 4. Zvažuju u baráku hodně prosklené obytné patro (obývák, kuchyně, ložnice/pracovna) s orientaci sever/západ/jih a trochu se bojím přehřívání (počítám i s vnějšími žaluziemi). Dává smysl mít k teplovodní podlahovce a rekuperaci ještě doplňkovou klimatizaci (cca 1-2 ks na patře - 1x ložnice a 1x obytný prostor)na občasné dochlazení v létě? Není to blbost (technicky/funkčně/ekonomicky)?
 5. Ahoj, pořídil jsem nové lyže, tak pokud by je někdo ještě zužitkoval, tak jsou za láhev 10Y Araratu jeho. Lyže jsou již staršího data, ježděné rekreačně, vždý týden v roce, 99% v Alpách (v pěkném stavu). Vázání v patce má mírnou vůli (v uchycení na desku), ale co si vybavuju, tak to bylo už u nových když jsem je kupoval. Na větším servisu byly pár let zpět. Paramtery: Model: Head Mpulse 7.7 Vázání: Tyrolia Délka: 170cm Rozměry: 112-70-100 Oblouk: 16,1 m Předání v Praze + velmi blízkém okolí
 6. @eloga krom toho co uvedl Prischera tak má zadní rezervu i manuální Springdrive (např. ref SBGY003 a jiné).
 7. 6000 + posta za 1+1 Běžná cena za kterou se prodavávaji je 8tis+ a to bez DPH
 8. @jarojetu copak se chystáš prodávat, že to tady všude spamuješ svými hodnotnými příspěvky?
 9. jankoxxx (watchstrapheaven) má vintage řemínku mraky, stačí si jen vybrat
 10. Se obávám, že ty GS na tom budou lépe
 11. Nechceš zkusit ty moje divery co mám v prodeji?
 12. @Lamiczka nemáš těch Kakume málo?
 13. To jo. ČTK se tímto postojem snaží hrát na neutrálního a nezávislého, ale ve skutečnosti ze sebe dělají akorát pitomce.
 14. Buyee, Jauce jsou japonské servery a člověk přes ně v podstatě přímo nakupuje, je to 1:1 real time (např. na yahoo.jp). Já mám s Buyee pozitivní zkušenost /i při řešení problémů/. S tím že kolega Snekofon přihodil na fake nic moc nezmůžou a může se rozčilovat jak chce. Jasně deklarují, že příhozy nelze zrušit. Tady platí 2x měř a jednou přihazuj. Problémy typu, že hodinky k nim nedorazí, nebo v neodpovídajícím stavu řeší.
×
×
 • Create New...