Jump to content

xbraj19

Member_50
 • Content Count

  1,510
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About xbraj19

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ano

Recent Profile Visitors

5,401 profile views
 1. První Quartz potápky byly 7549 (Tuňáci), 7548 byl o cca dva roky později (aspoň dle katalogů)
 2. @kuncák7 V pohodě. Jinak to on-line objednání na čas funguje skvěle (pokud se podaří ulovit termín). Do dvou minut od vytištění lístku na řadě.
 3. Ja jsem se zkoušel zamyslet, moje žena taky a nic jsme nevymysleli. Pokud vím, tak se ráno otevírá na rezervaci vždycky jeden den přesně za 14 dni a během 20 minut je to plné. Asi nejsem nejostřejší tužka v penálu, jak tady někteří s oblibou používají . Pokud je to už v provozu, tak jenom dobře. Ja jsem to zkoušel cca 2 dny po vypnutí a pak jsem se na to vykašlal.
 4. V Praglu na vyzvednutí řidičáků on-line objednání radši vypnuli preventivně už minulý týden....to člověk nepochopí
 5. Cockipt watch 1981........dloooouho před B&R
 6. Slušný oddíl Ty JPS ještě máš, nebo je to už dávná minulost?
 7. Seiko dělalo hodně pěknych quartz zlaťáků v 70. letech. Daji se koupit za rozumné peníze a není to žádná kolotočařina a slušná hodinařina (v úpravách Hardened gold plated a Cap gold).
 8. Aspoň i ožralý poznáš kolik je hodin
 9. xbraj19

  Vintage seiko

  Já měl za to, že aby mohl být veterán na veteránský značkách, tak musí splňovat nějaká pravidla. Podobně to vnímám i u vintážní hodinky. Teď to nemyslím na Piplíka a jeho 7016, ale "vintážky" posklané z nepůvodních dílů/aftermarketů nejsou úplně ty správné vintážky. Ale samozřejmě ať si každý dělá a nosí co se mu líbí. Co se týká vzácnosti, tak není Seiko jako Seiko (což asi víš) a zrovna 7016 v originálním pěkném stavu s originálním tahem v dostatečné délce docela vzácné jsou.
 10. @Radek124 To musí být tím chlastem. Teď jsem v kanclu zhasnul a třeba SBGR051 při pozdně odpolední šerotmě jsou slušně čitelné (na to že nemají lumi). Samozřejmě nikdo snad nebude očekávat, že budou svítit jako mm300 (i kdyby to GS marketing tvrdil, což netvrdí).
 11. xbraj19

  Vintage seiko

  Já ti teda nevím....u veteránu snad taky platí nějaké pravidla ohledně originality dílů.
 12. Z Japonska mi normálně pošta chodí sice to trvá trochu dýl než dřív ale žádná hrůza (cca 6 dní místo původních 3 u EMS).
×
×
 • Create New...