Jump to content

xbraj19

Member_50
 • Posts

  2,536
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ano

Recent Profile Visitors

10,203 profile views

xbraj19's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Ty Citizen jsou super univerzály. Pan prezident má na hodinky dobrý vkus
 2. Nahoru Podobně jako u Grand quartz modelu je možná regulace pomoci trimmeru pod baterkovou záklopkou.
 3. Si máš koupit pořádnou kuchyň a ne tu nejlevnější Nám z té myčky zas tak horká pára neletí, takže je to úplně v pohodě i s deskou z lamina a lepenýma hranama. Na můj use case odložený start funguje, když víš v kolik přijdeš domů (třeba teď už jsem měl být minimálně hodinu doma ). Samozřejmě odložený start taky používáme, když to dává smysl.
 4. Není to zbytečné, je to super fíčura. Ráno pustím, jdu do práce, v poledne myčka umytá, otevře se a větrá. Příjdu večer a myčka je umytá a nádobí není zatuchlé po půl dni v zavřené v myčce. Navíc tam jsou většinou i programy, které dvířka neotvírají, pokud to někomu vadí.
 5. V minulost tady zmiňovali někteří členové, že nechtějí plastové okna z profilu, který je vyrobený z recyklátu, ale chtějí “prvoplast”. Nikde jsem ale nenašel, proč by měl být plastový profil z recyklátu horší. Pokud to splňuje nějaké technické parametry a normy, tak by to mělo být snad jedno, ne?
 6. Mě taky přijde zbytečné ukazovat minulý měsíc. Ja taky většinou plánuju dopředu
 7. 7 000,- + pošta. Z a jedny funkční + jedny nefunkční hodinky. Oboje jsou v moc pěkném stavu.
 8. Každy mluvíte o jiných hodinkách....ty barevné na fotce jsou inspirované kolekcí představenou ve 1969 a v roce 1968 byl představen model který má být předlohou pro SRPK17
 9. U Seiko doklad nepotřebuješ, máš číslo na dýnku. Doklad ti většinou řekne, kdy je někdo koupil a ne kdy byly vyrobeny.
 10. Up Přesnost cca +2s za 9 dni, tovární specifikace to úplně není, ale na 45 let starý kus je to ještě slušné. Budoucí majitel si je může nechat trochu poladit.
 11. To nejsou Willardy, ale jejich předchůdce (taky 6105) a ty jsou skutečně z 1969. A k těm má Seiko relativně nedávno udělanou re-inkarnaci v několika variantách a ve tvém limitu. Edit: sice píšou, že je to re-issue modelu z roku 1968, ale v katalogu jsem je našel až v roce 1969. V katalozích z roku 1968 jsem je nenašel.
 12. V roce 1964 představilo Seiko svoje vůbec první chronografy a to právě ku příležitosti Olympijských her v Tokiu.
×
×
 • Create New...