Jump to content

xbraj19

Member_50
 • Posts

  2,124
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About xbraj19

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ano

Recent Profile Visitors

7,352 profile views

xbraj19's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Vypadá to zatím na jednoho zájemnce, ale dám ještě nahoru, než bude ruka v rukávu.
 2. Přidám pár fotek zapůjčených z Fratellowatches
 3. To je jejich největší plus, že tam právě není
 4. To je právě ono. Historicky KS strojky částečně vycházely z GS, a tady by dával smysl, ten 8l strojek. Ale problém je cena, kdy se s 8l strojkem blížíš k ceně základních mechanických GS. Chybí jim prostě strojek, který by byl lepší než 6r a levnější než 8L a hodil by se přesně do takovýchto hodinek. Taková střední třída, která není limitkou, s dobrým strojkem, super zpracováním a cenou klidně mezi 50-70tis. Tam bych si přesně tyhle King Seiko představoval. Edit: doporučuju mrknout na Fratello, tm mají fotky a vypadají moc pěkně.
 5. Na první pohled: Tak to jsou teda dost divné hodinky. Pouzdro je super, cifr taky a koncovky tahu taktéž. Tah ve velikosti rozvodového řetězu je divný a strojek by si KS zasloužily rozhodně lepší než 6R, který dávají do hodinek za polovinu. Tady by se krásně hodil 8l21 a navíc by to i logicky navazovalo na původního ducha GS vs KS. Na druhý pohled - když člověk zkousne ten strojek za 50 tak to budou na nošení pěkné hodinky
 6. Samé pozitiva a sociální jistoty . Myslím, že to je jasná volba, chybu s nima určitě neuděláš.
 7. @dr.sphinx naštěstí máš ty fotky tmavé, takže ten řemen nejde vidět
 8. Aha, ja jsem to z toho blbě pochopil.
 9. Já bych osobně u nových hodinek v této cenové relaci kvůli 10% rozdílu v ceně do šedivky nešel a koupil bych to u AD.
 10. Český AD, dává 5 let záruku. Jak to má ten chrono24 seller?
 11. Ja mám pocit, že ty GS lumi svítí celkově míň než “obyčejný” PROSPEX. Ale je to jenom moje subjektivní srovnání GS Quartz Diver vs. staré dobré MM300 (001).
 12. Ja mám se Seiko titanem naopak jenom ty nejlepší zkušenosti. Několik Seiko v titanu mám a nosím je i jako tooly (třeba landmastery)a titan drží v pohodě, škrábanců minimum.
 13. @Radik servisu u SD bych se vůbec nebál, SD je spolehlivý stroj a servis není nijak zásadně dráhy ( a něco už servisují i v Evropě).
 14. @warann neboj, je to racionální počin. Nahoře je diskuze pouze o tom, jestli zrovna Snowflake
 15. Super, byl prodejce přístupný k diskuzi?
×
×
 • Create New...