Jump to content

xbraj19

Member_50
 • Content Count

  1,626
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About xbraj19

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ano

Recent Profile Visitors

5,613 profile views
 1. Jestli už ty Rolady nezpůsobují lehkou paranoiu . Ať se dívám, jak se dívám, tak jediné co je stejné tak je hodinová a minutová ručička a barva/materiál lunety.
 2. @kuncák7 pěkná kolekce. Akorát ti to narušují troje Omegy . Vyměnil bych jedny Omegy za GS chrona, ať to máš pěkně v párech.
 3. Napiš k nim něco víc. Ten ciferník se uprostřed nějak točí?
 4. @jovani možná blbý dotaz, ale jak se ty velké tabule porcují?Při krájení nožem to musí dost praskat a být z toho strašně odpadu. Máš na to nějakou fintu?
 5. xbraj19

  Vintage seiko

  @Cukovmrkni na Buyee.jp, nebo Jauce.com tam můžeš nakupovat z yahoo i bez známého v japonsku.
 6. Prodám tyto raritní JDM Seiko chronography se strojkem 7a28 (detaily ke strojku níže). Zvláštností této reference je otočné tělo hodinek, které umožňuje lepší odečet hodin při řízení (hodinky byly určeny pro automobilové závody). Občas se chybně uvádí, že se jedná a model ze studia Giugiaro (Italdesign), ale není to pravda. Hodinky jsou z prosince 1982. Strojek 7a28: - První quartz chronograph na světě. - 15 kamenů - strojek je bez plastových dílů a lze jej regulovat a kompletně servisovat - každý subciferník má svůj vlastní krokový motor Foto zapůjčeno z watchuseek.
 7. zájemce přestal komunikovat cena 1 500 Kč + pošta
 8. Na produktovce nic moc, ale na živých fotkách vypadají moc pěkně. Jediné co mě irituje je ta zlatá dvoubarevná vteřinovka.
 9. @Pivas já je nosím na gumě Crafter a je to super, výrazně pohodlnější než tah. Ani na kůži nejsou špatné a dobře se nosí....a teď do mě a abych nebyl OT, tak dneska quartzky z roku narození
 10. @DavidLC mimo Mám je přes dva roky
 11. Borec si lupu oddělal. Je tam přilepená a když se to dost nahřeje, tak to prý jde dolů.
 12. @EpsteinBarr sbdb005 je první verze bez diashieldu a 015 jsou ty novější s diashieldem a trochu jiným odstínem lumi. Asi jako Mm300. Ja bych chtěl ty 005, ale nikde moc nejsou.
 13. @Piplík parádní Lanďaky, to jsou 015 nebo 005? Podle barvy lumi tipuju spíš 015.
×
×
 • Create New...