Jump to content

xbraj19

Member_50
 • Content Count

  1,403
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About xbraj19

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ano

Recent Profile Visitors

5,082 profile views
 1. Z prvních fotek jsem byl dost rozpačitý, ale na videu vypadají moc pěkně. Jednoduché, čisté, žádné blbosti....a jak píše Kuncák, nic zvláštního na nich není, a to je dobře.
 2. Jeden z problémů trackingu ČP je, že ty zásilky nenačítají na jednotlivých checkpointech. Takže pokud se na to nějaký idiot vykašle, tak nikdo netuší, kde balík je (ani pošta). Mě takto posílali doporučené psaní v rámci ČR. Dopis příjemce obdržel v pátek a podle trackingu se to pořád odesílá z podací pošty.
 3. Jak se říká: “Kde nic není, ani smrt nebere”
 4. @dtx U mě stále nic a tracking hlásí taky něco ve stylu Expired. Ale jestli to byly tři měsíce , tak to mám ještě 14 dnů čas. Poslední šance je loď, která měla připlout kolem 23.6.
 5. Mě byly hodinky odeslány 16.4. z US a stále nedorazily a dokonce zásilka zmizela z trackingu USPS (na ČP stále je). Tak čekám do půlky července jestli se nevylodí z poslední lodě.
 6. Ještěrky umí Rasťo krásné. Ja jsem taky nechal udělat ženě fialovou.
 7. Krásný řemen na vintážní Seiko Quartz (VFA) v původním duchu a nestandardních rozměrech (19/15mm).
 8. Prodám tyto vintážní Chronography z roku 1983 ve velmi žádané variantě s modrým panda číselníkem. Seiko 7a28 jsou první quartzový analogový chronograf na světě. Umí měřit 1/10s a také umí tzv. split second (mezičas). Strojek je plně servisovatelný. Hodinky jsou plně funkční a chrono funguje jak má. Číselník a ručičky jsou krásné, čisté a bez koroze. Pouzdro nese nějaké škrabance ale celkově jsou v pěknem stavu. Na sklíčku jsou taky škrabance, které ale nijak nezhoršují čitelnost (nešlo mi to vyfotit). Vložka lunety není původní a hodinky jsou bez tahu. Origo pepsi vložka se občas objeví na eBay, ale ta co tam je nevypadá úplně blbě. Cena: 11 000 Kč včetně pošty nebo osobní předání v rámci Prahy a okolí. Fotky mi to zase nějak mázlo
 9. xbraj19

  Seiko Samurai

  Ten můj byl: P: Seiko white Samurai
 10. xbraj19

  Seiko Samurai

  To může. Akorát bílé skoro nikdo neprodává
×
×
 • Create New...