Jump to content

cuba

Member_50
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About cuba

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Plzeň, Praha, D5
 • Fanoušek značky
  Steinhart, Creation, Seiko, Casio

Recent Profile Visitors

3,525 profile views
 1. Díky za rychlý, bezproblémový obchod! Davosy dorazily v pořádku, bezpečně zabalené a také s malým dodatkem. Díky a doporučuji!
 2. Seiko Tuna zabalené jako by to byly Patek Phillipe, tj. v bombotěsném provedení. Super rychlý obchod, děkuji a těším se na další obchody :-)
 3. Potřeboval jsem rychle Vostoky pro našeho mladého gopnika. V pondělí večer dohoda, platba a kontrola platby. V úterý ráno posláno a ve středu mladý gopnik výská radostí: "gopnik časy! gopnik časy!" Bezproblémová, rychlá a bezpečná dohoda, děkuju XVoloda ( ??? ?????? ). Doporočuju!
 4. Domluveno, posláno, feedback byl. Díky a palec hore.
 5. Prodaval jsem Vojtovi Amfibie - pohodový prodej, jasná domluva. Vojta hned napsal krátkou recenzi, díky. VojtaJ dostává jedna podtrženou.
 6. Pohodový obchod. Kein Problem.
 7. U mě souhlas, stejně jako u 99,999% populace :-)
 8. Pepíček vypadl z 12. patra. Zázrakem se zachytil o balkón v desátém poschodí. Zázrak opuchl a dlouho pak Pepíčka bolel.
 9. Moc děkuju. Až polezu do 6km, tak se ozvu. Myslím ale, že to bude až moje reinkarnované já jako mořský ďas a ten, jak známo, casio nosí jen při společenských příležitostech do 200m. Díky ;-)
 10. Nejsem homofob, ale nebojíte se toho názvu: Mount Gay 1703?
 11. Wow, tak to je super. Chtělo by to pokračování, kde ten pán, kterej vypadá, že má zaražený prdy. by se jen usmíval a obraz by se jmenoval: "The husband realizes there's the browser's incognito mode, leaving the wife in the kitchen, where she belongs "
 12. Jsem s to potopit se tak do pěti metrů. Hlouběji jen po smrti. Jde mi spíš o to, co mi říkali v hodinářstvi - volně cituji: "Tlakovka na 100metrů to je na sprchování a plavání v bazénu pane" - a protože je na hodinkách napsáno 200m, tak jsem se chtěl slovutného fóra zeptat. Ale jestli jsem - nedejdarwin - někomu šlápl na kuří oko, tak se co nejsrdečněji vomlouvám velebnosti ...
 13. Dnes rýmička, postel a čaj ... Se Štajnama v posteli aneb "Víš s kým spíš?"
 14. Mudmastery jsou krásný. Jen na mou ručičku trochu velký. Opět - jako v případě MR-G - jemná závist :-)
×
×
 • Create New...