Jump to content

Filip.J

Member_50
 • Content Count

  3,914
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Filip.J

 • Rank
  korporátní střevo
 • Birthday 02/11/1980

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  U 24.zDL
 • Fanoušek značky
  Citizen, Casio

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak jsem si tohle vlákno poctivě prošel od začátku a jako pěkný to máte, pánové! Dřív jsem sem nelezl, protože jsem nějakých 17 let na kole nejezdil. Předtím od malička (v 5 jsem se naučil a od 6 ujížděl rodičům na "švihy" do okolí za město... v 10 mi pořídili favoritku, v 15 MTB, byl jsem v lesích za městem na kole denně 2 - 4 hodiny po škole... pak mě na VŠ začalo bolet koleno a ortoped mi řekl, že když to bolí za jízdy na kole, tak nemám jezdit na kole. Tak jsem pak nejezdil, po letech jenom sporadicky, pak jsme si s ženou koupili silničky a pak paní otěhotněla, poslední roky nebyl čas vů
 2. Krása! Gratuluju a děkuju za tip. Snažil jsem se koupit na eBay, ale je to tam plné fejků. Válí. Bez toho otvíracího kolíku. Ale on stejně nefunguje. Chceš to?
 3. Pánové, jste fakt frajeři! Tohle vlákno mě vždycky magicky přitáhne a pak tady nechápavě kroutím hlavou. U nás byly fazole z tchýniny zahrádky po indicku, libeček z naší zahrádky, rajčata v tom jsou z Lidlu, koření z nějakého stánku na trzích (garam masala, kurkuma, curry, chilli), rýže z Tesca. Zdravé, dietní, a stejně furt tloustneme.
 4. Já si tedy dovolím navázat jedním současným, méně známým, ale imho stále skutečným VIP.
 5. @Maxeli, díky moc za ten 9-blocker, přehlídl jsem ho a všiml si až včera Ale guláš jsem mezitím nedělal, takže dobrý. Lososa v akci, úplně stejnej vakuově balenej filet, měli začátkem týdne i v Tescu. Včera ho synek odmítl jíst, tak jsme mu z něj dneska udělali rybí prsty (žena obalovala) - snědl půl prstu, zahlásil, že je to moc dobrý, a řekl si o palačinku s marmeládou.
 6. Vsadím se, že si k tomu nooski vzal i jinej dres
 7. Chytit málem úpal a pak ledový vichr s krupkami a nakonec déšť, to se v jinou část roku fakt nepovede. Na to, že jsme jeli jenom pro chleba a jogurty, docela dobrodružství.
 8. No, jak jsem tady před pár dny psal, že jsem jezdíval dřív... tak minulý týden se synek naučil šlapat na kole včetně rozjezdů a má fakt ostrý nástup Takže teď tady ode mě nebude pokoj
 9. Dnes už mlaďoch objel půl katastru obce. Chtěl jsem navázat na své kecy ve fotkách s kolem, ale nepovedla se mi jediná příčetně zaostřená, tak aspoň takhle bez kola:
 10. Jak kdo, @Beete Na běhání jsem si brával Orient Ray, aby se pořádně natáhly, otřesy při běhu pobírá spodek a v rukou jich moc není. Jinak viz moje fotky tady
 11. Po roce a něco další obchod s Petrem a další chvála, perfektní domluva i provedení, díky moc!
 12. To ale způsobí chaos! Ale vlastně co...
×
×
 • Create New...