Jump to content

Filip.J

Member_50
 • Content Count

  3,758
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Filip.J

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  U 24.zDL

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U nás v T-křižovatce na světlech nemohl odbočit autobus, protože ta 18 metrů dlouhá harmonika má co dělat, aby se do té zatáčky přes celý pruh poskládala, a když se mu tam zprava naserou dva cyklisti, že zatáčejí taky, tak v čem je problém, že jo... nebo jestli si jako mysleli, že jim ten autobus počká, až ho milostivě celý podjedou... nevím, jestli vlastně mysleli. Stezka pro chodce a cyklisty, zcela prázdná, tři metry široká, vedla souběžně s tou silnicí, na které překáželi, o 10 metrů dál za travnatým pásem. Posekaným, byla z té silnice vidět...
 2. @shewcza, blahopřeju! Všem pevné zdraví a rodičům navíc i pevné nervy!
 3. Jop, to bude test level 2 Kdybych věděl, kde si vyfotím hodinky večer, vzal bych si na to nějaké oblekovější.
 4. Při ždímání jsem testoval, jestli reklamy na Géčka nekecají.
 5. @M@chino, co je to za model prosím? Těmi bych se taky rád zatížil.
 6. Potřebovali jsme se zbavit kapusty, tak jsem ji zprocesoval co nejjednodušeji to šlo - a vono je to překvapivě dost dobrý! Asi ji brzo zprocesuju znovu.
 7. Moc hezké to máte, pánové, moc. Jeden vedle druhého.
 8. Přes devět let na Chronomagu. Musím se po té době ptát na výběr baterkových low end mrdek, nějaké si vyberu, pak impulzivně přikoupím ještě jiné mrdky, protože za to suché z nosu proč ne a winder to nepotřebuje... a pak se do nich bláznivě zamiluju, jak se mi to s žádnýma mechanikama nikdy nestalo. Jsem úplně marnej. No ale aspoň ušetřím.
 9. Polotučné jubilee k polotučným hodinkám - co bys chtěl jinýho Tady jsou ve srovnání s plnotučnou dajvr gumou, skoro se za ní schovají Ó la lá! ------------ Dneska jsem trénoval na dovolenou.
 10. Teď večer jsem ale neriskoval a šel do vyšší WR.
 11. Díky za info! Takže jenom 60 minut, sekundovku to nemá vůbec, dýnko na šroubech jak nejlevnější Casia... Dělám si srandu, samozřejmě. Jsou úžasný
 12. Rozhodně se vyplatí. Především prodejci.
×
×
 • Create New...