Jump to content

emef

Member_50
 • Posts

  1,860
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  PHA/ÚL
 • Fanoušek značky
  Inhauz!

Recent Profile Visitors

9,245 profile views

emef's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Nebinární barvy hele, mně to nevadí, já to mám rád, je to teď zase trošku funky, sám mám povětšinou černý hodinky a další černý si už koupit nechci. I když.
 2. @Chronopetr Fakt? Tak já na nic takovýho nenarazil, to si jdu dohledat. A ten můj kousek jde dobře. Pravda, neměřil jsem to, ale ani si ničeho divnýho nevšim, takže asi dobrý. @OWG Takže? Přidáš se? @Vit Děkuji!
 3. Červená is the new black
 4. @OWG Mě to taky vlastně štvalo, že se donekonečna recykluje pořád ten jeden a ten samej design. Na druhou stranu ale prostě když přijdeš na něco supr, tak proč to nechat bejt. Podle mě to přikrmování tomu nakonec jen a jen prospěje, vkus, velikosti, barevný preference a komplikace se v čase měněj, lidi jsou různý, trendy taky, ale důležitý je si nakonec přece jenom podržet ty jedny hlavní prapůvodní. A bez toho přikrmování se obávám, že by ten kult nepřežil. @tombas jako on to ale klidně moh bejt úplnej propadák. Upřímně, kdybych se o tom dozvěděl o tejden dopředu, vůbec bych si netroufnul odhadnout, jak to komunita přijme. Navíc když něco takhle dlouho tutláš, asi nebude logisticky úplně jednoduchý toho mít fakt dost. S každym dalším kusem, s každou další osobou, co to řeší, se pravděpodobnost úniku zvětšuje. Já bych na ně nebyl tak přísnej.
 5. By mě nenapadlo, že se největší mela strhne kolem poslední věty. každopádně všechny tydle moje "poslední věty" vznikaj neplánovaně, tak nějak na závěr a už jakoby "mimo záznam" k vyjádření nějakejch mejch aktuálních pocitů. A když jsem v neděli točil, tak spontánně přišlo tohle. A je mi vlastně úplně fuk, co si o tom kdo myslí. Zpátky ale k hodinkám. Je to vlastně docela dobrá úvaha, jestli Moony nemáme rádi právě kvůli tomu, že vždycky byly tak trošku v závětří. Že ten jejich machrindex nebyl tak okatej, ale jejich síla vždycky byla někde vevnitř, v příběhu. Ve skutečný podstatě a ne jenom navoněnym marketingu. Což teď možná končí a otevírá se před náma úplně nová éra. Koneckonců ale Omega se na tudle cestu vydala už zhruba před sedmi, osmi lety s velkou krabicí, kdy naprosto nastřelila ceny, přizvala Clooneyho a Buzze Aldrina a rozjela show.
 6. @tombas chápu, opačnej problém. ale tak ty Spirity se dělaj i ve větší variantě, i když teda ne titanovky, no.
 7. K TH jsem si ještě cestu nenašel, protože mi momentálně nesedí jejich velikostní politika. Dlouhodobě bych chtěl Linky nebo Carrery, ale oboje jsou teď pro mě velký bavily mě nějaký ty předloňský Autávky chrona, ale ty už taky nejsou. Novýho Aquáče 200 se mi líběj, těšim se naživo, až konečně dorazej do ČR. I jsem přemejšlel nad představovačkou, mám o tom teď docela načteno, tak by to bylo celkem easy. A přitom jenom dát dohromady ty odkazy mi zabralo asi 2 hodiny. Ani tohodle si nikdo neváží!
 8. Krása, chlapci, díky moc! A za odměnu za vaše pěkný komentáře tu mám pro vás jedno nový video Je to teda zatim můj nějvětší Opus Dei, asi tisícmilion strávenejch hodinek, ale prostě loňskej rok byl velkej. Čili: Nejprestižnější hodinkovej galavečer na českejch internetech je tady!
 9. @gabik No krása, jak to všechno funguje! @M109 @libor2002 Se ženou všechno v pohodě, tak jako na to se nedá nic říct, když mám pravdu ale naštěstí to neřešim, protože n arozdíl od hodinek mě auta moc neberou. @Vit jo, něco jsem od tebe bral, ale co to bylo, si už nepamatuju. Dievasy to ale bejt mohly, to jo. Ty jsem měl i docela dlouho, mám pocit
 10. To jsou akorát takový moje zimní hrátky. Brzo pujde zase dolu.
 11. Hele, když se mi složíte na vejplatu, tak já už to manželce nějak vysvětlim ale krása, koukej častějc, ať mi to nahoní statistiky, třeba jednou zbohatnu jenom tak.
 12. Díky moc, vše nejlepší i tobě! A na 17,5 bych těch 42 hecnul, já mám asi 16,5 i se svetrem
 13. Čili tramtadadá, nový video tu. Bohužel to nejsou ještě Ručičky roku 2021, ale já myslim, že to je solidní náhrada. Sumář loňskýho roku bude. Fakt!
 14. Děkuju moc já to chtěl stihnout do konce roku, ale nakonec to nebude, je to opět to nejkoplikovanější, co dělám. Loni žena prskala, že se mnou poslední dva dny roku nebyla řeč, letos jsem opatrnější. Ale potají pořád rešeršuju a vyhodnocuju. Bude to, bude. Ale radši neslibuju kdy.
×
×
 • Create New...