Jump to content

emef

Member_50
 • Content Count

  1,797
 • Joined

 • Last visited

About emef

 • Rank
  Kurvy, chlast a chlebíčky

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  PHA/ÚL
 • Fanoušek značky
  Inhauz!

Recent Profile Visitors

8,164 profile views
 1. Celej den nic, už jsem se bál, že jste mě vykopli z party. a pak 5 komentářů najednou. Já si myslim, že kdybych měl tu menší verzi na tom náramku, tak by to bylo skvělý. že by to prostě pěkně obepnulo a vůbec bych ohebnost neřešil. Prostě daň za ten design asi, no. Co se plíšku týče, taky mě to napadlo, ale takhle technologicky jsem to bohužel nezkoumal.
 2. A co řikáte na Yemy? Varování: video obsahuje zpívané pasáže. :))
 3. Streamlinery jsem prokaučoval, nestíhal jsem. Ale nabídku se na ně mrknout jsem měl. Třeba příště POčka jsem jeden čas hrozně chtěl, pak mě to nějak přešlo a od tý doby jde nějak potápková Omega mimo mě. Ale myslim, že bych jim měl dát šanci, to je fakt. Jinak dalším ještě jednou dík!
 4. To tady vezmu nějak náhodně napřeskáčku, ať vás nemusim všechny označovat. Hlavně dík! Je to pěkný, i když to samozřejmě má svoje nástrahy. Co se týče formátu a hlavně dýlky, tak to nějak dopředu neměřim, jedu to pocitově a zatim to docela vychází. Určitě bych mohl jít víc do hloubky, akorát mám pocit, že na YT už je těch všemožnejch hlubokejch a technickejch postřehů tolik, že bych vlastně nepřinášel nic moc novýho. Akorát by to bylo česky, no. plus teda já vůbec netušim, kolik mi který hodinky dělaj do plusu nebo mínusu. To moc nehrotim. A stejně tak nehrotim přesnou rezervu. Má
 5. Já vim, já vim, bylo to dlouhý. vysvětlení klasicky na konci videa. Jinak příjemnou zábavu, dneska vážnějc, skoro bez vtipů.
 6. Jasně, rozumim. Já nad tim ale přemejšlim tak, že kdybych dělal obsah jenom "pro nás", tak tam bude 200 subscriberů a nikam jinam se nikdy nedostanu. Mám reakce od lidí, který hodinky zatim vůbec neberou, že se koukaj, protože je to něco novýho a snad iobčas vtipnýho. To je ta cesta, kudy bych chtěl jít. Dělat obsah, ze kterýho se chronolidi nic moc novýhonedozvědí, ale přijde jim to vtipný. Ale taky obsah, kterej bude obsahově mimo chápání běžnejch lidí, ale taky jim tam přijde něco vtipnýho. Recenzí a všemožnejch pohledů na hodinky je na YT bambilion a dělat další tisícej unboxing dělat nech
 7. Tak tak, nechci tlacit na pilu a tocit, jenom aby toho bylo co nejvic. Takze proste kdyz to nepujde, tak to nepujde. Napady a elan jsou, jediny s tim casem, no. A v blizky dobe nam doma jeste prituhne, tak uvidime. kazdopadne diky vsem moc a zkusim davat bacha na ten jazyk. Kdyz vono mi to tak vzdycky nejak padne...
 8. Díky všem, radost to číst!
 9. @Violoncello & @Maxmillian Dík! Já zas potřeboval pozitivní komentáře! @Žigi Někdo na starý kolena hodinky, někdo Youtube. Dík, pokusim se tě dál zahrnovat novinkama zábavnou formou. A peníze si šetři na hodinky, já ty prachy dostanu od nějakejch velkejch zlejch korporací! @prischera Když já musel teď vopatrně. Abych doma vyžehlil toho Silvestra, kterýho jsem mimořádně nestrávil vožralej, ale se sluchátka na uších stříháním dílu. Dík!
 10. Už jsem se bál, že tady spadnu na druhou stránku. Ale naštěstí mám nový, vysoce kontroverzní contenty! (jinak @jenik77 přesnost jsem moc neměřil, tak nevim, ale kdybys je chtěl, tak ti je taky prodám :))
 11. Ty už zase nakupuješ? (jinak to video teda nahlodalo i mě dal jsem si aspoň odběr)
 12. Jo, máte pravdu, trochu jsem se v tom motal, musim zamakat na tadytěch formátech z plenéru, kde nemám jasně danej scénář dopředu a improvizuju. Ale chtěl jsem si to zkusit. Tak snad o vás nepřijdu. Scénář k Ručičkám roku mi zabral sesmolit asi 10 hodin, tady to bylo tak dvouhodinový přemejšlení, hoďka rešerše a pak hoďka dávání nějakejch bodů. Takže je to znát. Já na to ale nějak vyzraju! Necháme si udělat nějakou limitku zmijovky?
 13. Já si právě myslel, že budu teď trendsetter a že příští zimu budou nosit zmijovku zas všichni. Za ručičky sorry. přitom by stačil milimetr, dva na všech třech. S tim retro feelem s nižší frekvencí máš vlastně pravdu, tak pohoda.
 14. Zkouška novýho venkovního formátu. Představoval jsem si to krapet jinak, ale byla dost kosa. @Micey co na ně, jako nejčerstvější majitel, kterýho znám, řikáš?
 15. Tak třeba to dělá ta vyhlášená noční směna :))
×
×
 • Create New...