Jump to content

emef

Member_50
 • Content Count

  1,728
 • Joined

 • Last visited

About emef

 • Rank
  Kurvy, chlast a chlebíčky

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  PHA/ÚL
 • Fanoušek značky
  Inhauz!

Recent Profile Visitors

7,200 profile views
 1. Vod Béček mě vždycky braly jenom SOHáčka a tendle apdejt se jim navíc dost poved. Za mě asi lepší než ty Zenithy!
 2. Todle je pecka! By bavily i mě.
 3. emef

  SARB017 Alpinist

  No přesně, ten nápis. Tak třeba by se s nima šlo domluvit na nějakym kombíčku, že by mi to poskládali.
 4. emef

  Rodinné foto

  Pravdu máte, bratři! Zábavný je, že ty Moony byly taky původně Warannovy, čili můžem pokračovat dalšíma kouskama směrem k mý absolutní spokojenosti. jinak světlej cifr absolutní souhlas. To mám práve v plánu s těma DJ a pak oblekovejma GS GMT.
 5. Tak to to s mejma holčičíma nohama bude v cajku. Objednáno.
 6. emef

  SARB017 Alpinist

  Jojo, dík, já si to myslel, že ty by sis nějakej aušus z aliexpresu nekoupil. mně přijde dobrá ta jejich slim verze. Že to nemá tu brutální diver sponu, ale jde to blíž k origo alpinistí.
 7. Jojo, tydle všechny videa jsem samozřejmě viděl. Je krásný, co všechno je dneska na internetu. Tak prostě budu první, kdo vám tu něco poreferuje. Už jsem asi utratil bůra za větši kokotiny.
 8. Nemáte někdo z poslední doby zkušenosti se Solovairama? Jakože jak to maj s velikostma nebo na co si dát třeba bacha? Chtěl jsem si poprvý v životě zahrát na punkáče a pokoupit nějaký klasický Martensky, ale když jsem zjistil, že sehnat Made In England botu je skoro nemožný, začal jsem se pídit a dopídil k Solovairům. Že prej bejvalí zapřísáhlí martensáci teď nosej todlencto. Máte? Nemáte? Jo a Pediwear je v cajku, hm? Jsem tu někde čet. Ď.
 9. emef

  Rodinné foto

  Po těch skoro devíti letech sem chodim furt míň a míň. Což ale rozhodně neznamená, že jsem z toho venku. Poslední necelej rok todleto ultimátní spokojený kombíčko, ve kterym mi chybí asi už jenom Datejusty. A možná Marky. A Grand Seiko. A vlastně nějaký digitálky. A kurva...
 10. emef

  SARB017 Alpinist

  Dneska jsem na Instagramu narazil na nějaký fotky Alpinistů na bico jubilee a asi to musim mít. Jo, trošku se nudim. Kupovali jste někdo někde nějaký? Strapcode mi přijde moc robustní na tydle decentní hodinky, chtěl bych něco víc s vintage nádechem, ať to chrastí jak jubille z SKX Watchgecko vypadá o fous příjemnějc, ale zase Geckota na sponě, no nevim. Někde jsem na netu našel i tipy na Hadley Roma, ale to teda netušim, jestli se ještě prodává a kde. Kristian měl dobrý fotky, to mi přišlo v pohodě. Co to bylo zač?
 11. Inspirace Rolexem si všimli i na Hodinkee. Ale za ty prachy teda hoooodně muziky. Lajk! https://www.hodinkee.com/articles/tissot-gentleman-powermatic-introducing
 12. Tak jsem dneska taky konečně tu vaši supr budnu vyhrotil. Velikost nevim, barvou si nejsem jistej, ale víš jak, za ty prachy, nekup to.
 13. emef

  Sraz DSPBCh

  Ctvrtek Carosello 1. Bob 2. Josef 3. emef
 14. emef

  Sraz DSPBCh

  Jsem vas dlouho nevidel a trosku se mi zacina stejskat. 1. Bob 2. Prischera 3. Mantak 4. FraK 5. Prischera SR 6. emef
 15. emef

  Koscom

  Po strašně dlouhý době jsem kupoval takzvaně "vod novejch" a shodou náhod a hlavně piv právě v Koscomu. A bylo to hezký. I s tou kávičkou a povídáním a když mi někdo ten tah i zkrátil, že jsem si sám nedočkavě hned nedodrbal pouzdro, tak to má člověk pak hned takovej hezkej den. I vyčurat jsem se tam byl. Pěkný.
×
×
 • Create New...