Jump to content

emef

Member_50
 • Posts

  1,851
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  PHA/ÚL
 • Fanoušek značky
  Inhauz!

Recent Profile Visitors

8,864 profile views

emef's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. tak pro sledující to pošťouchnem: 13900,-
 2. Prodám tydle pěkný, malý 38mm potápky s powermaticem vevnitř. Kupoval jsem je v Koscomu na konci července loňskýho roku, čili ještě rok a půl v ofiko záruce, plus pak další 3 roky prodloužená Koscomem na stroj. Stav je takzvaně "trošku ponošenej", prostě nikde žádný ťukance nebo vrypy, akorát spona vošoupaná od stolu, klasika. Jsou prostě v cajku. Všechno podstatný jsem o nich řekl ve videu. Ano, jsou to přesně ty samý hodinky aka "znáte z TV" Cena: 15900,- včetně pošty nebo kafe v Praze.
 3. @gabik No krása, jak to všechno funguje! @M109 @libor2002 Se ženou všechno v pohodě, tak jako na to se nedá nic říct, když mám pravdu ale naštěstí to neřešim, protože n arozdíl od hodinek mě auta moc neberou. @Vit jo, něco jsem od tebe bral, ale co to bylo, si už nepamatuju. Dievasy to ale bejt mohly, to jo. Ty jsem měl i docela dlouho, mám pocit
 4. To jsou akorát takový moje zimní hrátky. Brzo pujde zase dolu.
 5. Hele, když se mi složíte na vejplatu, tak já už to manželce nějak vysvětlim ale krása, koukej častějc, ať mi to nahoní statistiky, třeba jednou zbohatnu jenom tak.
 6. Díky moc, vše nejlepší i tobě! A na 17,5 bych těch 42 hecnul, já mám asi 16,5 i se svetrem
 7. Čili tramtadadá, nový video tu. Bohužel to nejsou ještě Ručičky roku 2021, ale já myslim, že to je solidní náhrada. Sumář loňskýho roku bude. Fakt!
 8. Děkuju moc já to chtěl stihnout do konce roku, ale nakonec to nebude, je to opět to nejkoplikovanější, co dělám. Loni žena prskala, že se mnou poslední dva dny roku nebyla řeč, letos jsem opatrnější. Ale potají pořád rešeršuju a vyhodnocuju. Bude to, bude. Ale radši neslibuju kdy.
 9. Cool To já se na něj asi spíš mrknu někde v krámě, to bude jednodušší. Ale děkuju
 10. Tak dneska něco lehčího. Předpokládám, že vás, starý pardály, nic z toho nepřekvapí. Ale kdyby náhodou.
 11. @Snekofon Koupit se dá všechno, to je jasný, ale když se rozhodneš o víkendu v pauze mezi dětma a dětma něco natočit, tak to fakt po ruce nemáš. Reálně by se mi teď šuplera hodila poprvý a já doufám, že taky naposled. Ale jo, jestli někdy půjdu kolem nějakýho krámu, tak si na to zkusim vzpomenout. @OWG Jo, dík za upřímnost, může to tak bejt, protože jsem si to natáčení plánoval asi měsíc a vyšlo to až tak napopátý. Tak jsem to asi chtěl mít už hotový, než se zase něco posere tak snad jsem to prokletí zlomil
 12. Zbejvá už jenom: Barton Elite Silicone Army Green – 22 mm – 300,- včetně pošty
×
×
 • Create New...