Jump to content

emef

Member_50
 • Content Count

  1,755
 • Joined

 • Last visited

About emef

 • Rank
  Kurvy, chlast a chlebíčky

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  PHA/ÚL
 • Fanoušek značky
  Inhauz!

Recent Profile Visitors

7,448 profile views
 1. @Micey ocelová luneta je supr, mně na nich vadí jenom ta blá datumovka, ale tak to je klasika. Aspoň že má aspoň stejnou barvu jak indexy Já jak jsem namotanej do Tudoru v poslední době, tak mám objednaný jedny i pro manželku, akorát na ně už asi 3 měsíce čekám, abych se na ně mrknul naživo. Rolex pro chudý, ale čekačky tvl stejný. Jinak slipovej David jsou takový ty hříchy mládí, teď už to je normální strejc jak my. Tudory na chatu dobrý.
 2. Jsem koukal, že Chronoshop mě vysdílel na Facebooku, tak třeba to něčemu prospěje.
 3. Ja uz me v kosiku APcka, ale pak jsem uvidel tu reklamu s Lady Gaga, no a ted nosim Tudory. Kazdej to ma jinak, no. :)) Stejne ty Tudory, @Micey, prodas driv, nez Lejdy vyda jakoukoliv dalsi pisnicku, tak co resis? A co teda ted vybiras?
 4. Tydlety kontroverzní témata. Vánoce se blížej, tak se to zase vyrojí. Taky se vám to děje, že se vás všichni začnou ptát o rady, přitom nemaj vyjasněný základní věci? Jinak jsem tentokrát zkusil udělat ten formát tak, aby v něm byly informace i pro úplný neznabohy, ale zároveň aby to bylo zábavný i pro lidi, co už o hodinkách něco vědí. Co si o tom myslíte, může to tak fungovat?
 5. Todle vlákno bude asi dost zábava
 6. Bych tam narval spíš 22
 7. Zkusil bych zase po nějaký době světlej cifr, třeba tydle Hamiltony H70455553 (= deálně s Powermaticem by byly fajn). Ale nebránim se čemukoliv světlýmu jinýmu.
 8. Zas na druhou stranu aby fakt nechyběla ta datumovka. Já už se na to zvyknul, ale znám lidi, co to nedali a nakonec jim to votrávilo hodinky. Jinak já jako velkej fanda Tudoru bych ještě navrhnul 1926, který maj zas takovej datejustovej feel. Pohodlný jubilee a šroubovací korunka. Myslim, že i když člověk spadne ve smokingu vožralej do řeky, tak se nic moc nestane.
 9. Tak dobrý. Děkuju! Jestli vám ted neva, že si z vás budu dělat pokusný králíky, tak já to tak porůznu budu zkoušet, co by mohlo bejt dobrý a čemu se radši vyhnout.
 10. Na pravidelnost vám sere bílej tesák. Každopádně tady máte nový povídací video. Dneska tam těch živejch hodinek moc neuvidíte. Ale snad to neva. Co takovej obsah?
 11. Aplikovaný indexy a dlouhy ručky, to je můj základ úspěchu. Dobrý! A dost mě překvapila i ta vejška. Myslim, že tu máme další hodinky, u kterejch půjdu ve tvejch stopách. Škoda, že to neklaplo za těch 30 euro.
 12. Jedna za tejden určitě ne, ono je to fakt časově dost náročný. O to by ale ani tak nešlo, člověk i obětuje večerní koukání na bednu za stříhání, ale spíš abych mohl o něčem fakt trošku rozumnějc promluvit, musím to mít aspoň chvilku na ruce. Ten tejden mi připadá minimální, aby tam byl ten mix faktů a pocitů, jak píše M.K. Už jsem to tu někde řikal, nerad bych se dostal pod tlak, že musim něco natočit, jenom protože je například čtvrtek. To by byla za mě cesta do pekla, protože než něco dělat z donucení, to radši nedělat nic. zatim jenom můžu říct, že mám teď na příští tejdny v hlavě jeden díl spíš kecací/pocitovej, jeden úplně mainstreamovej a jeden spíš lahůdkovej. Tak uvidíme, jak se to vystříbří. Plus teda držim prst na pár spouštích, že bych něco pokoupil.
 13. Nojéje, sereš mě! Jsem ti je neměl ukazovat.
 14. Breitling Venus, caliber 170 dle mýho velmi zběžnýho pogůglení. Ale vodborník rozhodně nejsem, dávám do placu jenom jako tip, kudy hledat.
 15. Pevnej objektiv je fuč, tak popojedem: foťák + pancake za 4900,- Případně hodinky.
×
×
 • Create New...