-
Posts
1175 -
Joined
-
Last visited
palmone1's Achievements
Megazávislák (7/8)
22
Reputation
-
-
Ahojte, tak na sklade mam poslednych 10 kuskov tejto jedinecnej limitky, len pre zaujimavost - par kuskov si naslo majitelov v USA, GB, DE - dokonca jeden pan general ich dostane k odchodu do zasluzileho dochodku od svojich kolegov. Tak porozmyslajte, viac ich nebude
-
Ahojte, zvazujem predaj mojej ultimatnej zbierky C3po a jeho alternativ od prvej (rok 2000) az po poslednu (2025) vcitane raritky sw0158 (2007 a celosvetovo v setoch star wars nahodne len 10.000 ks a len mala cast je dostupna v tomto stave este neotvorena), ktora je stale sealed, vsetky figs su nehrane a odlozene ihned do zbierky) - vsetky vcitane sw0158 su samozrejme original, na vyziadanie nafotim v detailoch. Cenova predstava je niekde na urovni 3.000€.
-
Ahoj, tak v prvom rade gratulujem, ze si sa rozhodol k takemu to kroku, ktory oceni tvoje zdravie a v konecnom dosledku aj tvoje okolie. S jednorazovkami nemam velke skusenosti, beriem si ich len na dovolenku, nezda sa mi to ako ekologicky sposob vapovania, ale na vyskusanie a prchod to je asi najvhodnjsie, Ja som v klzol do problematiky instatntne do High endov v ktorych si motam buildy sam, menim si v atomizere vatu proste bavi ma to a viem co vapujem a hlavne z coho to vapujem. Pokial ta to bude bavit a chcel by si v niecom poradit tak napis. Btw. zacinal som na 20 mg nikotinu a momantalne som na 4ke, takze je to fajn....
-
Omega seamaster limited NTTD, last Craig watch 😎
palmone1 replied to palmone1's topic in Pochlubte se novými přírůstky
Ahoj, modrasky som mal tiez, su fajn, dakujem a aj ja prajem pekne Vianice -
Omega seamaster limited NTTD, last Craig watch 😎
palmone1 replied to palmone1's topic in Pochlubte se novými přírůstky
Jo, jo, krasny to cas plnenia si zelani.... dik -
Omega seamaster limited NTTD, last Craig watch 😎
palmone1 replied to palmone1's topic in Pochlubte se novými přírůstky
-
Omega seamaster limited NTTD, last Craig watch 😎
palmone1 replied to palmone1's topic in Pochlubte se novými přírůstky
Stale tu je ale moznost si to dat na Nato, inac skusal si ten mesh aj na ruke ? -
Omega seamaster limited NTTD, last Craig watch 😎
palmone1 replied to palmone1's topic in Pochlubte se novými přírůstky
Ahoj, ako som pisal, nevadi mi aj ked je tam toho viac ako pri beznej motylovke. Ten mesh je je fakt suprovo spracovany a titan na ruke poznat a myslim si, ze prave kvoli jeho vahe sa nosi perfektne... Ale je pravdou, ze prave tej spony som sa pri kupe obaval. Stale tu je ale moznost Nato strapu - vyzeraju na nich tiez peckovo, takze to bude asi dalsia vec, ktoru si kupim.... -
Opat ma chytila mania 007, po rozpredaji zopar kuskov zo zbierky ideme odznova. Prvy dojem v skratke: ultra lahke kvoli titanu a az neuveritelne, tah aj ked bol kritizovany hlavne kvoli systemu zapinania a nahromadeniu koncov pod motylovkov je za mna super, nevadi to aj ked moja mensia ruka ma toho pod sponou celkom dost, krasny vintage look aj ked lumi potrebuje poriadne nasvietit a potom je to celkom fajn, unstarsich modelov to bolo vyraznejsie a taktiez odpocet casu z cifru je dobre citatelny, niekde som zachytil, ze to je problematicke. Cenovka : tak to je priestrel Omegy ale poriadny , ale v podstate na prve titanovky a rozlucku s Danielom sa ani necudujem... prve cvaky z auta a potom cvajnem este full box ... fotky Daniela su pozicane
-
-
-
Jozef vie co chce, rychla dohoda, super pokec - vsetko klaplo na 1*....
