Jump to content

Petr29

Member_50
 • Posts

  292
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Petr29

 • Birthday 01/01/1952

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Plzeňský kraj
 • Fanoušek značky
  Breitling, Certina,Omega

Recent Profile Visitors

5,311 profile views

Petr29's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Myslím, že nikdo neodpověděl na téma kvalita sluchátkového výstupu u dobrého int. zesilovače, např. Accuphase řady E a sluchátkového zesilovače třeba okolo 30 tis. Porovnával to někdo? Poslech na sluchátka 30-40tis.
 2. Petr29

  Ukaž své Alpiny

  V současné nabídce není, takže něco staršího.
 3. Petr29

  Ukaž své Alpiny

  Jednou jsem se k nim dostat musel.
 4. Zdravím. Trochu jsem se vzhlédl ve výše uvedené řadě Alpine. Pročetl jsem chlubící vlákno zde, ale pokud jsem dobře hledal, tyto jsem neobjevil. Má někdo?
 5. Když je práce zároveň i koníčkem ...... a pokud dovede i uživit, nezbývá než závidět.
 6. Je to tady jako nošení dříví do lesa. Ale co naplat, není stále samozřejmostí, aby se všude k zákazníkovi chovali jako v servisu hodinek Onyx. Včera jsem udělal osobní zkušenost se všemi (asi) servizáky v Onyxu. Moje zkušenost je velmi pozitivní a negativa nemohu najít, snad jen ten koronavir nám to komplikuje. Děkuji tedy Vojtěchovi, Rudovi a všem ostatním za ochotu a vstřícnost a že jsem si mohl rozšířit hodinářské obzory a úžasně si pokecat. A mohu konstatovat, že i když jsem to měl 200km daleko, tak toho nelituji. Nezbývá než popřát servisu Onyx do budoucna hodně pracovních úspěchů.
 7. Díky za reakce i nabídku z Onyxu. Po nějakém rozvolnění se určitě do Jihlavy rád podívám. Petr
 8. Díky za postřehy. Pokud +6-7s nerozchodím, tak to zkusím dát seřídit. Než se bojím abych třeba za rok neřešil, v případě vysychání maziva zpoždění do minusu . Jinak si myslím, že většina tady má hodinky spíše jako koníčka než jako spotřebku. Takže pořád něco se pořád řeší.
 9. Zdravím. Má někdo zkušenosti s přesností Omeg 8900/8500 v závislosti na čase. Dle Metasu mají jít 0-+5s za den. Momentálně mám PO 8900, stáří 4 roky a jdou cca +6s, odkládání na ně nemá žádný vliv. Mám je asi půl roku a jdou pořád takto. Nevím jak šly, když byly nové. Nevím zdali to mám řešit nějakým seřízením. Měl jsem PO s cal. 2500, stáří 8 let a tam bez servisu šly +1s, což mne naplńovalo docela spokojeností. Jaké máte vy zkušenosti, případně řešili jste to nějak. Pokud se tady již něco podobného řešilo, přivítám jakýkoliv odkaz. Já tady nic zatím nenašel. Předem děkuji za vaše reakce.
 10. Díky za odpověď. Nejsem z toho moc moudrý, takže je to tam trochu jinak než třeba u 2500?
 11. Ne, že bych se do toho chtěl pouštět, ale neexistuje něco třeba na Youtube, nebo nemá někdo nějaké povědomí jak se toto dělá u cal. 8900 a podobných? Prostě jsem zvídavý.
 12. +1s za den, toje docela dobrý. Mě to dělá +5-6s za den. No až bto bude normální, tak u Dušáka mi slíbili seřízení na počkání v rámci záruky.
 13. Zatím na řemínku Speedmaster Blue Side Of The Moon 21mm Blue Alligator Strap
 14. Zdravím. Mám modré PO na tahu, rád bych k nim pořídil rubber. řeším barvu. Modrý je tak tmavý, že ve stínu vypadá jako černý a černý zase není modrý, ale je pro mne nyní dosažitelný. Jaká by byla vaše volba? Díky za názor.
×
×
 • Create New...