Jump to content

Petr29

Member_50
 • Content Count

  281
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Petr29

 • Rank
  Kandidát závislosti
 • Birthday 01/01/1952

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Plzeňský kraj
 • Fanoušek značky
  Breitling, Certina,Omega

Recent Profile Visitors

5,081 profile views
 1. Díky za reakce i nabídku z Onyxu. Po nějakém rozvolnění se určitě do Jihlavy rád podívám. Petr
 2. Díky za postřehy. Pokud +6-7s nerozchodím, tak to zkusím dát seřídit. Než se bojím abych třeba za rok neřešil, v případě vysychání maziva zpoždění do minusu . Jinak si myslím, že většina tady má hodinky spíše jako koníčka než jako spotřebku. Takže pořád něco se pořád řeší.
 3. Zdravím. Má někdo zkušenosti s přesností Omeg 8900/8500 v závislosti na čase. Dle Metasu mají jít 0-+5s za den. Momentálně mám PO 8900, stáří 4 roky a jdou cca +6s, odkládání na ně nemá žádný vliv. Mám je asi půl roku a jdou pořád takto. Nevím jak šly, když byly nové. Nevím zdali to mám řešit nějakým seřízením. Měl jsem PO s cal. 2500, stáří 8 let a tam bez servisu šly +1s, což mne naplńovalo docela spokojeností. Jaké máte vy zkušenosti, případně řešili jste to nějak. Pokud se tady již něco podobného řešilo, přivítám jakýkoliv odkaz. Já tady nic zatím nenašel. Předem děkuji za vaše reakce.
 4. Díky za odpověď. Nejsem z toho moc moudrý, takže je to tam trochu jinak než třeba u 2500?
 5. Ne, že bych se do toho chtěl pouštět, ale neexistuje něco třeba na Youtube, nebo nemá někdo nějaké povědomí jak se toto dělá u cal. 8900 a podobných? Prostě jsem zvídavý.
 6. Nabízím nevyužitý rubber strap Na PO 42mm první generace. Rozměr 20/18, černý. ref. 98000292, párkrát na ruce ve velmi dobrém stavu. Cena 1900,- plus případná pošta.
 7. +1s za den, toje docela dobrý. Mě to dělá +5-6s za den. No až bto bude normální, tak u Dušáka mi slíbili seřízení na počkání v rámci záruky.
 8. Zatím na řemínku Speedmaster Blue Side Of The Moon 21mm Blue Alligator Strap
 9. Zdravím. Mám modré PO na tahu, rád bych k nim pořídil rubber. řeším barvu. Modrý je tak tmavý, že ve stínu vypadá jako černý a černý zase není modrý, ale je pro mne nyní dosažitelný. Jaká by byla vaše volba? Díky za názor.
 10. Již jsem tu nějaký čas, ale stále mi není jasné, jak vyhledávat v hodnocení prodejců konkrétního člověka. Zkušení poradí?

  1. Show previous comments  5 more
  2. Petr29

   Petr29

   Všiml jsem si toho, ale před tím jsem tam moc nehledal a byl jsem zmatený, tak třeba až po zpracování. Díky za zprávy.

  3. warann

   warann

   @Radek124 Nejsi. Souhlas, vč. tý terminologie "toto fórum" vs "toto vlákno".

  4. Axel

   Axel

   Kluci, funguje to vyhledavani nebo ne? Kdyz napisu jmeno, dam hledat a toto forum, tak bohuzel bez uspechu.. 😕 Delam neco spatne..? Nejakej tyden nazpet to fungovalo, ted ne.. dik

 11. Zkoušel jste někdo nějaký gumový řemen na nové Omegy PO, jedno jestli originál nebo náhradu i když originál je docela palba, ale delší než 95/100mm na překlápěšku?
×
×
 • Create New...