@Sphinxx David, také tě rád vidím. Buchanku jsme měli v Gobi od nova také, přímo z Uljanovska v odolnější specifikaci. Najeli jsme s ní za dva roky cca 100 kkm, olej byl používán předepsaný 5w30 po 10000 km, vždy s výměnou vzduchového filtru. Běžná údržba+brzdy, filtry, 1x svíčky, ke konci výfuk (pak jsme dali antikorro). Pneu ruská Kama OEM. Jediná závada byla zlomená zadní poloosa, ale to přikládám provozu bez cest, pouze step a poušť. Přijeli k nám z Ulanu z Uaz zastoupení a vyměnili na místě. U některých dnešních vozů si tento postup neumím příliš představit [emoji20]