Jump to content

Jeronimo

Member_50
 • Posts

  8,373
 • Joined

Everything posted by Jeronimo

 1. Ahoj Všichni, za kolegu, člena Chronomagu nabízím tyto oblíbené modré Aikony. Ref. AI6008-SS002. Kupováno 17.9.2019 u českého dealera. Velikost ocelového pouzdra je: 42 x 47,5 x 10,5 mm bez korunky. Uvnitř tiká Maurice Lacroix ML115, Já bych to viděl na pěkně nazdobenou Sellitu SW 200-1, 26 Jewels, 28.800 A/h. Jdou bezvadně viz. čerstvé foto z diagnostiky. WR200 Sklo safír s vnitřním AR. Náramek s motýlovou sponou má bezva fičuru v podobě pins quick stěžejek. Hodinky jsou velmi pěkně zpracované. Cifr je naprosto úžasný. Celkově jsou v hezkém stavu. Na leštěných plochách lunety a na sponě jsou vlásečnice. Jinak pouzdro je čisté. Drobná vada na kráse je mírně posunutá luneta doleva. Majitel si toho všimnul až po několika měsících nošení a neměl potřebu to řešit. Kdyby mě na tuto skutečnost při předání neupozornil, tak si toho nevšimnu. Balení si troufnu říct, že je komplet vč. dokladu o pořízení. Cena za tento kousek je: 25.000,- Kč vč. pojištěné pošty nebo kávy při osobním vyzkoušení u nás ve Zlíně.
 2. Ahoj Všichni, kupodivu jsem neměl ještě nic od Wardu co bych ponosil. Co jsem od nich zatím měl v ruce tak snad vše stálo za to jen kromě velikosti. Navíc mám dva až tři měsíce do roka bronzové období, které se mi pravidelně vrací. Takže rád bych konečně zkusil a nedávno tu snad i proběhly bronzovky s modrým cifrem. Důležitá je pro mě velikost a to průměr 40 mm. Větší nechci/neunosím. Může být II i novější III generace. Alternativně bych zvážil ještě Yema Superman bronze 39 mm. Díky J.
 3. Ahoj Všichni, dnes tu mám starý dobrý Carl. F. Bucherer Jedna z mála značek kterou stále drží zakládající rodina. Ref. 4.038.0.0.10 Velikost: 37,5 x 43 x 14,5 mm bez korunky a tlačítek. Lug distanc: 18 mm. Na hodinkách je nasazen lehce nošený řemen + se dochoval ještě původní. Sklo plast, na dýnku minerál. Zlaceno 10 micro. Dýnko ve své době mimořádně s průhledem. Uvnitř tiká osvědčený cal. Valjoux 7750. Šlape dobře. Cena je: 24.000,- Kč vč. pojištěné pošty. Osobní prohlídka a případné předání u nás ve Zlíně vítáno.
 4. Po šesti letech od servisu šlapou pořád na jedničku.
 5. Ahoj Všichni, za místního člena nabízím tyto povedené GMT od osvědčeného Christopher Ward. Velikost ocelového 316 L pouzdra: 43 x 51 x 14 mm bez korunky. Je to kus železa. Nožky jsou pěkně ergonomicky zahnuté, takže hezky kopírují tvar zápěstí. Luneta: Keramická, průměr 43 mm, 120 kliků. Stroj: Eta cal. 2893-2 s GMT komplikací, 21 Jewels, hacking, ruční nátah. Tuto mašinku potkáte spíše v těch lepších rodinách. Ručičky, indexy opatřeny Superluminovou. Sklo: Safír macek o síle 3,4 mm s vnitřním AR. WR 600 Lug distanc: 22 mm. Pohodlná spona s mikroregulací. V této cenové hladině nevím jestli někdo něco podobného nabízí. + Nový originální nylon Chr.W. strap v ceně 55 Liber s integrovanými pins quick stěžejkami. Datum prodeje: 24.1.2017 Stav: Spona klasický a mávnutím proutku řešitelný kancldajvig. Tah vlásečnice, pouzdro, luneta, sklo čisté. Balení vše viz. foto. Na fotkách chybí ještě vnější kartonová krabice. Za mě se jedná o super hodinky se skvělým poměrem cena/výkon a značka určitě taky nikoho neurazí. Cena za tento komplet je přátelských 14.600,- Kč vč. pojištěné pošty nebo kávy při osobním setkání u nás ve Zlíně.
 6. Očekávám platbu, další vážný zájemce je v pořadí...
 7. Rezervace do zítřejších 10:00 h.
 8. Ahoj Všichni, chtěl jsem si udělat radost, ale jelikož jsem asi konzervativnější přenechám dalšímu zájemci. Jedná se o pěkně zelenou limitovanou edici o dvě stě kusech. Konkrétní hodinky jsou s číslem 139. Velikost hodinek: 40 x 47,5 x 13 mm bez korunky. Povrch pouzdra, korunky a spony je černé PVD. Lug distanc: 20 mm. Řemen signovaná kůže s pins quick. Luneta: 120 kliků. WR 100. Sklo: Safír s vnitřním AR. Stroj: Našláplý Inhaus cal.400. 21 Jewels. Frekvence 28.800 A/h, 4Hz. S pomocí dvou pérovníků mají hodinky pětidenní rezervu chodu. Zvýšená odolnost vůči magnetismu díky třiceti neželezným dílům, například kotva a krokové kolo je z křemíku. Valivé/kuličkové ložisko, kritické místo rotoru nahrazeno méně poruchovým kluzným. Desetiletý servisní interval a záruka. Hodinky jsou ve stavu sundány folie vyzkoušeny majitelem a vyzkoušeny mnou při focení. Za člena Chronomagu nabízím tyto hodinky za: 60.000,- Kč vč. pojištěné pošty. Případné vyzkoušení a předání u kávy ve Zlíně vítáno.
 9. Bronz a modrá je osvědčená kombinace.
 10. Jeronimo

  IWC Mark XV

  Vyřešeno, díky.
 11. Ahoj Všichni, mám tady oblíbenou homážku na téma RO. Průměr pouzdra: 39 x 45 x 11,5 mm bez korunky. Lug distanc: 20 mm. Hodinky jsou na původním ocelovém náramku. Při nošení jsem žádnou výraznou odchylku nezaznamenal. Rezerva chodu je kolem 40 hodin. Cena je 4.600,- Kč vč. pojištěné pošty/PPL/Zásilkovny nebo kávy u vyzkoušení a případného osobního předání u nás ve Zlíně.
 12. Ranní UP: 3.666,- Kč
 13. Jeronimo

  IWC Mark XV

  Už mám plán Bé, jako Breitling, ale dám tomu ještě jeden UP.
×
×
 • Create New...