Jump to content

Jeronimo

Member_50
 • Content Count

  7,634
 • Joined

About Jeronimo

 • Rank
  ©

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.atelier-jeronimo.cz/

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Bydlí
  ZLÍN

Recent Profile Visitors

21,004 profile views
 1. Ahoj Všichni, nabízím tyto velmi zachovalé Certinky Waterking 275 ze sedmdesátých let. Strojovna inhaus cal.25-66, 17 Jewels, 19800 A/h s mikroregulací šlape bezvadně a není potřeba žádných akutních hodinářských zákroků. Viz. dnešní výstup z komparátoru. Rezerva chodu je přes 40 hodin. Velikost: 33 x 38 x 9,5 mm bez korunky Sklo: Plast Zlaceno: G20 Lug distanc: 18 mm. Nový kožený řemen se rychlo stěžejkami je součástí prodeje. Cena: 2.990,- Kč včetně pojištěné pošty
 2. Že by ještě jednou? Tak 11.500,- Kč
 3. Ano. Dnes jsem četl článek od nějakého sochaře jehož jméno si nepamatuji, že doba potřebná k úplnému rozvinutí patiny bronzu v přirozených podmínkách trvá až čtyři roky. A to je doba.
 4. A následné vyšisování exponovaných míst pro vytvoření efektu přirozeně nošených hodinek a celkově většího kontrastu.
 5. Zdravím všechny příznivce, ale zároveň i ortodoxní odpůrce umělé patiny. Co bylo dnes vlastně potřeba: Odstranit kyklopa (lupu datumového okna), který měl jít sundat za pomocí tepelné energie což se nepodařilo a musela přijít na řadu hrubá síla. Dále patinace hliníko bronzového pouzdra. Ze surového stavu ještě patinu na exponovaných místech vyšisovat tak, aby byl vytvořen efekt nošených hodinek a celkově lepšího kontrastu. Edit: Tak pořadí fotek je přesně naopak, proč mi to Chronomag dělá, nevím.
 6. Neděláš, ale chci. V mládí jsem pár kilometrů housenek navařil, tak bych si to rád zopakoval. Jinak dík.
 7. Ano, o to nadšenější byl, když jsem mu je vracel.
×
×
 • Create New...