Jump to content

Jeronimo

Member_50
 • Content Count

  7,546
 • Joined

About Jeronimo

 • Rank
  ?

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.atelier-jeronimo.cz/

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Bydlí
  ZLÍN

Recent Profile Visitors

20,362 profile views
 1. Hotovo, děkuji kupujícímu a Chronomagu za prostor.
 2. Jeronimo

  EDOX quartz

  Hop, 2.300,- Kč za prakticky nenošené Edoxy
 3. Ahoj, dobrý známý nakupoval a teď dělá pořádek ve své hodinkovnici. Tak mu s tím trochu pomůžeme. Jedná se o chronograf staré švýcarské manufaktury Schwarz Etienne, která se vydala vlastní cestou mimo mainstream a vyrábí velice zajímavé kousky včetně hodinek s tourbillonem. Rozměr bez tlačítek a korunky 36 x 43 mm. Lug distanc 18 mm. Neleštěno, nebroušeno. Původní řemen s origo sponou je na konci životnosti a příjemná činnost ve výběru nového bude na novém majiteli. Uvnitř tiká Eta cal. 2892-2, 28.800 a/h, 21 Jewels. Stroj chodí v relaci kolem + 10s/24h. Chronograf šlape bezvadně. Hodinky mají vnitřní tachymetrickou stupnici a zvětšující lupu netradičně integrovanou v datumovém okénku. Kdo by chtěl hodinky s dobrý rodokmenem tak má možnost za: 19.900,- Kč vč. pojištěné pošty, osobní předání ve Zlíně je možné. Hodinky mám u sebe.
 4. Ahoj, dobrý známý nakupoval a teď dělá pořádek ve své hodinkovnici. Tak mu s tím trochu pomůžeme. Jedná se o méně vídaná chrona pro mediky a lapiduchy. Vše by mělo být origo. Nejsem seikař, kdyby někdo spatřil nějaký am. ať se ozve. Vnitřní otočná luneta sloužící k měření pulsu je funkční, stejně jako chrono a rychlopřeklápění dne i datumu. Hodinky mají za sebou servis cca 4 roky zpět u mistra Tondaka. Od servisu leží v hodinkovnici a na ruku se dostaly pouze sporadicky, spíš nedostaly. Rozměr bez tlačítek a korunky 40 x 46,5 mm. Díky tvaru pouzdra se na ruce jeví ještě větší. Cena: 16.000,- Kč vč. pojištěné pošty, osobní předání ve Zlíně je možné.
 5. Ahoj Všichni, po dlouhé době nabídnu staré dobré Humberta v oblíbené zeleno-bílé variantě. Notoricky známé hodinky snad netřeba blíže představovat. Připomenu snad jen 36 mm bez korunky, cal.68.4 Cena je 1.400,- Kč vč. pojištěné pošty a nové gumy s novými stěžejkami.
 6. Tak fotky se rozházely přesně v opačném pořadí jak jsem je uložil. Je to pořád ten starý dobrý Chronomag. A přidávám zapomenutou z komparátoru.
 7. Ahoj, dobrý známý nakupoval a teď dělá pořádek ve své hodinkovnici. Tak mu s tím trochu pomůžeme. První kousek jsou chrona profláklé švýcarské značky BWC (Buttes Watch Company) Uvnitř tiká léty osvědčený Valjoux cal.7733 Hodil jsem ji na komparátor a bez nutnosti mého zásahu konstatuji, že jdou velice slušně. Dle majitele za celou dlouho dobu co je vlastní je měl snad jen dvakrát na ruce a potvrzuje, že se při nošení chovají stejně kultivovaně. Pouzdro 35 x 42 mm je zlacené, dýnko má folii. Korunka má nepoměrně větší opotřebení a netroufnu si tvrdit zda je původní. Sklíčko odhaduji na neorigo novější. Řemen Hirsch se zlacenou sponou je nošený pouze sporadicky pár dní. Dal jsem ke konci i pár interierových fotek, nic není upravováno. Cena je 11.900,- Kč zlaťáků včetně pojištěné pošty.
 8. Díky kluci. Tady se pozastavím, protože některé hodinky/pouzdra můžou být opravdu problematické a mají už od výroby své nedokonalosti. Jak nepravidelnost, nesouměrnost tvaru, tak napojení hran, ukončení brusu a začátek lesku, ap. Nebudu šířit paniku a jmenovat něco konkrétního, s majitelem hodinek toto stejně neřeším a poperu se s tím sám. Těchto hodinek nebo značky se toto rozhodně netýká.
×
×
 • Create New...