Jump to content

Jeronimo

Member_50
 • Posts

  9,282
 • Joined

 • Days Won

  1

Jeronimo last won the day on June 6

Jeronimo had the most liked content!

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.atelier-jeronimo.cz/

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Fanoušek značky
  Ω ♕ ⚓️

Recent Profile Visitors

66,445 profile views

Jeronimo's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

132

Reputation

 1. Ahoj Všichni, mám tady navíc jeden starý modro oký panda styl od Tag Heuer. Ref. CK1111-0 Velikost ocelového pouzdra: 39,5 x 44 x 11,5 mm s ochranou korunky. S korunkou: 42 mm. Vše v původním neleštěném a v celku zachovalém stavu. Lug distanc: 20 mm. Hodinky mají nasazen nový řemen s pins quick stěžejkami. Myslím, že barva pěkně hraje se sub dialy, tak i prošití k bílému číselníku. Uvnit tiká ještě poctivá cal. 251.282, 27 Jewels. Dnes vložena nová baterie Energizer. Na pár fotkách s vynulovaným chronem je ještě nedokalibrovaný pravý sčítač. Chrono samozřejmě chrochtá. WR 200, úspěšně testováno na WR100, ale přetěsňovány nejsou. Sklo: safír, čístý. Cena za tyto hodinky je: 13.900,- vč. Pojištěné Pošty, PPL, Zásilkovny. Osobní vyzkoušení a předání je vítáno u nás ve Zlíně.
 2. Zlato je myslím zrovna dnes na ATH. No to vypadá, že Evropa půjde ještě kdo ví jak dlouho do kopru. Nevím jak dlouho mě to přikupování bude bavit.
 3. ... No prioritně divi nehledám, ale když už se mi něco líbí, tak to divi nakonec většinou je.
 4. Mrkni na Swatch group Ale drž si klobouk ať ti neuletí... Myslím, že tam to ještě chvíli dobré neubude a ještě bych s nákupem počkal, nicméně dávám do sledování.
 5. Včera jsem přikoupil SBUX i NIKE a prodal Elonův Skynet Edit: Ale SBUX počítám, že ještě malinko půjde níž. Klesly jim tržby i ve světě. Kafe mají předražené, v Číně kde roste lokální řetězec se jim nezadařilo. Jejich CEO Laxman Narasimhan tak nějak neví která páčka... Ale je to tradiční dividendovka a věřím, že se zase chytí. Mají v plánu otevírat další pobočky a ten brand je pořád silný. Taky McDonald, Pepsi nebo Louis Vuiton MH už můžou být zajímavé.
×
×
 • Create New...