Jump to content

Step

Member_50
 • Posts

  116
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  F-91W, skx 013, zenith captain, tissot, prim

Recent Profile Visitors

2,909 profile views

Step's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Kde kupujes za 1500? Ja ted zacal pit vic Distillers Edition,protoze byla dostupnejsi nez klasicka.
 2. Já z nich nadšený jsem ... a naopak, pro mě jsou spíš na turistiku, na běh mi přijdou zbytečně těžké.
 3. Já mám dva Porlexy (mini a tall) a jsem maximálně spokojenej. Mlýnek používám na stejné účely jako ty, hrubost jde nastavit. Na french press pro více lidí bych doporučil ten větší - tall. Každopádně trochu úsilí u mletí člověk vynaložit musí. Oproti levným mlýnkům z Tesca je Porelx nesrovnatelně lepší, jak je na tom ve srovnání s mlýnky za 4, bohužel netuším (nikdy jsem nezkusil).
 4. pro Tondu: Já bych jeden den dal určitě Kutnou Horu. Moc pěkné historické centrum (památky UNESCO, muzeum stříbra (s možností navštívit doly) , ale taky galerie současného umění GASK) a několik dobrých podniků na jídlo/pití (pokud teda bude skrz Covid otevřeno).
 5. Jakoze skrz covid jsem oslabenej,mam poskozeny plice a na to mi naskoci bakterie ze kterych mam zapal plic a ty potom lecim antibiotikama? ... jestli jsem mimo tak to radsi nechte byt Budu dal spokojene zit ve sve nevedomosti
 6. Antibiotika? ...hovno tomu rozumim,ale mel jsem za to,ze antibiotika na virozy nezabiraji a ze covid je viroza.
 7. S tím doručováním to bude trochu komplikovanější. 1. Těžko se bude prokazovat, že pošta nedoručovala správně, protože pokud jsem byl doma, tak mi měli doručit osobně. 2. I když se jedná o pochybení pošty (tím, že nedoručili osobně, ale rovnou mi vhodili do schránky papír, že jsem nezastižen a ať si pro dopis dojdu na pobočku), tak si myslím, že uplynutím 10 dnů od vhození lístku do schránky s upozorněním na dopis se tento považuje za doručený (a to nehledě na to, jestli jsem na poště byl nebo nebyl). Jinak oprávnění hygieny jsou opravdu ze zákona poměrně široká a s jejich "zdravotními závěry" ohledně nařízených opatření de facto nelze polemizovat. Jiná věc je, že rozhodnutí hygieny, která jsem v minulosti viděl byla tak "špatná" (nepřezkoumatelná), že na jejich základě by dle mého žádná uložená pokuta neobstála.
 8. To vracení na Slovensko je podle mě blbost. Normálně lze vrátit na jakoukoliv prodejnu (provozovnu) v ČR či na adresu sídla. Smluvní ujednání, které říká něco jiného je dle mého neplatné (resp. se k němu nepřihlíží). Vycházím z občanského zákoníku (zejména § 1831 + 1812 + 434) a směrnice Evropského parlamentu a Rady č. 2011/83/EU.
 9. Běhám v Mizuno Wave Sky 3 a jsem maximálně spokojenej. Předtím nějaké Asics a boosty od Adidasu. Dřív jsem běhal ve všem možným a bolely mě hlavně achilovky (a to jsem běhal hlavně lesní cesty). Dnes v pohodě 10 km na silnici a limituje mě jenom fyzička
 10. Bylo to krasnych pet tydnu s MJ …. Last Dance muzu jenom doporucit.
 11. Zdravím, při vyzvedání kola z pravidelného servisu mě servisák důrazně upozorňoval, abych kolo určitě nepřevážel v autě v poloze řídítkama dolů (a vidlicí nahoru) ? prej by to mohlo zničit vzduchovou vidlici. Mám ho brát vážně? (samozřejmě, je to nouzovka, ale dokud nemám nosič, tak nějak to kolo přepravit musím...)
 12. Díky, ještě si u AirBank a Fio ověřím, že to takto jde (a není problém hypo později navýšit na koupi domu) a s Partners se rozloučím
 13. Ty kreditky u mě asi neprojdou ... možná je to jenom moje neznalost, ale mám za to, že u kreditek si musím hlídat, kdy ji mám doplatit a v jaké výši. Možná jsem zbytečně zkostnatělej, ale prostě mám rád, když pravidelné výdaje platím trvalým příkazem a vše ostatní z běžného účtu (debetka, cash), kde si nic hlídat nemusím. Jinak ta moje hypo je trochu komplikovanější tím, že teď (doufám!) kupuji stavební pozemek, na kterém buď sám za dva, tři roky postavím dům nebo si ho ponechám jako dlouhodobou investici. Na pozemek mám svých 20 % plus 20 % potřebuji na hypo na barák. Těch 20 % na barák by teda klidně mohlo snížit úroky hypotéky na pozemek až do doby než začnu čerpat hypo i na dům. Nebo ne? Další prostředky bych nejspíš mohl mít od rodičů, kteří mají úspory na běžném účtu, takže kdybych je dal na svoji hypo, tak se budou de facto úročit ve výši úrokové sazby banky. Jediné co je potřeba, aby v případě potřeby bylo možné tyto prostředky obratem vybrat a investovat jinam.
 14. Vcerejsi zdravotni prochazka kolem Labe
×
×
 • Create New...