Jump to content

mato57

Member_50
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mato57

 1. Přidávám se do řady spokojených kupujících. Vše naprosto v pořádku.
 2. ... a mně ještě i klíče od takového toho wigwamu co v něm bydlím. Jinak https://forum.chronomag.cz/topic/20665-co-mam-kazdy-den-u-sebe/
 3. ... prischera byl rychlejší.
 4. S kurzem u paypalu těžko něco uděláš. V mezidobí, kdy jsem neměl euroúčet, jsem posílal eura přes www.europlatba.cz a mohu to jenom doporučit.
 5. ... pěkné to máš, moc pěkné. Až teď, po letech, jsem objevil ten web, co máš v profilu. Trestuhodné, jak ledabyle to tady sjíždím ...
 6. Pokud je to na mě, tak této reakci nerozumím. Omluvy opravdu netřeba.
 7. Jak není schválený? A tohle je co? (Jičín - Úlibice)
 8. Vzpomínám si, že když někdo o někom tvrdil, že je to hodný/dobrý člověk, tak jedna známá na to obvykle reagovala otázkou: "A jak to víš? Vy už jste spolu dědili?"
 9. Tak tyhle jsem dneska taky poslal do zadele.
 10. Za mě namátkou: - Roimund - nejmenší hradní zřícenina široko daleko (taková zídka v lese, jako recese dobrý) - Sloní kameny - Oldřichovské sklály - muzeum (rodný dům) Ferdinanda Porscheho ve Vratislavicích
 11. Tak ty jsou super. Cifr původní, nebo nějaká renovace? Kapesní digitálky ještě nemám, ale určitě je potřebuju ... Možná hloupá otázka, ale kdo je Jirka?
 12. Vstřícný přístup, jasná domluva, příjemný krátký pokec. Kdykoli si to rád zopakuji.
 13. Není tady náhodou někdo, kdo by uměl udělat cenu na novou Toyotu Corollu Classic (1.6 Valvematic, sedan), pokud teda ještě jsou? Když tak prosím SZ.
 14. To mi připomíná, vloni jsem po delší době na nějaké koncerty zašel a došlo mi, že ty "moje stars" jsou, nebo velice brzy budou 70+ ;-)) Ach jo...
 15. Taky to používám už dlouho. Sice jenom na menší částky (tak do 100,- EUR) a nikdy žádný problém. Teď v únoru shodou okolností tři platby v jednom týdnu.
 16. Moc pěkné. Až se budeš zbavovat toho třetího zleva (druhý zprava ;-)), tak se mě prosím zeptej, jestli ho náhodou nechci. Určitě ho budu chtít k tomuhle.
 17. Má to můj dobrej známej a když jsem u něj, tak na tom pokaždé radostně spočinu. Za mě super.
 18. Díky za odkaz, já jsem doposud jel podle tohoto: http://www.chronomaddox.com/omega_serial_numbers.html S datací pouzdra podle tabulek sériových čísel strojků bych byl opatrnější.
 19. K těm pojišťovnám ... navlas stejný případ (couvání na parkovišti), jsem poškozený, momentálně ve fázi čekání na opravu a má zkušnost je následující: - sepsán protokol/záznam o nehodě - viník nahlásil u své pojišťovny - pojišťovna viníka požadovala, abych přišel osobně uplatnit nárok na odškodnění - na místě chtěli, abych potvrdil, že se to stalo tak, jak je uvedeno v protokolu a pak je už jenom zajímalo, jak si to přeji vyřídit; buď mi vyplatí peníze (dle jejich odhadce) a já si to nechám opravit kde chci a jak chci, nebo se to opraví ve smluvním servisu a pojišťovna servisu proplatí fakturu za opravu v plné výši - ve svém servisu, který je smluvním servisem pojišťovny, jsem nahlásil číslo pojistné události a domluvili jsme termín opravy Překvapilo by mě, kdyby autorizovaný servis nebyl smluvním servisem všech "normálních" pojišťoven. Bez čísla pojistné události servis (alespoň ten můj) nic neudělá. S číslem pojistné události pak jde vše automaticky jako na drátkách.
 20. To je nějaká epidemie nebo co. Můj vnuk, taky 7 let, se před pár dny taky proletěl vrtulníkem po pádu na kole. Toho ale nic nesrazilo, ten pouze, dle jeho vlastních slov, "nevybral zatáčku". Přímým svědkem jsem nebyl. Jinak šití těsně kolem oka, hnuté dva krční obratle (už jsou zpátky) a naštípnutý palec na pravé ruce. Teď už je doma, dojíždí s ním každých pár dnů na kontrolu zraku a čeká se na sundání sádry.
 21. Hezky, pěkně ... Tohle budu ukazovat manželce, když zase zanotuje proč si chci kupovat další hodinky, když už jich mám hodně. Jen by to chtělo lepší, takové to zoomovací foto ;-)
×
×
 • Create New...