Jump to content

prukajda

Member_50
 • Content Count

  257
 • Joined

 • Last visited

About prukajda

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Opava

Recent Profile Visitors

5,067 profile views
 1. Všechno naprosto OK. Skvělá komunikace, rychlé dodání. Jednička s hvězdičkou. Díky.
 2. Vše v naprostém pořádku, vše přesně odpovídalo informacím v inzerci.
 3. Co zkusit nějaký podobný postup? (Erhart: Amatérské astronomické dalekohledy. SNTL. 1989.) Kluci, jak mám ten obrázek otočit?
 4. Upřímnou soustrast, Kuncáku, to mi je líto. S něčím prostě nenaděláme vůbec nic. Hodně sil.
 5. Sháněl jsem tedy informace a objímku žárovky k opravě dvou starých lustrů. Díky těm, kdo zareagovali. S prvním lustrem se snad blížím k cíli... Stav na začátku a současný stav.
 6. Vše OK, rychlé zaslání a blesková domluva. Díky.
 7. Přátelé, pojal jsem úmysl uvést do provozu starý lustr. Protože je zde řada členů zajímající se o retro, zkusím zde poprosit o radu. Začal jsem očištěním stínítek, která byla dost zaprášená. Po umytí v teplá vodě ztratila lesk a na povrchu se vytvořila nějaké vrstva šedobílého prášku. Netuším, o jaký materiál, ze kterých jsou stínítka vyrobena, jde, měl jsem ho za sklo, ale asi jde o nějaký umělý kámen. Mohl být povrch něčím napuštěn či nalakován a vrstvu jsem smyl? Materiál je těžký, stínítka byla řezána a vrtána. Netušíte, jak vrátit stínítkům lesklý povrch? Dále na lustru chybí jedna objímka žárovky Dá se takováto retro objímka někde dnes ještě koupit - mimo blešáky, a bazary. Díky za případné rady.
 8. V posledních pár dnech dvakrát koncert Elles Bailey. https://www.youtube.com/watch?v=HizOCpSY6hU&list=RDHizOCpSY6hU&start_radio=1Paráda.
 9. Výborná domluva, rychlé zaslání pečlivě zabalených hodinek. Vše OK. Díky.
 10. Díky Nickolasovi za doručení koncovek a dílků tahu plus fajn odpolední pokec.
 11. Kuncák 7 patří rozhodně mezi gentlemany tohoto fóra. Nejen že mi daroval přebytečné koncovky tahu, ale ještě se postaral o zprostředkování dopravy. Klobouk dolů a ještě jednou díky.
 12. Díky za mobil, perfektní komunikaci a rychlé odeslání.
 13. Děkuji Romanovi za seriozní jednání, vstřícnost a fajnový - i když kvůli nedostatku mého času - docela krátký pokec.
 14. Tak to je paráda, rozjel jsi to neskutečným způsobem!
×
×
 • Create New...