Přejít na obsah

Moty

Členové_50
  • Příspěvky

    7 593
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele Moty

  1. U zubare, tak poradny tooly
  2. a co tehle? https://www.alza.cz/34-gigabyte-g34wqc2-d13104036.htm
  3. Ta epykondilární páska ti to nevyléčí, jen ti uleví. Měl jsem to asi 3x a dycky mi pomohla rázová vlna, je to taková zbíječka, nejdřív to bolí kurevsky, ale postupně to ustupuje, poprvý jsem byl třeba 7x, pka sme měl na několik let pokoj a pak už třeba jen 4x a od tý doby cajk, nepotřebuješ na to doktora, nevím jak nyní, ale bylo to dycky za hotovku, pojiš´tovny to neporplácely
  4. Chci synátorovi koupit ke kompu novej LCD, primárně na tom hraje, tak prej prohnutej, říkal sem si tak do 10k, 34´´, víc jak 100Hz, je jednou jakou značku? náš ajťák mi doporučoval Samsung Oddysey, díky
  5. Tak to jsem rád, že jsem ho ještě stihnul minulý víkend v Ženevě v muzeu, myslím obrazně, R.I.P. Herr Stern
  6. Myslím, že už nastal čas založit své téma na postování jednotlivých variant Hydro, tak posílejte, jaký máte ručičky, jak vám svítí nebo jaký řemeny na nich máte a jaký tím vytváříte barevný komba. Já na úvod své bez data, páč na to už nevidím [emoji23]
  7. Zdar, kámoš shání nový strojek do nástěnných hodin pro ručičky 30–40 cm a řízený rádiovým signálem. Poradíte, kde ho sehnat? Díky
  8. Od června u vašich prodejců LEGO® Icons 11380 Silniční kolo
  9. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-uhyny-psu-u-lipna-muze-za-nimi-byt-nevzhledna-hmota-307482#dop_ab_variant=1676540&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&dop_req_id=Dl20Md54Hat-202606020543&dop_id=307482&source=hp&seq_no=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku
  10. Moty

    BIKE

    Taky zdravím každýho, silničáři mi vetšinou odpoví a mtb většinou ne, pokynu prsty levé ruky a když je reakce pozitivní přidám ahoj, bohužel mi přijde, že moc lidi nezdravěj
  11. Moty

    NIGHTSHOTS

    U poobedove kavy
  12. Zkus Jirku Fengla https://www.renover.cz/kontakt
  13. Baví mě tato stará slova, jako zde použitý šuspajtl, tedy střelený pytlem:-D https://strednicechy.rozhlas.cz/suspajtl-7287560
  14. Moty

    HUMOR

    LEGO Ruuuleeez
  15. U podobných fotek si dycky říkám, jestli říkáte manželkám, "Hele Máňo, fotim klukum na Chmag, tak tam víc ukaž kozy"
  16. Moty

    BIKE

    Mám Pinarello, takže Pirelli už objednané díky
  17. Moty

    BIKE

    Potřebuju zas konzultaci, měl sme tyhle pláště: https://int.vittoria.com/products/corsa-pro-tubeless-ready?variant=47236854415677 Vydrželi mi ani ne 2000, furt nějakej problém, zevnitř už 2x lepený, častý defekty, už mi to nesmí domu Byly mi doporučený buď tyhle: Pirelli RACE RS (prý ručně dělaný v Italii) nebo Continental Grand Prix 5000
  18. Předloňská zkušenost z blízké rodiny: sestřenice prováděla rekonstrukci řadového domku v Praze, pozvala úřednice, nakoupila chlebíčky, pozvala je po šetření na kafe a výsledek byl ten, že dostala pokutu za nenahlášenou přístavbu vstupní verandy z roku 1985 a "tytyty" za to, že mezi WC a kuchyní nema dvoje dveře A jak píše @geometrpřed cca2-3 lety proběhla letecka kontrola katastru a najednou mi přišel nedoplatek na dani z nemovitosti, tak manželka, máme SJM, volal na finančák co se jako děje a prej do majetku přibyly nějaky pole, tak mi nejdřív volala, proč sem koupil pole a proč sem jí to neřekl, když sem jí řekl, že to je pičovina, tak zašla na místní finančák, ochotná paní, jí ukázata fotomapu a vyšlo najevo, že to je místo před garaží a asi AI závěr či co, takže sme si to vysvětlili, doplatili jen asi 150,- a bylo vyřešeno
  19. https://www.facebook.com/highcuff/?locale=cs_CZ
  20. Navazu ji muj dotaz v jiném vlákně ohledně propadlé příčné klenby Potřebuju společenský boty, který nebudou vypadat jako por důchodce, budou dopstatečně široké a pjdou vzít i k obleku díky za nasměrování
  21. Moty

    Nástěnné Panerai

    https://www.ebay.ie/itm/287161783958?_skw=panerai+wall+clock&itmmeta=01KPZ4F3W64YXJSSMWCJP9FD4Q&hash=item42dc2d1696:g:uucAAeSw5slpnbb4&itmprp=enc%3AAQALAAAA8GfYFPkwiKCW4ZNSs2u11xC%2Blnp3GsU2nxQNA4slIojeRkdxc1Qcq866lnk4jaumPumMgUf5TVSAxzxoDJD7%2B%2ByAnhWnkgPvIyhhqgXBxZ9C6K1aAeBDogkoR9a3ubfJNx4f7WaSCViAo6oirHb%2FrHKgwT9s2Qa%2B%2BTRRU496pFr4fm5SZKoJdaq9tw5nJmdKHB2rAglSg%2BlBX60upJXIzPh15Ecczs3zdK4fE4RgVLTV9E%2FBv3D0ko5zRpgkuBRe1YArWe8IkZPYkU5kESWfzpjBw8iCYzb39yBfXWfisDXcoTR4oCx6qjROMZbcbZfh%2Fg%3D%3D|tkp%3ABk9SR6C-vOS3Zw
  22. Eště že´s nedostal do držky, paní byla asi zabraná do knížky
  23. Moty

    BIKE

    @kral083 kecy, seš na Proseku a děláš z toho nějkaou Itálii
  24. TVL RIP Jíra https://www.idnes.cz/kultura/divadlo/ve-veku-60-let-zemrel-divadelni-a-filmovy-herec-jan-potmesil.A260417_071219_divadlo_tbr
  25. Teď to na mě vyskočilo, herec spíš malých rolí, jako ředitel v Návratu do budoucnosti nebo komandér v Topgunu https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/james-tolkan-herec-umrti-navrat-do-budoucnosti.A260330_111536_filmvideo_bur
×
×
  • Vytvořit...