-
Příspěvky
7 593 -
Registrace
-
Přítomen
Typ obsahu
Fórum
Kalendář
Blogy
Vše od uživatele Moty
-
a co tehle? https://www.alza.cz/34-gigabyte-g34wqc2-d13104036.htm
-
Ta epykondilární páska ti to nevyléčí, jen ti uleví. Měl jsem to asi 3x a dycky mi pomohla rázová vlna, je to taková zbíječka, nejdřív to bolí kurevsky, ale postupně to ustupuje, poprvý jsem byl třeba 7x, pka sme měl na několik let pokoj a pak už třeba jen 4x a od tý doby cajk, nepotřebuješ na to doktora, nevím jak nyní, ale bylo to dycky za hotovku, pojiš´tovny to neporplácely
-
Chci synátorovi koupit ke kompu novej LCD, primárně na tom hraje, tak prej prohnutej, říkal sem si tak do 10k, 34´´, víc jak 100Hz, je jednou jakou značku? náš ajťák mi doporučoval Samsung Oddysey, díky
-
Tak to jsem rád, že jsem ho ještě stihnul minulý víkend v Ženevě v muzeu, myslím obrazně, R.I.P. Herr Stern
-
Myslím, že už nastal čas založit své téma na postování jednotlivých variant Hydro, tak posílejte, jaký máte ručičky, jak vám svítí nebo jaký řemeny na nich máte a jaký tím vytváříte barevný komba. Já na úvod své bez data, páč na to už nevidím [emoji23]
-
Zdar, kámoš shání nový strojek do nástěnných hodin pro ručičky 30–40 cm a řízený rádiovým signálem. Poradíte, kde ho sehnat? Díky
-
-
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-uhyny-psu-u-lipna-muze-za-nimi-byt-nevzhledna-hmota-307482#dop_ab_variant=1676540&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&dop_req_id=Dl20Md54Hat-202606020543&dop_id=307482&source=hp&seq_no=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku
-
Taky zdravím každýho, silničáři mi vetšinou odpoví a mtb většinou ne, pokynu prsty levé ruky a když je reakce pozitivní přidám ahoj, bohužel mi přijde, že moc lidi nezdravěj
-
Zkus Jirku Fengla https://www.renover.cz/kontakt
-
Baví mě tato stará slova, jako zde použitý šuspajtl, tedy střelený pytlem:-D https://strednicechy.rozhlas.cz/suspajtl-7287560
-
U podobných fotek si dycky říkám, jestli říkáte manželkám, "Hele Máňo, fotim klukum na Chmag, tak tam víc ukaž kozy"
-
Mám Pinarello, takže Pirelli už objednané díky
-
Potřebuju zas konzultaci, měl sme tyhle pláště: https://int.vittoria.com/products/corsa-pro-tubeless-ready?variant=47236854415677 Vydrželi mi ani ne 2000, furt nějakej problém, zevnitř už 2x lepený, častý defekty, už mi to nesmí domu Byly mi doporučený buď tyhle: Pirelli RACE RS (prý ručně dělaný v Italii) nebo Continental Grand Prix 5000
-
Předloňská zkušenost z blízké rodiny: sestřenice prováděla rekonstrukci řadového domku v Praze, pozvala úřednice, nakoupila chlebíčky, pozvala je po šetření na kafe a výsledek byl ten, že dostala pokutu za nenahlášenou přístavbu vstupní verandy z roku 1985 a "tytyty" za to, že mezi WC a kuchyní nema dvoje dveře A jak píše @geometrpřed cca2-3 lety proběhla letecka kontrola katastru a najednou mi přišel nedoplatek na dani z nemovitosti, tak manželka, máme SJM, volal na finančák co se jako děje a prej do majetku přibyly nějaky pole, tak mi nejdřív volala, proč sem koupil pole a proč sem jí to neřekl, když sem jí řekl, že to je pičovina, tak zašla na místní finančák, ochotná paní, jí ukázata fotomapu a vyšlo najevo, že to je místo před garaží a asi AI závěr či co, takže sme si to vysvětlili, doplatili jen asi 150,- a bylo vyřešeno
-
https://www.facebook.com/highcuff/?locale=cs_CZ
-
Navazu ji muj dotaz v jiném vlákně ohledně propadlé příčné klenby Potřebuju společenský boty, který nebudou vypadat jako por důchodce, budou dopstatečně široké a pjdou vzít i k obleku díky za nasměrování
-
https://www.ebay.ie/itm/287161783958?_skw=panerai+wall+clock&itmmeta=01KPZ4F3W64YXJSSMWCJP9FD4Q&hash=item42dc2d1696:g:uucAAeSw5slpnbb4&itmprp=enc%3AAQALAAAA8GfYFPkwiKCW4ZNSs2u11xC%2Blnp3GsU2nxQNA4slIojeRkdxc1Qcq866lnk4jaumPumMgUf5TVSAxzxoDJD7%2B%2ByAnhWnkgPvIyhhqgXBxZ9C6K1aAeBDogkoR9a3ubfJNx4f7WaSCViAo6oirHb%2FrHKgwT9s2Qa%2B%2BTRRU496pFr4fm5SZKoJdaq9tw5nJmdKHB2rAglSg%2BlBX60upJXIzPh15Ecczs3zdK4fE4RgVLTV9E%2FBv3D0ko5zRpgkuBRe1YArWe8IkZPYkU5kESWfzpjBw8iCYzb39yBfXWfisDXcoTR4oCx6qjROMZbcbZfh%2Fg%3D%3D|tkp%3ABk9SR6C-vOS3Zw
-
Eště že´s nedostal do držky, paní byla asi zabraná do knížky
-
@kral083 kecy, seš na Proseku a děláš z toho nějkaou Itálii
-
TVL RIP Jíra https://www.idnes.cz/kultura/divadlo/ve-veku-60-let-zemrel-divadelni-a-filmovy-herec-jan-potmesil.A260417_071219_divadlo_tbr
-
Teď to na mě vyskočilo, herec spíš malých rolí, jako ředitel v Návratu do budoucnosti nebo komandér v Topgunu https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/james-tolkan-herec-umrti-navrat-do-budoucnosti.A260330_111536_filmvideo_bur
