Jump to content

michalval

Member_50
 • Content Count

  3,311
 • Joined

 • Last visited

About michalval

 • Rank
  Megazávislák
 • Birthday 01/15/1972

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Liberec
 • Fanoušek značky
  nejhezčí hodinky jsou ze 70. let

Recent Profile Visitors

6,977 profile views
 1. A presto bych jeste par kousku nutne potreboval [emoji1]
 2. Nevím, jestli je to rodina, jestli ano tako spíš taková patchworková [emoji1] Včera jsem trochu pucoval ty moje mazlíky, natahoval a kochal se, tak jsem to vyfotil.
 3. Já bych se nebál říct, že to jsou jedny z nejzajímavějších hodinek tady na fóru. A to říkám zcela nezaujatě Já dnes něco z úplně jiného soudku, teda spíš čtverce. Dnes jsem to dokázal, nechat Messnerovky doma
 4. Diky! Staly me sice tolik, ze to Gombovi absolutne nemuzu rict, ale jsem rad, ze je mam [emoji1]
 5. [emoji106] jsou luxusní Hrabu se v hodinkách, nařizuju a mazlím se [emoji2956] Seiko ze stejného roku.
 6. Kolotoč, ale roztomilej . Jsem se musel podívat na web, co je to za značku a dělají i jiný veselý kousky.
 7. Myslím, že se to povedlo, jsou moc hezký. A navíc modrý ciferník a indexy pískové barvy, to já můžu vždycky všude Já si počkám, ale - jak už jsem psal - na těch mých MB určitě není takový bronz, jako na těchto, Tipuju, že tam je méně mědi a spíš to je nějaká slitina s titanem. A taky já je nosím ve dne v noci, takže to postupuje slušně.
 8. Super fotky, jako z magazínu - z nějakýho módního Jinak co se týče toho tropicu, tak díky tý struktuře řemenu si umím představit vyrtanou dírku mezi dvěma originál dírama. Je mi jasný, že za tenhle nápad budu bit, a že by to vaše perfekcionistické povahy nezkously Já jsem měl tenhle problém na Submarinerech a RubberB a vyřešil jsem to těmi kleštěmi, co se s nimi děrujou díry na opascích, a - docela to ujde.
 9. Díky. Tvoje patinka je ostřejší a tmavší a řekl bych hezčí - tam toho kapitána Nema vidím víc. Já mám takovýho kapitána Nema v kravatě a v obleku, ty ve skafandru @tombas Jo First Blood to je jiná třída, to se nedá srovnat. A hlavně budeš skoro jedinej, a když si navolíš svoji kombinaci pouzdra a lunety na ten den, tak budeš úplně jedinej
 10. Skvělá fotka Máro: ten odraz stromů na lunetě. Máš ji nějakou moc netknutou
 11. Hezká dvojka. Čísla a písmena na těch SPZkách mají vždycky nějaký odkaz nebo význam nebo jak to říct. Ale co je tohle, nevím.
 12. Jo, taky se mi to líbí. Díky! First Blood bude asi patinovat výrazněji.
×
×
 • Create New...