Jump to content

michalval

Member_50
 • Content Count

  3,458
 • Joined

 • Last visited

About michalval

 • Rank
  Megazávislák
 • Birthday 01/15/1972

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Liberec
 • Fanoušek značky
  nejhezčí hodinky jsou ze 70. let

Recent Profile Visitors

7,720 profile views
 1. Ty jsou parádní! Co to je za rok výroby, prosím?
 2. Na chvili me to fakt zmatlo: rikam si Vit ma prece novy Expy a ted hned dalsi kousek a rovnou Batmany [emoji1] Koukam ze Vit II je tady registrovanej 14 let a ted daval prvni prispevek. [emoji846]
 3. 20 mm u pouzdra, 18 mm u spony.
 4. Chápu. Na té dnešní to vypadá fakt výrazně. Ale za špínu to rozhodně nepovažuju
 5. @wawrik krásný fotky. Bych se skoro bál, že mi ten led spadne na hlavu, ale asi ještě pár set let nespadne, že? @African hezký fotky i hezký počasí jste měli. No jo pán leze v rukavičkách Hezký je, jak se děti vůbec nebojí a nemají respekt. Můj synek takhle tahal asi v 10 letech na stěně a v pohodě si dost vysoko nadlézal právě cvaknuté presky, no a jednou mu to cáklo, tak se trochu prolítl, ale zajímavý bylo že křičet začal až po několika metrech letu, když to jaksi furt něchtělo zastavit Jen se trochu zhoupnul, ale celá stěna se přísně otočila, kdo že je ten fotr, kterej trápí svoj
 6. To je fofr patina. Když to porovnám s Tvými fotkami z konce června..
 7. Díky! Mně se zase líbí ta Tvoje "více bronzová" barva. Tam toho Nautila a Kapitána Nema vidím víc
 8. Krása! Korunka je pouze korunka nebo je to tlačítko k nastavování něčeho (kalendáře??)
 9. Tak podle webových stránek mají skladem všechna tři pouzdra ocel, titan i bronz. A mají i tu limitku "Desert" aka "Gobi", o které tady píšu resp. o tom barevném dýnku. Já bohužel z Liberce kolem v nejbližší době nepůjdu, ale někdy se na to mrknu, pokud je ještě budou mít.
 10. Dekuji! Od zdejsiho pana Fotografa me tesi pochvala dvojnasob [emoji41]Jake kousky s polokoulemi meli na prodejne? Titan, bronz nebo ocel?
 11. Díky! Zrovna jsem psal sem že mám pocit, že už je patinka hotová a že nepokračuje. No a tady nějaké moje brebentění a fotky o těchto hodinkách, pokud se Ti líbí.
 12. Pepek je skvělej. Nevšední a veselý hodinky. Už teď mají hezkou patinu. Ty moje asi už dál tmavnout nebudou, mám je půl roku a zdá se mi, že už se povrch nemění. Asi tam je víc titanu než mědi a cínu.
×
×
 • Create New...