Jump to content

t.p

Member_50
 • Posts

  987
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  zase někde jinde
 • Fanoušek značky
  Markantní úbytek mechanických krtků

Recent Profile Visitors

4,690 profile views

t.p's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Šmakovalo, díky za pozvání. Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk
 2. Ty díry jsou tam pro aretaci lunety? Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk
 3. Ahoj jaké mají číslo na dýnku? Klidně do sz děkuji. Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk
 4. https://www.timefactors.com/smiths.htm mrkni tady. Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk
 5. Zkusil bych použít metody reverzního inženýrství. Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk
 6. To je pouzro z eltonu, to moje renovační má stejné markanty. Rozteč nožek musela být upravena.
 7. Ty GLYCINE COMBAT SUB vypadaj fakt dost dobře, asi bych překousnul i tu druhou číselnou řadu. Jen kde je sehnat? Na ebayi jsem našel jeden kousek za 550?. Jak dlouhoho už se tenhle model nevyrabí? Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk
 8. Vaer Heritage. Takhle by to taky mohlo vypadat. Safír, 40mm průměr, WR 100m, šroubovací korunka. Cena začíná na 165 USD. Ale je v tom zase ronda 715. Asi budu muset snížit svoje nároky jak tak na to koukám.
 9. Děkuji všem za tip, ale zatím jem mezi nimi nenalezl to pravé ořechové. U Hamilton Khaki Field Quartz je to, co se týče strojku, trochu downgrade, protože tam ještě donedávna dávali Eta 955.112. Navíc mi tam kazí přehlednost cifru ta druhá číselná řada. Alpina vypadá zajímavě, ale je tam dle specifikace ještě horší Ronda 515. Citizeny vypadaj zajímavě o těchhle jsem nevěděl, safír mají, ale nepodařilo se mi dohledat bližší specifikaci strojku. Ještě zapátrám. Marathony maj Etu 06.111 a hlavně jsou už cenově mimo. Ještě se chci trochu rozepsat o Rondě. Poruchovost tohoto strojku mne ani nenapadla a myslím, že to bude jako u jiných výrobců. Vadí mi ale nepřesnost chodu vteřinovky na indexy (ne vždy je to špatně nasazenou ručkou) a použití plastové základny strojku. Každopádně všem zatím díky a hledání pokračuje dál.
 10. Díky, ale maj už na mě velkej průměr a je v nich také Ronda, pokud se nemýlím.
 11. Ahoj, hledám (zatím marně) nějaké tool kvarcky pro denní nošení a hrubé zacházení. Chtěl bych aby splňovaly následující: Průměr: 36 ? 42mm Vodotěsnost 100m a více Safír Nějaká lumi by tam mohla taky být Přehledný cifr. Čísla by byla asi o fous lepší než indexy (pokud možno ne další číselnou řadu 13-24) Pořádný kvalitní strojek pokud možno bez plastových komponent, či bez plastové základny. Co nejvíc šutrů (rubínů) použitých ve strojku. Vteřinovka chodící pokud možno přesně na indexy. Nemusí to být vyloženě baterkáče, kineticu ani soláru se nebráním, bude-li strojek splňovat výše uvedené. Vzhled něco jako field watch. Cena do +/- 10ti K Zatím se mi nepodařilo najít hodinky, které by toto všechno splňovaly nejblíže k tomu mají CWC Sapphire (pevné stěžejky mi nevadí). Nebo Precista PRS 10, ale tam nějak u obou nedávám tu Rondu. Ideální by byl strojek Eta řady Flatline, nebo Normflatline. Pokud by výše zmiňované splňovaly nějaké potápky, tak bych se jim taky nebránil. Jestli tedy někdo víte o něčem co by splňovalo uvedené parametry budu Vám velmi vděčen. Děkuji Vám za pomoc při hledání.
 12. Mrkni na Nomos nějaké ty Tangente by mohly být.
 13. Jojo tam jsem sloužil u S 125 Něva. Budu se muset někdy stavit, jak to tam teď vypadá.
 14. Krom primek (samozřejmě) máš moc hezký platíčka. To se dá někde koupit, nebo je to dělaný na míru?
×
×
 • Create New...