Jump to content

haky73

Member_50
 • Content Count

  305
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

3 Followers

About haky73

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Litvínov
 • Fanoušek značky
  Ball, Oris

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mám k prodeji bezzrcadlovku od FujiFilmu kterou jsem kupoval novou zhruba před rokem, takže stále v záruce. Jedná se o model Fuji X-H1 v kompletním balení i s bateriovým gripem a zoom objektiv Fujifilm XF 50-140 F2.8 R LM OIS WR. Nafoceno cca 5000 snímků. Vše je jako nové bez známek užívání a v kompletním balení. Prodám jen jako komplet Cena 50 000.-
 2. Voják nejsem, na druhou stranu neznám nikoho kdo by používal 100%všechny funkce co Garmin resp.Fenix 6X Pro Solar nabízí a vím že nějaký killer vypínač, neviditelný režim apod. co Tactix nabízí neupotřebím (ani kvůli tchýni). Mě se jen líbí asi o něco víc po designové stránce (což je věc vkusu každýho soudruha) Absence Solaru by mě asi netrápila, je to spíš doplněk a stejně hodinky musíš fyzicky nabíjet. Spíš je pro mě zajímavější velkej displej se safírem. Nejsem si jist ale mám pocit, že velkej displej u Fenixu je jen se solarem s absencí safíru.
 3. Lehká odnož Fénixu alespoň tak to píšou je Tactix Delta vypadá jako schopný hodinky. Vyjma soláru u Fenixu, nevidím nic moc navíc. Můžu za mě říct, že se mi celkem líbí po designový stránce. Dost jsem přemýšlel o 6X Pro Solar nebo Sapiphire ale tento model mě trochu nahlodal ve výběru. https://www.navigation-professionell.de/en/garmin-tactix-delta-review/
 4. Nevím proč jsem to napsal ale asi jsem si to spletl s indexy, vteřinovka je jen růžová, omlouvám se.
 5. Nejsou na ruce manželky, ta má trošku siilnější zápěstí. Slečně (od pana Vyskočila u kterého jsem je pořizoval) která je měla na focení abych viděl jak vypadají reálně bez zásahu Photoshopu tak mi na ní příjdou docela velké.
 6. Trošku netradiční model protože je pro ženy a těch se tu moc neprobírá, Ball vyšel se slušnou strojovnou z řady Hydrocarbon pro ženy, což mě donutilo popřemýšlet a koupit stejnou značku manželce aby jí to nebylo líto. Obával jsem se toho jak se jí budou líbít, protože jsem je koupil jako překvápko k narozeninám. Dopadlo to na výbornou. Ta růžová luneta a růžový tritium na vteřinovce ani na chvíli nedá pochyby že se ženkému oku budou líbit. Zpracování opět precizní a perfektní, jen bych uvítal nějakou mikroregulaci aby se lépe dal nastavit obvod zápěstí. Na to jak jsou malý tak mě udivilo že jsou poměrně těžký.
 7. při úplné tmě Spacemastery v akci
 8. Neodolal jsem, jsou pro mé oko parádní tak jsem je musel mít. Deepquesty zůstanou doma. Dojmy pozitivní, díky menší resp. kratší korunce oproti Deequestům se nosí lépe. Nosí se mi i lépe než Omegy PO9300 S přesností je to kolem 1-2 sekund za den. Nějaké fotky ještě přihodím a zápěstí změřím. Měl jsem tu vlákno jestli na mě nejsou velký a vesměs mi to drtivě všichni potvrdili takže v očích fundovaných jsou velké, v mých očích sice taky ale ne tak moc :-)
 9. Mám je tuším že 3 roky a spokojenost maximální, úžasná přesnost (když jsem kdysi zkoušel přesnost, tak za 14 dní jsem měl 1 sec. do plusu. Fakt jsou masivní ale díky titanu je to úplně v pohodě nositelné. Do dveří radši ruce za záda nebo připažit. Co se týče korunky tak někdy mi to vadí ale není to zase tak hrozný. Hodinky pod rukáv od košile moc neschováš.
 10. To víš že mám, tady jsou.
 11. Asi mluvíš o mě. Fakt si na ně nemůžu stěžovat. Oproti Omega PO chrono podstatně lehčí, přesnost stroje neuvěřitelná a to zpracování fakt parádní. Z celkový jejich současný nabídky se mi líbí tak 30% :-)
 12. Dneska jsem měl na ruce tyhle GMT od Orisu a moc se mi ten model líbil
 13. Příjemný hodinky ty Orisky, datum sice nesedí ale opravdu jsem je měl dneska na ruce.
×
×
 • Create New...