Jump to content

m107

Member_50
 • Content Count

  607
 • Joined

 • Last visited

About m107

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Na hodinky s3ru a ´sem tu už jenom ze setrvačnosti ;)

Recent Profile Visitors

11,666 profile views
 1. vidis, a statu, ktery tim testuje to staci..
 2. už je toho plnej svět, čeká se pouze na schválení státem, ale jelikož to blokují účelově, ještě dost dlouho to nebude, zatím je to tedy jen pro vyvolené - bohužel https://www.alza.cz/ambulantni-test-na-koronavirus-covid-19-d5796058.htm?o=4
 3. Koupil jsem pro celou rodinu, všichni otestovaní - negativní a další mám na cestě ze Slovinska, takže kdyby někdo chtěl, mám volné 3 nové rychlotesty na koronu. Bližší info třeba tady: Testovací souprava na Koronavirus (SARS-CoV-2) pro ambulantní užití. Test detekuje protilátky v krvi tvořené při nákaze Koronavirem a to IgM a IgG. (kompletní sada k osobnímu užití včetně dezinfekce) Test dokáže detekovat přítomnost protilátek v krvi již během 2-15 dnů od nákazy, přičemž první příznaky nemoci se objevují zhruba týden po nakažení. Test je velice přesný a účinný. Přikládám fotku přímo mého výsledku. Dával jsem za kus 600 a bylo s tím lítání jako blázen tak bych si dovolil chtít 690 včetně pošty či dovozu Praha > Rakovník a kolem. Kdyžtak mne rovnou laďte do sz, díky.
 4. Tak až sem zase nepřijdeš, můžeš mi odpovědět
 5. Zmizík: "Prej nucení klikat na neznámý věci - já se zabiju." To znamená co, jako že podle tebe lidi neklikaj na neznámý věci z nutkání?
 6. Čágos, koupím Dan Henry 1970 model 44mm varianta čím novější tím lepší díky
 7. Podávám hlášení: - v KFC není dneska zas takový vedro, klima jede na plný pecky - furt používaj´ plastový brčka, dobytkové! (a americký kelímky)
 8. Nic, já jenom aby se vědělo co to mám za fotku v avataru profilu.
 9. Chlapáci prosím o radu ohledně bývalky! Má ode mě hodinky s 19mm řemenem (co ste čekali že s váma asi chci řešit???!!! :) a mám jí sehnat nějaký pěkný hnědý, ale chci aby si vybrala sama odstín a tak, ale nikde na netu v CZ není v 19 skoro nic na výběr. Máte nějaký tip?? díkes a sorry, že příběh nemá očekávanou pointu :)

  1. Show previous comments  5 more
  2. martar

   martar

   Kdyby to nebyla exka... tak bych v pripadě zaoblenych nozicek klidne vybiral z 20mm, a kdyby mely nozky ostre hrany a hrozilo dodrbani hrany remene, kouknul bych na solidni nabidku 19mm remenu na Strapcode a Watchbandcenter, pripadne se da neco najit i na nasem Strapshopu. Pripadne prekecat na 20mm perlon, ten je v pohode.

  3. uff

   uff

   narvi ji tam dvacitku (vlastni zkusenost). :)

  4. Lookyn

   Lookyn

   Přínosné komenty tu už proběhly ;) Takže za mě - něco shánět bývalce? Ne, děkuji :)

 10. jojo, tak všechno dobrý, asi to klidně zamkni, nebo rovnou já
 11. Jenom "jednou" větou. Velkej lajk jak dokážete rozlišit co je veteš a co ne, co patří do koše a co už do prodejní sekce. Bohužel ale jenom podle vašich uměle vytvořenejch měřítek (podle pravidla čím víc si nás to myslí, tím větší to musí být pravda). Věřte nevěřte po světě jsem leccos zcestoval a například v emirátech byste s "vopocenejma votahanejma hodinama po několika majitelích" byť za deseti či statisíce byli za ten póvl co to má hodit do koše a neztrapňovat se pokusem o prodej vy. Co udělá pár kilometrů a pár jinak bohatejch lidí kolem, co? V Keni by mi zase hodinky za sto tisíc vklidu vyměnili za něco, co tady běžně vyhazujete do koše. Nechápu lidi co si myslí, že jejich ho.no smrdí jinak a myslí si, že mají právo soudit druhé a přiřkávat věcem jejich hodnotu jen cenovkou nebo penězi. Ale uznávám, že to je jen a jen můj problém, ovšem nechat si to jen pro sebe mi činí trochu problém. To je ostatně vidět. Jak vidno, jsou tu i tací, co mě považují za plačku a vklidu by polkli nadávání do zm.dů a židů. V pořádku. Byl jsem tedy požádán ať napíšu něco do hodnocení. Upřímně? Aby to bylo jasné a stručné fakt nenacházím slov. PS: soudit úroveň gentlemanství podle typu a hodnoty prodávané věci? Jako fakt? Hustý.
 12. zkusím udělat u nějakýho průvan a budu potichu poslouchat
 13. nenadával by spíš do štefániků a maurícijů než do zm.dů a židů?
 14. i ty máš právo na svůj názor. Já zase (navíc s ohledem na vývoj komunikace) považuji za vcelku přínosné to zveřejnit. edit: nemluvě o tom, že primárně nejde o zveřejňování čehokoliv, ale o dotaz na názor, každý kdo se točí kolem zveřejňování čehokoliv by se měl zamyslet nad tím zda se v mém příspěvku nezaměřuje na něco s čím má možná osobnější problém než s meritem věci.
×
×
 • Create New...