Jump to content

m107

Member_50
 • Posts

  610
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Na hodinky s3ru a ´sem tu už jenom ze setrvačnosti ;)

Recent Profile Visitors

14,594 profile views

m107's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Prosím neberte to jako UP ale jelikož já sám si nemůžu smazat příspěvky euforistů, tak puška je stále VOLNÁ. A to i přes blokaci zboží pro členy v pořadí batoo a Rici-Pici, kteří se vyjádřili ve smyslu: BERU a následně hrají hru mrtvých brouků. Asi covid na mozek, že? Díky moc
 2. Ideální pro možnost nouzové obrany zdraví a majetku pro všechny plnoleté bez zbrojního průkazu. Napište si o lepší a více foto. Prodám 16 brokovnici bez nutného ZP - jde o historickou dobově upravenou zbraň do roku výroby 1890. Dle zákona bez zbrojního průkazu, bez ohlášení. Prodám MLE Gras 1866-74 ve verzi M80. Dobově upravená na verzi M80, 16 ráže brokovnice jednuška. Vyrobena v roce 1883, dobově upravena na tzv. farmářku, tedy hlaveň a ergonomičtější zahnutá páka závěru. Dále v taktické úpravě - barevnost, gumová protirázová botka, pouzdro na náboje, taktický červený laser a taktická velmi výkonná LED svítilna se strobo režimem. Obojí na magnetické montáži a navíc jištěné. Puška je bez závad, pažba bez poškození, stejně tak hlaveň. Puška měla špatný vytahovač nábojnic, nyní upraveno a upraven na stavitelný - nový majitel si musí seřídit a naladit dle potřeby. Dále je k pušce úplně nový a modernější magnetický držák svítilny. Cena beze slev, prodáváno v Praze, do 100 km od Prahy dovezu! děkuji Náboje jsou pouze nefunkční dekorace - prodáváno bez nich. Cena 17tis.
  1. digiMonster

   digiMonster

   hodinky riadne na prd pofotené :) ale vypadajú byt origoš.

 3. Nové, koupené v armedu, pouze sundané visačky a pochodil jsem v nich doma, před předáním pro jistotu 1x přeperu. Neodhadl jsem velikost a XL, které mají být na cca 100cm v pase jsou na většího chlapíka - přes 100 v pase a klidně přes 180cm výška. přímo tyto v tmavé maskáčové: https://www.armed.cz/kalhoty-brandit-adven-slim-fit-darkcamo-xl/ cena 900 praha nebo 950 zásilkovna.
 4. Ahoj, zbylo mi po práci 12 ks těchto rapid testů, jsou to ty antigenní, čili to co se teď dělá - ne z krve, ale šťouradlem v nose nebo z dutiny ústní. Vždy komplet balení vč. českého návodu. Jde o test zjišťující přímo přítomnost viru v těle, ne pouze protilátek na něj. Jde o to že nemusíte nikam chodit a pokud překonáte strčení štětičky do nosu můžete se v klidu testovat doma nebo kdekoliv jinde. Cena 350,- Praha nebo plus zásilkovna Testy jsou to přesně tyhle: https://ita.eu.com/product/1992/rychly-test-na-detekci-antigenu-sars-cov-2-25-ks-v-baleni- Videonávod je tady:
 5. Nemáte někdo doma nebo někdo vám známý auto - bílého Range Evoque? Potřebuji ho na natáčení. Díky
 6. Nemáte někdo doma nebo někdo vám známý auto - bílého Range Evoque? Potřebuji ho na natáčení. Díky
 7. Nemáte někdo doma nebo někdo vám známý auto - bílého Range Evoque? Potřebuji ho na natáčení. Díky

  1. Show previous comments  1 more
  2. tenge

   tenge

   Kazma si hledá RAnge na natáčení...

  3. IzTaPa

   IzTaPa

   zitra kazma rozesila SMSky, ne? :)

  4. tenge

   tenge

   Tak už shání auto

 8. Podávám hlášení: - v KFC není dneska zas takový vedro, klima jede na plný pecky - furt používaj´ plastový brčka, dobytkové! (a americký kelímky)
 9. Nic, já jenom aby se vědělo co to mám za fotku v avataru profilu.
×
×
 • Create New...