Jump to content

M10

Member_50
 • Content Count

  777
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About M10

 • Rank
  Závislák
 • Birthday 10/10/1969

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Panerai

Recent Profile Visitors

2,309 profile views
 1. No, to je právě ono, co ti covid fanatici ale nechtějí slyšet a nutí tě k vakcinaci, jinak jsi nezodpovědný (a je to jedno, že je to třeba i doktor , viz diskuse výše). Problém s flaškou doktorovi to neřeší, doktor ví, že v očkovací látce jsou látky, které se dají detekovat při odběru krve, a když nemá koule, tak ti prostě to potvrzení nedá.... Takže jedině doktor před brzkým odchodem do důchodu.
 2. No tvl, teď jsem nedopatřením v TV viděl reklamu na HMko a v té se nějaká otylá černá bachyně plácá v plavkách ve vodě...no co to jako má být? Na tohle ten řetězec jako naláká pacošky, co si ty plavky koupí aby vypadaly jako velryby taky?
 3. Prosím vás, hlavně všichni noste roušky/respirátory! Jinak umřete/umřeme všichni!
 4. https://dfens-cz.com/udal-jsem-je-a-oni-mne-za-to-nemiluji/
 5. Omlouvám se, ale nedá mi to : a dodnes jsi se jako nevoněl, nebo jak tomu máme rozumět? Jinak stačí si prolistovat pár stránek v této sekci a určitě narazíš na spoustu tipů. Za mě : koukni na notino.cz, značka Lalique a parfémovanou toaletní vodu Encre noir. Do finančního limitu se vejdeš 3x, výdrž celý den, a o krásné vůni nemůže být sporu. A ženy jej ocení , toho se neboj, kolego
 6. Nerad koriguji, ale "Zdroje jsou", je výrok Špidlův... Paroubkovi se připisuje : "Kdo z vás to má?"
 7. Stará Rut se dře v kuchyni s nádobím po té, co vyprala, vyžehlila, vydrhla podlahy, uvařila atd. a Moše se válí u televize. Rut jen tak utrousí směrem ke kanapi "Moše, já už to nezvládám takhle celý dny dřít" a Moše odtuší "Na ja na, když v noci spíš, tak vono se ti to nahromadí"...
 8. Na tom není nic smutného, ba naopak, pokud lidé mají rozum a umí ho užívat, tak neumřou. Zajímavé je, že když náhubky venku nebyly povinné, nosil to kdekdo, protože nevěděl, že nemusí. Teď je to povinné a kdekdo to sabotuje... Někde se objevila informace, že snad manželce toho zastřeleného odmítli léčbu nějakým lékem (nebyl specifikován, asi něco jako ten invermektin) a ona na následkem toho podlehla a umřela. Ale je to neověřená informace.
 9. Opravdu kvůli roušce/respirátoru a svobodě shromažďování budeme tleskat zaklekávání ?
×
×
 • Create New...