Jump to content

carpaccio

Member_50
 • Posts

  1,293
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

16,408 profile views

carpaccio's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Oukej. To vypadá jako něco, co uteklo z přírodopisnýho muzea, ne z talíře... Každopádně teda přeju dobrou chuť. A ať s tou potvorou uhraješ alespoň remízu.
 2. Tak hodím do hry mečouna... Ale teda o jistotu se to ani neotírá.
 3. Já teď kupoval Lego v CZC jako dárek. Přijdu si to na prodejnu vyzvednout, frajer zmizí do skladu a asi 5 minut je nezvěstnej... Pak se vrátí s pobouchanou rozdělanou krabicí a se slovy "Já se omlouvám, kolegům se něco nezdálo, protože v krabici něco rachtalo, tak ji otevřeli... A tadyten pytlík byl roztrženej. Kolegové dílky přepočítali a nic nechybí, ale tenhle pytlík přesypali tady do tohohle ziplocku." Já myslel, že mě jebne. Samozřejmě, poslední kus a já ho potřeboval ten den předávat jako dárek. No zabít málo. A to pomíjím, že mi prodavač fakt nebyl s to vysvětlit, co je dle tý jeho nesmyslný lži divnýho na tom, že Lego rachtá...
 4. Dovolím si JR_2010 taky doporučit. Velkej sympaťák, precizní domluva, spolehlivé jednání. Děkuju za obchod a budu se kdykoliv těšit na viděnou.
 5. Musím pochválit, zcela příkladný obchod.
 6. Rychlý obchod, vše jak má být. Děkuju a Fermuella s klidným srdcem doporučuju ostatním.
 7. Nevím, jak to má PS3, ale nedivil bych se, kdyby podobně jako PS4... A to se s klasickými BT sluchátky párovat odmítá. Dokonce s BT sluchátky od Sony. Spáruje se jen se sluchátky určenými pro PS4. Sony je odjakživa mistrem proprietárních limitací.
 8. Já napíšu, až mi ji vrátí. Počítám, že stejně do tý doby nedohraju tu jedničku - jsem ve fázi akutní závislosti na Warzonu.
 9. Já ji mám, ale protože jsem ještě zdaleka nedohrál ani jedničku, rád ji půjčím. Zítra jde k jednomu kamarádovi, tak až ji dokopne, rád ji posunu k Tobě.
 10. Nojo, já už ho mám taky... Ale co je mi to platný, když jsem furt nedohrál jedničku, protože mám akutní závislost na CODku...?
 11. Milej brněnskej chasník, se kterým je radost posedět nad kafem. A pamatuj, že pozvánka na vínko v Praze platí, šéfe.
 12. Možná jsem jen nepečlivě četl, ale fakt jsem se snažil hledat... Proč mi svítí v profilu jakési "trestné body", konkrétně 2? Že by vzpomínka na Kamilovo kralování...?
 13. Mám velešikovnýho kamaráda, co si doma dělá podobný renovace... Když mi pošleš SZ s popisem, případně fotodokumentací, rád mu to předám - a uvidíme, jestli se na to bude cítit. Když jo, zprostředkuju kontakt. Je to šikula a zná svý možnosti. Určitě Ti to nepoškodí.
 14. Já bych se přidal. Mám tam nějaký starý nedokončený heisty, do kterejch mi vždycky spadly nějaký děti, co to buď posraly, nebo quitly v půlce mise...
×
×
 • Create New...