Jump to content

carpaccio

Member_50
 • Posts

  1,300
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

17,737 profile views

carpaccio's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Tak myslím, že je třeba poprudit všechny suchoprdy ještě o trošku víc. Pojďme se pohoršit společně a upozornit Tima Minchina, že si ta dvě slova vůbec nejsou podobná!
 2. Takhle to má být. Velkej sympaťák; velkej milovník hodinek; co se domluví, to platí. No co - prostě bych si s ním pořídil dvojdomek.
 3. Vaření není pečení, pane kolego. Tady se s miligramy nešermuje. Ale jsem rád, jestli šmakovalo.
 4. Doznávám. Znovuuvítání v HUMORu sloníkem mě nahlas rozesmálo.
 5. Velmi milá dáma s výborným (nejen hodinkovým) vkusem. Domluva v pořádku, příjemný pokec nad kávou jako bonus. Srdečně tuhle růži mezi naším maskulinním trním doporučuji.
 6. Prosba o rychlou radu: Potřeboval bych narychlo pro mámu koupit 16mm kožený pásek. Něco normálního, je to na hodinky za 15k CZK. Zadání: Václavák, Příkopy a pěší okolí. U Dušáka se mi nechce úplně dávat 5k za krokouše. :D Máte někdo tip, kde by se tu dalo koupit něco běžnýho? Předem díky za odpovědi.

  1. Show previous comments  1 more
  2. carpaccio

   carpaccio

   Ten mě napadl, no. Doufal jsem v něco ještě o chlup blíž, ale kdyžtak si holt zajdu do Palandy na něco k snědku a spojím příjemné s užitečným. :)

  3. Micey
  4. carpaccio

   carpaccio

   Micey, to zní jako super tip. Děkuju, zkusím. :)

 7. Úplně easy. Koupíš v Kantýně Karpíškův bůček z přeštíka, plátky maj' na gril ideální tloušťku. 24 hodin předem spácháš marinádu: Kapka oleje, trochu medu, trocha citronový šťávy, malilinko francouzský hořčice a malilinko kvalitní sójovky, sůl, pepř, sušenej česnek. Volizovat se budeš až za ušima. Garantováno.
 8. Přidávám se ke spokojeným obchodním partnerům a mistra Kulixe srdečně doporučuji všem. Rychlá a jasná domluva. Děkuji za obchod, pane.
 9. Oukej. To vypadá jako něco, co uteklo z přírodopisnýho muzea, ne z talíře... Každopádně teda přeju dobrou chuť. A ať s tou potvorou uhraješ alespoň remízu.
 10. Tak hodím do hry mečouna... Ale teda o jistotu se to ani neotírá.
 11. Já teď kupoval Lego v CZC jako dárek. Přijdu si to na prodejnu vyzvednout, frajer zmizí do skladu a asi 5 minut je nezvěstnej... Pak se vrátí s pobouchanou rozdělanou krabicí a se slovy "Já se omlouvám, kolegům se něco nezdálo, protože v krabici něco rachtalo, tak ji otevřeli... A tadyten pytlík byl roztrženej. Kolegové dílky přepočítali a nic nechybí, ale tenhle pytlík přesypali tady do tohohle ziplocku." Já myslel, že mě jebne. Samozřejmě, poslední kus a já ho potřeboval ten den předávat jako dárek. No zabít málo. A to pomíjím, že mi prodavač fakt nebyl s to vysvětlit, co je dle tý jeho nesmyslný lži divnýho na tom, že Lego rachtá...
 12. Dovolím si JR_2010 taky doporučit. Velkej sympaťák, precizní domluva, spolehlivé jednání. Děkuju za obchod a budu se kdykoliv těšit na viděnou.
 13. Musím pochválit, zcela příkladný obchod.
 14. Rychlý obchod, vše jak má být. Děkuju a Fermuella s klidným srdcem doporučuju ostatním.
 15. Nevím, jak to má PS3, ale nedivil bych se, kdyby podobně jako PS4... A to se s klasickými BT sluchátky párovat odmítá. Dokonce s BT sluchátky od Sony. Spáruje se jen se sluchátky určenými pro PS4. Sony je odjakživa mistrem proprietárních limitací.
×
×
 • Create New...