Jump to content

carpaccio

Member_50
 • Posts

  1,294
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

16,692 profile views

carpaccio's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Tak první a poslední sleva na 1.999,- Kč, pak zůstane doma.
 2. Přidávám se ke spokojeným obchodním partnerům a mistra Kulixe srdečně doporučuji všem. Rychlá a jasná domluva. Děkuji za obchod, pane.
 3. Zdravím vespolek. Dovoluji si zdejšímu hráčstvu nabídnout herní klávesnici Razer Huntsman Mini s optickými Red switchi. Klávesnice je jako nová, používal jsem ji asi 2 hodiny; pak jsem zjistil, že mi tenhle mini formát nevyhovuje a zakoupil jsem zase pokorně klasický rozměr. Je to ale nejen skvělá klávesnice, ale i strašná frajeřinka , takže si říkám, že zde jistě někomu dobře poslouží. Balení je komplet, doklad jsem někam zahrabal, takže záruku dávám osobní třeba tři měsíce. Kdo zná Razer, ten ví, že se jejich produkty opravdu nekazí. Cena 2.200,- Kč. Osobní předání v Praze má přednost, nenávidím poštu. Děkuji za pozornost, c.
 4. Oukej. To vypadá jako něco, co uteklo z přírodopisnýho muzea, ne z talíře... Každopádně teda přeju dobrou chuť. A ať s tou potvorou uhraješ alespoň remízu.
 5. Tak hodím do hry mečouna... Ale teda o jistotu se to ani neotírá.
 6. Já teď kupoval Lego v CZC jako dárek. Přijdu si to na prodejnu vyzvednout, frajer zmizí do skladu a asi 5 minut je nezvěstnej... Pak se vrátí s pobouchanou rozdělanou krabicí a se slovy "Já se omlouvám, kolegům se něco nezdálo, protože v krabici něco rachtalo, tak ji otevřeli... A tadyten pytlík byl roztrženej. Kolegové dílky přepočítali a nic nechybí, ale tenhle pytlík přesypali tady do tohohle ziplocku." Já myslel, že mě jebne. Samozřejmě, poslední kus a já ho potřeboval ten den předávat jako dárek. No zabít málo. A to pomíjím, že mi prodavač fakt nebyl s to vysvětlit, co je dle tý jeho nesmyslný lži divnýho na tom, že Lego rachtá...
 7. Dovolím si JR_2010 taky doporučit. Velkej sympaťák, precizní domluva, spolehlivé jednání. Děkuju za obchod a budu se kdykoliv těšit na viděnou.
 8. Musím pochválit, zcela příkladný obchod.
 9. Rychlý obchod, vše jak má být. Děkuju a Fermuella s klidným srdcem doporučuju ostatním.
 10. Nevím, jak to má PS3, ale nedivil bych se, kdyby podobně jako PS4... A to se s klasickými BT sluchátky párovat odmítá. Dokonce s BT sluchátky od Sony. Spáruje se jen se sluchátky určenými pro PS4. Sony je odjakživa mistrem proprietárních limitací.
 11. Já napíšu, až mi ji vrátí. Počítám, že stejně do tý doby nedohraju tu jedničku - jsem ve fázi akutní závislosti na Warzonu.
 12. Já ji mám, ale protože jsem ještě zdaleka nedohrál ani jedničku, rád ji půjčím. Zítra jde k jednomu kamarádovi, tak až ji dokopne, rád ji posunu k Tobě.
 13. Nojo, já už ho mám taky... Ale co je mi to platný, když jsem furt nedohrál jedničku, protože mám akutní závislost na CODku...?
×
×
 • Create New...