Jump to content

financ

Member_50
 • Content Count

  10,445
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About financ

 • Rank
  MegaXXLzávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  doma

Recent Profile Visitors

21,112 profile views
 1. Otevřít hodinky, protože to na fotkách vypadá líp, není zas tak velký problém. Ale třeba to není tvůj případ. Na moje hodinky dokonce kvůli focení nasadili řemen. Narazil jsem na PR článek na facebooku, jaký hodinky se u PH objevují v dílně a tam moje BigBlocky s nasazeným řemenem. Do servisu jsem je posílal bez tahu. Pak jsem hodinky uháněl několik měsíců a zastavily se ve stejný den, kdy došel balík. Už je o nějaký čas, myslím že jsem byl jeden z prvních s takovým zážitkem. S hodinářema jsem toho už zažil dost, ale tohle byla jednoznačně nejhorší zkušenost.
 2. my to máme doma na bavlnu, ale taky nic moc
 3. Máte někdo nějakou zkušenost s tímto výrobkem?
 4. Za tři kila nee, ale hodně mě dneska sere že jsem ji kdysi dávno prodal.
 5. Triumph Adventurer a Triumph Thunderbird Sport. Kochací jízdy okolo komína. Sport je v serii,bez štítku, Adventurer dostal flyscreen od Dart, vítr to zvedlo lehce nad helmu, ale na helmě to poznat není. V pohodě. Druhý škopek mám od Schubertu a pocitově to vyjde nastejno. Zas soused má zas v schubrtce bolehlav, ujede 20 minut a má obrovský tak na hlavu..... Chce to vyzkoušet Ja se v integrálce dusím, potřebuju výklopku. Než narvu tu svoji tykev dovnitř přes všechny molitany a výztuže, tak jsem zadýchaný a v integrálce to nedávám. Výklopka je pro mě komfortní, narazím, zavřu a jedu...
 6. Mám černou a v pohodě.
 7. Další princezna na cestě do novýho
 8. Bohužel prodáno, zájem o štěňata byl brutální. Jeden inzerát a za pár hodin byly všechny pryč a ještě jsme jim pánečky vybírali. A všechny jsou povedený
 9. Nene, všechny jsou zadaný, zarezervovaný. Postupně to odjíždí, do soboty pryč a zůstanou nám jen ty dvě naše. Ale kdybych mohl, tuhle si nechám :-)
 10. První štěně je pryč, ještě pět a vyspím se
 11. likvidátor se podívá na tipcars, škrtne 3 nejlevnější a 3 nejdražší auta danýho modelu a ze zbytku udělá průměr. A máš cenu obvyklou.
 12. bez havarijka bys dostal prd stanovení ceny obvyklé se dá rozporovat, pojišťovny rády na "první dobrou" dávaj míň, než by správně měly.
×
×
 • Create New...