Jump to content

tano

Member_50
 • Content Count

  12,292
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

6 Followers

About tano

 • Rank
  MegaXXLzávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Hodinky, které mám.

  Seiko Monster SKX781K
  Seiko PADI SRPA21K1
  Eterna Kontiki date
  Casio PRW 3000-2B
  Casio GW-B5600BC-1ER
  Mido Ocean Star Diver 600
  Citizen Promaster Radio
  Controlled CB5010-81L
  x-------------------------------------------x
  Kousky, které jsou už minulost.

  Steinhart Titanium 500
  Seiko Marine Master 300M SBDX017
  Seiko Sumo Modra SBDC033
  Damasko DA 38 - tah

Recent Profile Visitors

9,866 profile views
 1. To je mi jasný, tak se snažím vybírat ve všem. To by měl jinak TDI, Ray-Ban atd.
 2. Naprosto , dík. Já právě pár dní dozadu koukal na net a studoval materiály, což už dělám dlouho. Takže třeba, jednou také něco koupím.
 3. Pěkný nůž, všechny tech. ukazatele tak hovoří. Tak gratuluji, kde jsi ho bral a jak je na tom rychlost otevření?
 4. tano

  NIGHTSHOTS

  bandicoot: hezky svítí, v noci nezabloudíš.
 5. Tak Fabie jsme neměli, to fakt ne.
 6. Hezky jsi to napísal, souhlas. Raději bych si šel zaplavat . Také mám místa, kam od úmrtí blízkých osob, nejezdím. A díky
 7. Díky za info., ale já to mám rád jen v rámci pracovní doby, nechci za to platit. Naopak, musí zaplatit mně. Těch školení a kurzů, co se týče ježdění a dopravy, mám už takhle nad hlavu. Já jdu raději pěšky do přírody.
 8. Autodrom Sosnová. Byla možnost se v rámci zaměstnání podívat na výše uvedený autodrom. Toho jsem využil a podrobil jsem se náročnému celodennímu testu, který byl zaměřen na různorodé krizové situace, jež nás mohou potkat jako řidiče v dopravě. Byla to další zajímavá zkušenost, jsem rád, že jsem se zúčastnil. Zde jsou informace o areálu autodromu. Autorovi moc díky. https://www.autodrom.cz/areal-autodromu/ Areál Autodromu Areál je určený pro pořádání motoristických akcí. Využívají ho motorkáři, provozuje se zde rallycross, ralye, supermoto, liftink a závody motokár. Areál je využíván i amatéry a širokou veřejností pro pořádání různých akcí. Každoročně se zde pořádá Mistrovství republiky v rallyecrossu. Celý areál autodromu se dá rozdělit na 3 hlavní a samostatné okruhy a to asfaltový, šotolinový a offroadový okruh. Přičemž asfaltový a šotolinový na sebe ve dvou místech přímo navazují a je tak možné jezdit oba povrchy zároveň jako jeden okruh. Offroadový okruh disponuje mnoha náročnými překážkami stupňovanými dle obtížnosti zdolání, jeho využití není tedy určeno pouze pro testování “pravých” offroadových vozů, ale i pro třídu stále oblíbenějších vozů SUV. Nabízí možnost vyzkoušení křížení náprav, bočního náklonu, offroad schody, brodění, stoupání/klesání 30-50° a to na zpevněném i nezpevněném povrchu.
×
×
 • Create New...