Jump to content

Kluk jako buk

Member_50
 • Posts

  1,557
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Oahu
 • Fanoušek značky
  Ferrari

Recent Profile Visitors

5,447 profile views

Kluk jako buk's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Z eobuvi beru docela často a nikdy nebyl problém. Na Modivo jsem i vracel zboží a peníze přišly hned. Asi skvrny na Slunci...
 2. Jo, díky. Tu samou DeLonghi mi doporučili i jinde, tak je asi rozhodnuto.
 3. Děkuju, to vypadá dobře. Nicméně v recenzích na Alze se zmiňuje, že umí jen dva objemy vody (0,5 a 1,5 dcl), je to pravda? Na tom Krupsu mě právě baví, že umí stupňovat množství vody po 10 ml. Což sice úplně nepotřebuju, ale větší možnost volby by se mi líbila. A ještě jedna věc, ten vodní filtr k tomu je nutnost? Tady ve vlákně jsem se dočetl, že je dobré do kávovaru dávat vodu z reverzní osmózy, což mě doteď nikdy nenapadlo. Stroj na reverzní osmózu mám v práci, takže to by nebyl žádný problém. Odpadla by tím nutnost toho filtru?
 4. Zdravím, doufám, že tím tady někoho nepobouřím, ale měl bych dotaz. Chtěl bych rodičům pořídit kávovar na zrnkovou kávu. Musí být co nejjednodušší, nejblbuvzdornější a dlouho vydržet. Máte někdo tip na značku nebo konkrétní model? Máme v práci několik let nějaký Krups a zatím funguje, jinak se ale v tomhle absolutně neorientuju. Po stroji se bude chtít z 99 % obyčejná černá káva, maximálně nějaké to espresso, žádné latéčka apod. — čili zbytečná funkce. Výhodou by byla příprava dvou hrnků najednou. Cena ideálně do 8 tisíc. Anebo v těchto relacích nemá vůbec smysl moc přemýšlet a mám sáhnout po prvním kávovaru, který se mi líbí? Děkuju za každou reakci.
 5. Díky, ony jsou docela fotogenické a rozhodně stojí za to. Úplně mě přešla chuť na IWC. Abych jen neplácal, dneska pouťovky:
 6. Já bych zase vzal Pure Havane. L'Homme Intense mám taky. Moc fajn. Mám teď v košíku 1 Million Lucky. Uvidíme. Jinak jeden nejmenovaný eshop momentálně jede zajímavé Black Friday slevy. Pokud má někdo rád Spicebomb Extreme, tak doporučuju po něm skočit, protože asi končí taky.
 7. Tyhle chrona mě taky v inzerci pěkně dráždili/dráždí. Máš to pěkný. Jinak omluva, že někdy zapomínám reagovat, ale bohužel to pořád vypadá, že u mě ještě chvíli zůstanou. @JoyStick Nádhera.
 8. Co Wardy poptat v inzerci? Podle mě se pod dvacet za pěkný kus musíš dostat. Já bych třeba retail za tu Certinu taky úplně dát nechtěl.
×
×
 • Create New...