Jump to content

dknespl

Member_50
 • Posts

  1,837
 • Joined

 • Last visited

About dknespl

 • Birthday 09/07/1965

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0
 • Yahoo
  dknespl

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha-východ
 • Fanoušek značky
  Hodinařina, midengine kabriolety, fotografie

Recent Profile Visitors

15,380 profile views

dknespl's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Hledám brigádu pro dceru na červenec, 17 let, 8-leté gymnázium, angličtina B2, němčina B2, administrativa, obchod, služby, gastro, cest. ruch, děti

  1. Show previous comments  4 more
  2. M.K.

   M.K.

   ... a já jdu do trojky zadax :-)

  3. vojta1

   vojta1

   Jj kluci, kdybyste viděli tu kamarádku.. Jsem říkal hned, že jí to nabídnu taky :) a myslel smrtelně vážně, nevím proč se smála....

  4. 01axel01

   01axel01

   možná pravě proto dknespl nepříkládal foto :D

 2. Novinka z roku 1683 :-). Campaniho papežské noční hodiny. V kapesních hodinkách provedeno opakovaně v 19. století (Vacheron Constantin), v moderní době a v náramkových prvně Audemars Piquet 1991, později Uhrwerk, Arnold a syn a asi další. Ale jeden novej fór tam přeci jen je. Ta "podsvícená" hodina (která odkazuje i k původním nočním hodinám). Zatímco u jiných výrobců se číslička otáčejí vždy po 90 stupních, tak zde se jsou hodiny posunuty při výběhu o 135 a při náběhu o 45 stupňů, tj až když je ta hodina aktivmí, přejde na bílé pozadí, tj. se "rozsvítí". To je fakt dobrej nápad. Navíc tedy jde ta vandrující hodina proti směru hodinových ruček, což nevím zda je úplně šťastné.
 3. To jo, na tom nic není, ostatně první plast na světě byl právě z mléka, resp. tvarohu, tj. z kaseinu. Ve Švýcarsku se z mléka speciální plasty a barvy normálně vyrábí.
 4. Na to video to mohla být animace, a aukce byla sice ohlášena, ale Meylan to mohl mít od začátku vymyšlené, že to s humbukem stáhne :-)
 5. Proč si myslíte (ti kdo si to myslíte), že ty hodinky byly fyzicky vyrobený?
 6. Jak někdo psal v diskusi na hodinkee, výborný by bylo, kdyby podle toho číňani udělali repliku :-) Do toho bych šel.
 7. Tak už to stáhli. Hodinky na aukci nebudou. Otázka tedy je jestli to není fór na druhou - totiž, že neexistovaly ani hodinky (byl to jenom render), a že možná neexistuje ani hrozba žalobou :-)
 8. Máte už někdo nový Mac Book Pro? Jak vám vyhovuje ta nizounká klávesnice? Zkoušel jsem v krámě, a dost mi to vyděsilo.
 9. V pondělí 4.6. zavřeno, úterý, středa svátek.
 10. Nevím proč, ale připomíná mi to krabičku od Rothmansek.
 11. Nevíte někdo jak přesně funguje posílání a příjem SMS mezi "Zprávami" na macu a iphonem. Proč se ptám - dnes jsem si zapomněl doma telefon a s údivem jsem zjistil, že mi do maca (a z něj) chodí SMS (myslím skutečné SMS ne imessage), přesto, že jsem za x firewally a doma i v práci na dhcp.
 12. Jen bych upřesnil že nezaniklo tak docela, ale přestěhovalo se. Ne tedy do Humpolce, ale do Děčína. http://www.muzeumhodin.info/decin_prohlidky.htm
×
×
 • Create New...