Jump to content

vE13Lius

Member_50
 • Posts

  674
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About vE13Lius

 • Birthday 06/13/1922

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

10,075 profile views

vE13Lius's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Vynikající "týpek". Vláďa ode mě kupoval a byl to jeden z těch obchodů, který bavěj a který člověk dělá rád. A který dělaj tohle fórum týmhle forem. Všechno na 1*, ještě jednou moc díky.
 2. Myslel jsem na druhým obrázku, z recenze na hodinky-365. Tady jsem pro zajímavost našel fotky rozdílů, které popisuju v prvním příspěvku. Moje jsou Fenix 6 Saphire Black DLC.
 3. Podle obrázků bych i řekl, že ty vlevo mají black PVD a ty v pravo grey PVD (jestli to není jenom světlem teda, nevím jestli se to skuteně napříč modely 7 řady také takto liší) a přesně u téhle kombinace se na 6 vyskytoval rozdíl. Protože já mám 6 se safírem, black PVD a tam je displej "čitelný".
 4. Jestli je to na úkor čitelnosti tak bych ho taky klidně oželel. Je teda otázka, jeslti je to dotykovým displejem, tj. výrobní technologií nebo tam stále nějakou roli hraje konkrétní dodavatel. Dej pak vědět jak jsou na tom ostatní kusy.
 5. Já jsem kdysi koupil ženě 6s, sám mám 6 a byl jsem rozčarován úplně stejně. Displej na mých 6 čistý, přehledný, barvy jakoby hluboké, bez odlesků, na 6s byly vyblité, celé se to lesklo, zkrátka mnohem hůže čitelné, stejně jako máš ty na 7 (čímž si mi mimochodem vyřešil starost se 7, jestli je to takto u všech modelů řady). Pídil jsem se čím to je a našel jsem, že jim dodává displeje vícero výrobců a každý displej je pak jiný. Na prodejně mi nebyli schopni odpovědět, která řada má jaký displej, věděli že jsou u různých modelů řady Fenix jiné, jinak čitelné, ale neměli k tomu klíč. Tzn. že pravděpodobně může mít stejná řada na různých modelech jiné displeje, jeslti i v jiných výrobních dávkách to nevím. Každopádně by tedy stálo za to zajet na krám a podívat se na různé modely dané řady, ev. objednat víc kusů a porovnat.
 6. Up a sleva na 1200,-, výměna možná za Hirsch Performance 22mm nebo jiný kaučukový řemen dané šíře.
 7. Ahoj kolegové, ke Garminům jsem kdysi dostal tenhle řemen ale na hodinkách jsem ho měl všeho všudy tři dny. Koupil jsem následně spoustu řemenů kaučukovejch a nakonec ještě tah takže nosím to. Stav zánovní, místy jsou vidět takové jakoby nylonové otřepky, ale to je předpokládám materiálem a pravděpodobně už tak přišel. Kovové části bez jediné vady. Celkově je to vizuálně krásný řemen, ale nějak jsme si bohužel nesedli pocitově. Našel jsem, že se prodává kolem 2 500Kč - byť jsem nikde u nás u nenašel tuto konkrétní barevnou variantu, jenom černý nebo červený - viz třeba zde. Zároveň si nejsem jistý, jestli se kdy prodávala, kupoval jsem hodinky v jakési limitované edici. Jedná se tedy o černou variantu s tmavě fialovým žíháním, video zde. Cenu si představuji 1400Kč včetně pošty nebo zásilkovny. Díky za prostor.
 8. MeisterSinger Salthora Meta X + HIRSCH Tiger.
 9. Přes den jsem se domluvili, odpoledne bylo odesláno?!?! Skvělej, ukázkovej obchod. Zboží dle popisu, příjemná komunikace, mockrát díky a těším se na další shledání.
 10. Tak dlouho jsem vybíral ideální chrona, až jsem pořídil jednoručky.
 11. Koupím Hirsch Performance 20mm, předem díky za nabídky. Lukas
 12. Po dlouhý době jsem je vzal vyvenčit, jsou to krásný hodinky.
 13. Ty jsou parádní, gratulace!! Za mě nejhezčí barevná kombinace z Lunascope řady.
×
×
 • Create New...