Jump to content

vE13Lius

Member_50
 • Content Count

  641
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About vE13Lius

 • Rank
  👻
 • Birthday 06/13/1922

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

8,624 profile views
 1. Není tu prosím někde vlákno s nejčastějšími modely mechanických strojků? Ideálně napříč celým finančním spektrem a všemi výrobci. Rád bych získal základní přehled. Takhle mám načteno o ETA 2824-2, jeho modifikacích a o pár dalších typech strojků, na které jsem narazil, ale nikde jsem nenašel nic uceleného. Ev. kdybyste věděli o něčem externím, budu rád. Předem díky.

  1. vanderB.

   vanderB.

   Ucelené nevím. Co toto? https://www.watchgecko.com/the-most-popular-watch-movements/

  2. Harwey
 2. Po dlouhý době časoprostor na odpolední knihu. A je to super.
 3. Díky za zajímavý srovnání. Před pár dny se ke mě výměnou dostala šedá varianta a zatím dělaj velkou radost. Z prodejní sekce bych je taky býval nepořídil, ale teď už budu vědět, že to RADO dělá dobře. S přesností jsem na tom zatím hůř - cca 5s den plus, ale to si ještě třeba sedne - jsou pár dnů staré.
 4. Ahoj vespolek, než začnu ladit se zdejšíma kůžemistrama, nemáte někdo navíc kožený řemen ve 21mm? Ev. nato, tah nebo mesh? Pořídil jsem hodinky a nemám pro ně nic na přezutí. Prosím pouze super stav, barevné kombinaci se meze nekladou, pouze nato případně v šedé nebo černé (nebo kombinace). Předem díky za nabídky. Lukáš
 5. Levá ruka RADO Captain Cook 42mm, pravá Garmin Fenix 6 Pro.
 6. To už dorazily? Vypadaj super!! Poustni pak nějaký noční foto.
 7. Úplně jsem na to zapoměl. Popojedem - první, tj. zánovní zlatohněný Paul - nově bez stěžejek (hodí se mi jinde), se sponou za 1000Kč. Druhý 300Kč.
 8. Záleží, jestli chce víc chytrý nebo hloupý. Tohle jsou zajímavé hybridní modely - https://www.garmin.cz/rada-vivomove/O3T, jen si nejsem jist, jestli něco mají v čistě bílé. Vše ostatní splňují. Stopky si může nastavit třeba na delší stisk tlačítka nebo kombinaci. Mám od Garminu Fenix 6 a jsou to skvělý hodinky.
 9. vE13Lius

  NIGHTSHOTS

  Už dlouho jsem neměl na hodinkách lumi... A je to prima.
 10. Dlouho jsem sháněl nějaké barevné nato - až jsem narazil na Jirku, který dokázal vykouzlit tuhle parádu s kůží. Díky!
 11. Včera nabyté Rado Captain Cook 42mm. Veliká radost.
 12. Mám takovou nějakou radost, že se k tobě, alespoň na chvíli, zase vrátili. Vypadaj super, vyjímečný hodinky.
 13. Byť čekám na nové řemeny, HOP dám. Nikdo nechce vyzkoušet čitelné jednoručky s jumping hour vychytávkou? V rámci každé hodiny se hodina za zvuku stylového cvaktuní bleskurychle překlopí. Skvělý stav, rozumná vodotěsnost, rozumná velikost, na jednoručky top přehlednost... Zkrátka samá pozitiva.
×
×
 • Create New...