Jump to content

vE13Lius

Member_50
 • Posts

  663
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About vE13Lius

 • Birthday 06/13/1922

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

9,802 profile views

vE13Lius's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Tak dlouho jsem vybíral ideální chrona, až jsem pořídil jednoručky.
 2. Koupím Hirsch Performance 20mm, předem díky za nabídky. Lukas
 3. Po dlouhý době jsem je vzal vyvenčit, jsou to krásný hodinky.
 4. Ty jsou parádní, gratulace!! Za mě nejhezčí barevná kombinace z Lunascope řady.
 5. Zkusím ještě UP, hodinky se nabíjí, seřizují a čekají na nového majitele. Dle mého názoru super cená zůstává. Mám objednáno takže už jenom prodej.
 6. Zdravím kolegové, žena chodívala na H.E.A.T a vzhledem k tomu, že jsme se přestěhovali, rádi bychom pořídili tento pás domů. Je to taková poměrně specifická věc, ale už jsem tady sehnal ledacost. Standardně už se neprodává, jenom do fitek. Nemáte tedy doma někdo nevyužitý, ev. nevíte o nějaké fitku, které by prodávalo? Předem mockrát díky a přeju ať se daří. Lukáš
 7. Prodej stále aktuální za 11 000,-. Výměna taktéž, nabízejte cokoliv - Géčka, Trasery, tooly, cokoliv v podstatě, rád zvážím / vyzkouším ledasco.
 8. Tak dejme ještě up - sleva na rovných 11 000,- korun českých. Potom zkusím hodit i jinam. Zároveň jsem otevřený výměnám všeho druhu. Kdybysme se neviděli, krásný svátky všem.
 9. Stále aktuální, stále je ku škodě nenosím. Sleva na 11 500,- včetně pošty / zásilkovny / kafete. Ještě předpokládám stihnout dojít do vánoc.
 10. Zdravím vespolek, než začnu řešit eshopy zkusím tady, nechcete někdo poslat do světa herní konzoli Nintendo Switch? Rád bych standardní verzi nebo oled, tzn. ne lite. Předem mockrát díky za nabídky a prostor k poptávce. Lukáš
 11. Ahoj přátelé, i když něco probíhá, zkusím UP. Mikulášská sleva na 11 990,- včetně poštovného za ultranabušený Casia. Výměna pořád možná, ideálně za něco s "funkcí navíc", třeba G-Shocky, něco s chronografem, tritiem, apod. Doplatek možný jak nahoru (do cca 10k), tak dolů. Díky a ať se daří.
 12. Pořád aktuální, tož nikdo nechce vyzkoušet takovýhle hi-tech hodinky za pár šupů? V reálu jsou super, kdybych je unosil, tak nepouštím. Sleva na 12 500 Kč, výměna pořád možná. Mějte pěknou středu.
 13. Stále akutální, cena 13 000 Kč. K výměně se nebojte nabídnout cokoliv, i bez chrona. Maximálně se nedohodneme. Díky.
 14. Tak upec. Stále aktuální. Nabušené Oceanusy, hlavní kokurent Seiko Atronů od Casia stále čekají na nového majitele. Cenu upravuji na 13 333,-. Tohle číslo mám rád, takže jsem si ho nemohl odpustit, ale domluvíme se případně i na 13 000,- :). Díky, ať se daří.
 15. Díky Ti za vstup. To je v pohodě, pak tedy sháním Charge TTi.
×
×
 • Create New...