Jump to content

14titi

Member_50
 • Posts

  462
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by 14titi

 1. Souhlasím, také zpětně přemítám jestli rozjetý Pereira nebyl po tom zranění moc. Zaskočilo mě jak Jirku ničil těma low kickama. Předpokládal jsem, že se Jirka lépe připraví vzhledem k tomu, že tohle Pereira dělá každému.
 2. Škoda, mohl ho aapoň nechat dosednou do mountu a počka na první ránu nebo něco. Na druhou stranu zdraví je přednější. Klobouček před Pereirou...má fakt ránu
 3. Musel by sis sehnat kámoše, co ti poskytne údaje na sledování přes stránky o2 třeba.
 4. Zase trochu oživíme téma, když nás čeká souboj roku (minimálně pro české fans). Nesledoval jsem Jirku teď nijak pečlivě, ale za mě je tedy celkem velký favorit. Samozřejmě za předpokladu že bude dobře připraven. Jirka má tvrdší bradu i údery. Pereira je kickboxer a postojář, takže Jirka bude mít výhodu případně i na zemi. Ze zvědavosti jsem si pustil dva souboje Pereiry s Adesanyou a moc mě nepřesvědčil. Adesanya ho jednou vypnul ranou na ucho a podruhé měl Pereira kliku, protože mu zazvonil gong v pravou chvíli. Jak to vidíte vy?
 5. Slavkovský les. Nebylo to na kosu a kvůli včerejším bouřkám jsem musel půlku podubáků nechávat v mechu, ale už jsem měl ten správný pocit houbaře/hledače.
 6. Mě zase vyvstala vzpomínka na Bandona Larouxe... https://youtu.be/_fMBUCspy4U
 7. Provedli jsme spolu jeden nehodinkový obchod. Nemám co vytknout. Komunikace rychlá a zboží odpovídalo popisu.
 8. Prokristovy voči, příště hodím jen obrázky. To je studu až do holý prdele...
 9. Včera jsem si poprvé pěkně zabobroval se svou novou akvizicí a tj. tankem od "Wajgyho". Musím říct, že se s ním dělá pěkně. Je to kus železa a s trochou pýle pych s ním položil snad i sekvoj :-). Buřta jsem pokrájel jakbysmet.
 10. Přitom se Zdenda tak snaží...:-)
 11. Záleží komu to pošleš, ale trochu se stydím, že jsem ho pochopil tak rychle...
 12. Prosímtě já byl taky donátor. Přišla Ti kniha někdy fyzicky? Já po nějaký době našel jen odkaz na elektronickou verzi, kde byla asi celá kniha, ale to mě nebavilo.
 13. Podle mě ti to "páří" dobře. Množství vody odpovídá sražené páře a u mě to bývá kolikrát horší, ale pěnu našlehám vždy i z polotučného. Píšeš, že Ti kávovar přišel včera. Jestli nemáš se šleháním žádné zkušenosti, mrkni na youtube. Chce to prostě cvik a každý si tím prošel. Pokud nemáš velký odbyt našlehaného mléka, dá se na trénink použít mýdlová voda.
 14. Dostanu se i na přehled kroků (časová osa a tak). Včera jsem propojil hodinky s computerem a spustil rozsáhlou aktualizaci map. Od té doby se mi v appce connect nahrály zpětně ty aktivity, co jsem předtím neviděl. Dnes budu pouštět opět aktivitu, tak uvidím jestli se to srovnalo. Pak zkusím reinstal appky v mobilu kdyžtak.
 15. Ahoj, nemáte po poslední aktualizaci problémy se synchronizací do appky garmin connect? Přestaly se mi zobrazovat aktivity, přitom v hodinkách je mám. Ostatní metriky jako např. kroky se mi zobrazují. Mám fenixy 6 a android.
 16. Nikde nevidím zmínku o Docentovi. Za mě slušná krimisérie. Bylo to možná delší, než bylo třeba, ale slušných 75% bych dal. Ramba dobře, Vetchý klasika a Trojanovi role taky sedla...
 17. Nehledě na to, jestli bys měl větší radost, kdyby si věděl, že dostal 8 let a každej den ve věznici stojí daňové poplatníky x peněz...Mě by se osobně líbilo, kdyby si trestanec musel odpracovat způsobenou škodu (peníze by šly poškozeným) a teprve poté by mohl být propuštěn. Otázka je jak v demokratickém zřízení někoho donutit pracovat...
 18. Zřejmě v souvislosti se sestřelením "meteorologického" balonu...
 19. Tak jedeme...jsem zvědavej při jakém procentu sečtených hlasů dožene Pavel makaka. Tipnu si kolem 60%. Ale samozřejmě není důležité kdy ho dožene, ale aby ho dohnal
×
×
 • Create New...