Jump to content

14titi

Member_50
 • Posts

  439
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by 14titi

 1. Tak jedeme...jsem zvědavej při jakém procentu sečtených hlasů dožene Pavel makaka. Tipnu si kolem 60%. Ale samozřejmě není důležité kdy ho dožene, ale aby ho dohnal
 2. Ahoj, prodám krásnou kudlu, která už půl roku leží v šuplíku. Nůž si občas řízl do svačiny, krabice a jednou jsem s ním ostrouhal prut na buřty. Víceméně jsem ho spíš nosil v kapse. Na můj vkus se jedná o větší kudlu, která padne i do větší ruky. Nůž jsem nikdy nebrousil. Co týká stavu tak titanové střenky nesou drobné známky používání, ale není to nic hrozného. Čepel je také vpořádku, akorát jsem objevil při focení dvě drobné vady na kráse. Tmavá tečka velikosti tak 2mm u ostří a druhá "rezavá" tečka (zřejmě nějaká forma "lišky" u této oceli). Obě jsou na fotkách vidět. Nůž jsem jen otřel vlhkým hadrem a nafotil. V současné době jsem tento nůž nenašel nikde k prodeji. Jedná se o model, který se poměrně rychle vyprodal a k dispozici jsou v současné době jen verze s tanto čepelí. Cena 4000,-kč za nůž v originálním koženém/koženkovém pouzdře. Pošta v ceně, případně osobně v ČB a okolí. Na závěr pár informací od prodejce. Fotografie jsou moje až na poslední ilustrační, na které je porovnání s modelem s tanto čepelí. Overall Length:8.25" Blade Length:3.625" Blade Thickness:0.16" Blade Material:CPM S35VN Blade Style:Clip Point Blade Grind:Hollow Finish:Stonewash Edge Type:Plain Handle Length:4.625" Handle Thickness:0.52" Handle Material:Titanium Color:Gray Weight:5.59 oz. Pocket Clip:Tip-Up Knife Type:Manual Opener:Flipper Lock Type:Frame Lock Brand:Kizer Model:Uprising Model Number:Ki4491A1 Designer:Kim Ning Country of Origin:China Best Use:Everyday Carry
 3. PP mluvil už předtím a dokonce i něco řekl...
 4. Jsem spokojenej. Tohle nedopadne špatně. Voliči Nerudové musí přijít na druhé kolo. Teď může Danuše odehrát svojí zásadní roli a vyjádřit plnou podporu generálovi.
 5. Podle mě to má Prchal spočítaný...nicméně mi to spíš přijde jako potrava pro jeho skupinu voličů a nemá moc šancí přetáhnout tím voliče z jiného klubu.
 6. No a tohle je mi zrovna úplně jedno...Věřím, že čím více problémů bude uvnitř russka, tím méně iniciativy budou věnovat Ukrajině.
 7. Právě jsem také dokoukal na západní frontě klid a teda super. Audiovizuál špica, věrnost dle předlohy (co si pamatuji) také fajn. Není to nic pro slabší povahy, ale to válka také není...
 8. No...že bych byl po tom rozhovoru klidnější, to se říct nedá. Já furt nemůžu uvěřit tomu, že skřeti mají jaderný arsenal na takové úrovni, když vidíme jak dopadají v konvenčním střetu. Bříza to přisuzoval na vrub i etnickému složení. Dobře, ale já si neumím představit, že ta korupce, velitelská neschopnost na všech úrovních, zkostnatělost a koneckonců i technologická nedostatečnost se nepromítá do jaderných sil. Druhá věc je, že přání je trochu otcem myšlenky no...
 9. My byli také P3, ale v 1.NP a to byl asi kámen úrazu. Přízemí se vyprázdnilo první a pak jsme se hnuli až my. Navíc i mě se stalo, že mi nešla otevřít závora (platil jsem přes appku). Takže jsem týpkovi ukázal mail a ten mi otevřel. Jestli se to stalo dalším x lidem, není se co divit, že jsem stál hodinu na místě. Nicméně už jsem zde byl jednou a to odsejpalo daleko lépe.
 10. Vstupenky se daly sehnat celkem v pohodě. My je koupili dokonce pro 5 sedaček vedle sebe. Celej ten zápas skončil v 10 minutě, kdy Bayern ještě ani nezabral. Stačily dva individuální průniky a hotovo. Pak už to byl trénink. Bratwurst dobrej, ale fronty z parkoviště a na dálnici docela šílený. Poučení pro příště, zaparkovat daleko dřív, než hodinu a půl před zápasem.
 11. Občanská válka zatím není ani v dohlednu. Zatím se jedná o poklidné demonstrace bez represí. Uvidíme co se bude dít až přijdou lidem nové smlouvy na energie, párkrát podraží základní suroviny a teplárny budou vytápět na 18°C. Současná vláda by měla podle mě daleko více času věnovat vysvětlováním svých kroků, aby držela stranou od nepokojů většinu přemýšlející společnosti a budeme v klidu. Sorta protestujících je podle mě přibližně stejná jako za covidu...
 12. Ano, přesně tu druhou variantu jsem udělal jako prozatimní řešení. Každopádně pokud na to nepřijdu, budu dobře fungovat i bez toho
 13. Ahoj, neřešil někdo podobný problém jako já? Vytvořil jsem si aktivitu a pojmenoval jí fotbal. Vybral základní metriky, které jsem požadoval včetně GPS a fungoval s tím. Nicméně tato aktivita se nepočítá jako "běh" přestože se jedná o běh a já bych rád, aby to hodinky respektive aplikace zařadila do škatulky "běhů". Jde mi o to, že když není aktivita vedená jako běh, nezapočítávají se mi různé "rekordy", milníky a zároveň se aktivita nepodílí na výpočtu VO2 max. Aktuálně mám fenixy 6, ale stejné to bylo i s pětkami.
 14. Mohu vřele doporučit k obchodování. Platba proběhla rychle a komunikace byla vpořádku.
 15. Škoda no...zrovna dneska byli španěláci k poražení. Dostat od nich gól hlavou, to je taky umění...
 16. Přidávám se s kladným hodnocením. Komunikace i platba proběhla bleskurychle.
 17. Hlavně nechápu ten brekot. Dělá jak kdyby ta jejich penalta byla nějak jistá. Osobně jsem z opakovačky neviděl, že by ho zasáhl do obličeje a ta vejška byla řekněme hraniční. Na druhý straně taky soft penalta. Za mě dvě penalty, které neměly být, ale aspoň po jedné na každé straně.
 18. Chlapi nemáte někdo tip na těstoviny s panenkou? Mám menší panenku, chuť na těstoviny, ale kromě špenátové a sýrové omáčky, mě nic nenapadá.
 19. Mě osobně zajímá, kde se bere ta "sebevědomost" ohledně ruského jaderného arsenalu. Samozřejmě vím o tom, že společně s USA prováděli (provádějí) nejvíce zkoušek jaderných zbraní. Když ale vidím realitu války na Ukrajině, kde rusáci působí jako cokoliv, jen né profesionálně vedená, bojeschopná armáda, říkám si, že jaderné zbraně také obsluhují lidé. Nejsem vojenský expert, ale nemyslím si, že obsluha a údržba interkontinentálních balistických střel bude jednodušší, než zajistit, aby vojáci neměli tři dny co žrát.
 20. No...wdt ti rozbije hrudky a budeš mít lepší podmínky na dobré upěchování. Nicméně velikost namletých zrn tím nezměníš a to je ten největší avizovaný přínos dražších mlýnků.
 21. Ten je tak černej, že by mohl z fleku s Borhyovou uvádět zprávy...
×
×
 • Create New...