Jump to content

Markynin

Member_50
 • Content Count

  781
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Markynin

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

4,400 profile views
 1. Nabídněte někdo nějaké mikrobrandy masivních potapek, Benarus atd. Jen velmi dobrý stav. Dekuji
 2. Takhle to u mě vypadá, pokud ne pod strom, tak na ten prostor té hlíny. 2m x 1m. Dá se to zvětšit na 2,5m ale musel bych se zbavit jednoho rybíze. Pak tam udělat dřevník. Když dám hranoly 6cm, myslíte že na vodorovný hranol 2,5m budou stačit dvě nohy? Nebo dát ještě jednu doprostřed. Stříška budou dřeva a na ní nějakou asfaltovou krytinu.
 3. Tak jsme byli v Praze a nejvíce nám vyhovují tyto, máte s nimi někdo zkušenost? Jotul f162 https://www.centrumvytapeni.cz/jotul-f-163-cb-bp-cerny-lak-litinova-kamna/
 4. A musí to dřevo být jen přikryté nahoře, aby proudil vzduch, nebo ho můžu přikrát kolem dokola, jsou na to takové plachty, že to přikryješ z boku i ze shora, je to taková kapsa.
 5. Třešeň je dobrá, ale že by se neměla prořezávat, to jsem neslyšel. Já jí prořezávám, protože roste rychle a do výšky, kam ani nedosáhnu. Tak to vypadá, že to umístím do přístavku, snad dřevo vyschne po 2-3 letech.
 6. Jedině to hodit do přístavku ke kočce, to by taky šlo, ale prý je to lepší mít venku. V přístavku se zase v zimě topí malým topením. Tak buď dovnitž nebo pod strom.
 7. Plánuji si udělat takový přístřešek kolem kmenu stromu, pod který pak budu dávat dřevo. Nejsem truhlář, ale rád bych se raději poradil, jak to udělat kolem toho stromu aby to bylo stabilní. Udělal jsem takový nákres, jak by to mohlo vypadat. Myslel jsem, že jako nohy použuji poplatované sloupky k plotu a střechu ze dřeva. Ale sloupky bych zabetonoval. Jak to ale udělat u kmenu? Nějakou objímku? Kmen se bude asi rozpínat, strom je stará třešeň nebo taky nohy? Napadá někoho nějaký jiný nápad. Pokud to někdo dělal, bych bych vděčný za každou radu. Děkuji
 8. Chodí vám někomu forum přes Tapatalk? Mě to vždycky padne.
 9. Ahoj, jak Ti mohu napsat hodnocení? dík, Ondra

 10. Omlouvám se, ten jsem už nenašel. Asi někam odešel a už se nevrátil.
×
×
 • Create New...