Jump to content

Markynin

Member_50
 • Posts

  853
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

4,915 profile views

Markynin's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Je Vas tady dost z Moravy. Nevíte o někom kdo tohle má za rozumné peníze? Mám mandlovici z Hustopeče ale na internetu jsou přejeté ceny, nevíte o někom kdo by se podělil.
 2. Manželka objednala, vyzkoušela párkrát a pak zjistila že má na vůni alergii. Cena 1000 Kč + zásilkovna https://www.fragonito.cz/erbario-toscano-damska-parfemovana-voda-edp-dary-toskanska--100ml/
 3. Náhodou by nebyli nějaké 44/47mm Parnis / Corgeut nebo jim podobné v dobrém stavu?
 4. Tak to je opravdu pro technika, sušička je 8 let stará, nevím mkolik by stálo vyčištění ale jestli není lepší koupit novou sušičku.
 5. Potřeboval bych poradit od někoho od fochu než se do toho pustím sám. Potřeboval bych vymontovat a vyčistit mřížku pro proudění vzduchu u sušičky Electrolux EDH 3386GDW. Běžně se dá vyluxovat, jenže to nejde, zkouším kartáčkem čistit ale nejlepší by bylo to vymontovat a propláchnout. Nemáte s tím někdo zkušenost? Moc šroubků nikde nevidím a nerad bych to rozebral a pak něco poničil. Díky za každou radu.
 6. Nabídněte nějaké větší hodinky, ideálně 45 mm a více. Casio mám, takže nějaké potápky, oblekovky. Mám jen jedny chytré a Casio G-Shock Mudmaster GG-B100, něco potřeuji a nevím co. Co třeba Prometheus Piranha černé (prodal jsem všechny co jsem měl a teď se mi stýská). Chci v bezva stavu, žádné šrámy atd. Zkuste něco..
 7. Já jsem oslovil Gazelu, Inogy, MND a ČEZ mi má volat dnes. Nejlépe vychází Gazela ale ceny jsou jen do konce roku. Takže to rozhodne ČEZ dnes buď on nebo Inogy, tam mají také nějakou fixaci. Uvidí se. Upřednostňuji fixaci a větší společnost.
 8. Já zkusil poptat gazelaenergy.cz a ČEZ.
 9. Tohle mi sdělili jako důvod odstoupení obchodníci na 3E My máme právo měnit všeobecné obchodní podmínky na základě obchodního zákona a vzhledem k tomu, že jsme všechny právní podmínky k té změně dodrželi a poslali jsme Vám všechny informace písemně 30 dnů před tou změnou, tak nejsme povinni tu Vaší aktuální smlouvu dodržet a Vám vzniká možnost od smlouvy odstoupit bez jakýchkoliv sankcí. Ale vše mi přišlo elektronicky zatím nikoli písemně.
×
×
 • Create New...