Jump to content

goldinka

Member_50
 • Posts

  77
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Seiko, Citizen, Omega, Breitling, Patek Philippe, Audemars Piguet, Zelos, Christopher Ward, Undone

Recent Profile Visitors

1,344 profile views

goldinka's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

 1. Ahoj Jakube, máš pravdu, že jsem si to domlouvala s Lubošem a nemyslím si, že jsem jediná. V tu dobu jsem ani nevěděla, že existuje "Jakub" (moje blbost, asi jsem si měla zjistit "kdo" je PH) a Luboš se ani půl slovem nezmínil, že není kompetentní osobou k příjmu zakázek a že tím vlastně obchází svého nadřízeného. Když jsem to začla následně řešit s Tebou, řekl jsi, že to zjistíš a dáš vědět. Nedal. Místo toho opět "kouzelná formule" to sis řešila s Lubošem napřímo. Slečna, která má nyní na starosti komunikaci se taky odmlčela. Celé to na mě dělá dojem, že zakázka u vás není k dohledání, protože nikdo není schopen říct je to hotové, není to hotové. A omlouvám se, ale do Prahy se v nejbližší době nedostanu, nehledě na to, že do 17h bych to ani nestihla. Proto jsem se také řešila, zda je problém řešit to poštou.
 2. tak najali posilu na komunikaci a evidentně h...o z toho...
 3. Takže 19.8. psán email, 21.8. odpověď, že hodinář bude přítomen od 26.8. OK. Doteď žádná zpráva o zakázce která je v hodinářství skoro rok a půl. Super servis!!
 4. Taky tak... Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk
 5. Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 6. Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 7. tak mě nějak zásadně nevadí... ale tahle je hnusná. naštěstí v noci moc hodinky nepoužívám a třeba to zachrání lumi.
 8. noooo... tak proč ne, ale počkám jestli mi to bude nějak vadit ale jedna věc mi na nich fáááákt vadí (možná i s**e) - to oranžový světlo...
 9. Diky, doufám, že budou [emoji106] [emoji4] poutko mám posunuté kam až to jde - k té "vlnkaté" části řemenu, ale kousek pořád kouká a trochu odstává, tak doufám, že se nebudu nikde zadrhávat [emoji3] Ale jinak jsou parádní.
 10. Člověk musí akorát umřít a platit daně, takže vytoužené Ch.Ward musí ještě chvilku počkat. Ale rychlonáplast v podobě G-Shocků na sport a hrubší zacházení smutek trošku zahnala [emoji4] Překvapila mě velmi nízká váha a to jak skvěle padnou na ruku. Jediné mínus je dlouhý řemen, ale vzhledem k tomu, že jde o pánský model se to dalo čekat. Tady je pár rychlocvaků, musely jsme spolu rychle na tenis [emoji4]
×
×
 • Create New...